Krizence a bastardiky

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Sob 13.02.2021 14:20

Až dodatočne mi došlo že som zabudla napísať, že je krasny :pac: :hi: tak dodatočne je strašne krásny :love: páči sa mi, že jeho hlava (čo ja mám rada poriadny stop napr. RTWale u kólií je to naopak :heh:

Náš huncút si už na podlahy zvykol dokonca bez väčšieho problému dal minule dvere na fotobunku v Superzoo ale so psami je to nie moc ružové :ua: hlavne tie čo sa s ním chcú hrať sú nepriateľ č. 1 :pac: stretli sme Moľu na parkovisku pri firme (išla na šichtu :heh:) a on po nej šiel normálne zubami ako sa bál :oo: už som zohnala zopár kľudných psov a budeme skúšať najprv spoločné prechádzky a uvidíme

Dievčatá ďakujeme :pusa:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 15.02.2021 10:00

Ano na bezpapieráka je moc krásny :hi: až na to, že bol jednostranný kryptorchid a má neskutočný strach chodiť po akomkoľvek povrchu okrem trávy/snehu a podobne, keďže nikdy doteraz nežil vnútri...ale progres je, že už vojde do bytu a z chodby do izby :lol: inak je úplne úžasný :love:

Offtopic: Ale to je presne to "mne papiere netreba"..vizuálne celkom vydarený pes, ale čo všetko je za tým už zaujíma veľmi málo ľudí :ach:

so psami je to nie moc ružové :ua: hlavne tie čo sa s ním chcú hrať sú nepriateľ č. 1 :pac:


Presne toto aj tie naše dve...oni sa tiež strašne báli psov tak každého ovrieskali, alebo vrčali alebo potom kňučali a chceli zdrhnúť :aaa: ale ako obaja majú pri sebe už dospelých psov tak sa to veľmi zlepšilo :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pon 15.02.2021 12:42

Domca píše:
so psami je to nie moc ružové :ua: hlavne tie čo sa s ním chcú hrať sú nepriateľ č. 1 :pac:


Presne toto aj tie naše dve...oni sa tiež strašne báli psov tak každého ovrieskali, alebo vrčali alebo potom kňučali a chceli zdrhnúť :aaa: ale ako obaja majú pri sebe už dospelých psov tak sa to veľmi zlepšilo :yes:


no Beny (inak asi som nespomenula ešte ako sa volá :haha: ) toto isté ale keď mu druhý pes nedá vydýchnuť tak panikári a to už nastupujú na scénu zuby :ua:
jemu tiež tie podlahy dali zabrať, alebo cez každé dvere cez ktoré išiel prvý raz sa zasekol a trebalo mu znova ukázať, že ho nekusnú...trvalo to pár dní ale už je relatívne v poho s týmto :yes: držím palce

včera sme sa boli socializovať a krpec psychicky ustál a fyzicky prežil stafordku :aaa: :heh: keď sme ich spolu pustili (lebo už predtým sa na vodítkach spolu nejakú chvíľu hrali) ho zrolovala a kým sa chudák stihol postaviť, už ho zrolovala zas, ale vyhrali sa krásne a dnes malý len spí :haha: mám nejaké mobilové cvaky tak poobede sem niečo hodím :hi:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 15.02.2021 13:01

inak asi som nespomenula ešte ako sa volá :haha:


Som videla na FB príspevok od havkáčov a kukám že aha tak to je Beny teda :haha:
Och žralok malý :joint: asi by to aj naši robili ale tí sa utekali skryť ku nám...len raz bolo, že Bailey zavrčal ale aj to na iné šteňa - menšie než on tak sa mu ľahko ramená robili :heh:

Ale zvládate to super si myslím, tie štence malé majú výhodu, že fakt nasávajú všetko rýchlo :yes: Donnie (inak ta sa koliják volá) on sa proste zasekne a nič s ním nepohne....vonku ale keď sa šmykne na ľade tak pohoda lahoda, už aj zletel na zem a nič...vnútri je ale ako kebyže sa nachádza v dome hrôzy.

Tie prvé interakcie, keď sa začne hrať a prestáva sa báť sú úplne najlepšie :aaa: to prekonáte ako nič :hi:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Pon 15.02.2021 13:07

Domca píše:Ale zvládate to super si myslím, tie štence malé majú výhodu, že fakt nasávajú všetko rýchlo :yes: Donnie (inak ta sa koliják volá) on sa proste zasekne a nič s ním nepohne....

tak shayla napriklad toto robila aj ako stena :nwm: myslim ze to je pre tieto citlivky take typicke
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5363
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 15.02.2021 13:15

Och :ha: to je síce pravda, že on je dosť citlivý...ale to asi všetky tieto psíky, že.

Radšej sa bude plížiť po 20 cm kuse ľadu pri stene ako prejsť po chodníku, ktorý má inú štruktúru než chodník predtým...včera som to asi trochu prepískla, lebo som s ním šla prvý krát len pomedzi domy a to teda nedával absolútne...sa mi zasekol na križovatke pred cestou a odbočkou na iný chodník a koniec. Pokiaľ je v prírode, na lúke, v lese bezproblémov ale toto... :prd:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pon 15.02.2021 21:07

takže pridávam pár veľmi nepodarených fotiek :heh:
Prílohy
IMG_20210214_154743.jpg
IMG_20210214_154748.jpg
IMG_20210214_154800.jpg
IMG_20210214_154803.jpg
IMG_20210214_154924.jpg
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Náš mixík Mango

Poslaťod Grajpe » Pia 19.02.2021 12:14

Prikladám pár foto Nášho MANGA.
Prílohy
_MG_3431.jpg
Mango
_MG_3454.jpg
Mango
_MG_3457.jpg
Mango
Grajpe
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Rimavská Sobota


Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Ned 21.02.2021 16:50

zlatý havo :jop:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5363
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Grajpe » Ned 21.02.2021 17:35

Zlatý na to, že je to oriešok (záchranné šteniatko z útulku).
Šikovný celkom rýchlo sa učí.
Grajpe
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Ned 21.02.2021 18:08

to sa nevylučuje, útulkové bastardy sú rovnako zlaté ako čistokrvné psy :lol:
ako dlho ho máte? čo ste ho už naučili?
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5363
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Grajpe » Ned 21.02.2021 19:33

Shel-chan píše:to sa nevylučuje, útulkové bastardy sú rovnako zlaté ako čistokrvné psy :lol:
ako dlho ho máte? čo ste ho už naučili?


Niečo cez pol roka okrem klasiky sadni a ľahni,ostaň.
Vie aj privolanie doma na 99% vonku tak 80% makáme na tom ďalej.
Socializmujeme zatiaľ okrem jedného šteňaťa nie je problém. Na voditku chodí pekne neťahá naučil sa.
Grajpe
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 22.02.2021 10:04

Prikladám pár foto Nášho MANGA


To je ale rozkošné psíšatko :love:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pon 22.02.2021 11:31

Grajpe vitajte s Mangom v našej pokriíženej téme, radi uvidíme aj ďalšie fotky :no: malý je rozkošný :yes:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence