Krizence a bastardiky

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Ned 07.02.2021 20:28

Toto nebolo z vlastnej iniciatívy, oni mi napísali či im nepomôžeme ešte s jedným a my sme to vzali :hi:
No je dosť ustráchaný, mala som problém ho dostať do vchodu vôbec (ale menaj ako Kiara), k ľuďom je veľmi ňuňavý tzv. pusinkovač obecný (Mirka ho nebude mať rada lebo mieri vždy rovno na xicht :heh: ) a stihol mi pocikať perinu tak snáď dnes nezamrznem pod dekou :joint:
Btw Maxo? :ach: ...Max s deťmi nie je v kednej izbe takže on je v pohode toto sa s ním ani nechce hrať, zatiaľ sa vôbec nechce hrať, len si užíva keď ho hľadám a škrabkám...má to ihličky a nekúše ruky :jupi:
Prílohy
FB_IMG_1612722446411.jpg
Predpokladám že je to fotka s matkou
FB_IMG_1612722446411.jpg (37.95 KiB) Zobrazené 2056 krát
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Ned 07.02.2021 21:47

wow, to je nejaký vzácny druh, že má ihličky a nekúše ruky :heh:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5363
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Ned 07.02.2021 23:23

Ako očné má ešte ihly, predné už sú prezubené, stoličky som nepozerala
Ale už sa hral chvíľu s hračkou :jupi:
Prílohy
IMG_20210207_211827.jpg
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 08.02.2021 8:53

:aaa: ďalšie štenisko, je rozkošný :hi: ešte stále nemá meno? :heh:

Mne sa už tiež dočaska rysuje :angel: uvidíme v piatok :aaa:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pon 08.02.2021 10:36

Ty čo sa tváriš tak prekvapene, ty si to vedela už cez týždeň :heh:
Max si ho dosť zaľúbil :love: dnes už boli pokusy sa hrať ale nemôže lebo má kľudový režim :ua: dokonca si pri ňom dobrovoľne ľahol :aaa: to pri Moli nehrozilo :lol:
Prílohy
IMG_20210208_085253.jpg
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod hewča » Pon 08.02.2021 10:53

MacGie, wau ten je nadherny a uzasne s Maxom ladia.. mal by ostat :angel: :heh:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 08.02.2021 11:09

Ty čo sa tváriš tak prekvapene, ty si to vedela už cez týždeň :heh:


:haha: :haha: som musela aj tu vyjadriť nadšenie :heh:

Som myslela, že ma šteňatá prejdú po týchto dvoch posledných satanoch ale mám asi puppy fever :heh: Aj keď si užívam nočný spánok a žiadne plienky na okolo a roztrhané hračky :joint: ....a dokatované ruky :prd:

A súhlasím, úplne k sebe pasujú! :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Tinka123 » Pon 08.02.2021 11:38

Mac Gie ten je krásny. :love:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pon 08.02.2021 14:38

Strašne je rozkošný a tie jeho očiská :love: Moľa nemala viditeľne rozlíšiteľnú dúhovku lebo mala strašne tmavé oči ale on ich má také medové❤️ano s Maxom ladia ale samovrah nie som, on je proste poľovník a to ja ee
Aj včera len prilepil ňucháč k zemi a išiel čo som mala problém ho udržať a to má cca 9kg :prd: mne pasuje ovčiacka povaha :hi:
Dnes bol sám od 9 do 12-30 lebo sme sa boli testovať a on to prespal celé, žiadna nehoda až keď sa nám potešil že sme prišli tak si cvrkol :heh:

Domca a ty dávaš štenitkam podložky? Ja toto nie moc rada lebo som sa celkom často dočítala na nete, že sa ťažko odnaúča z toho :nwm: ale zas keď máš drevenú podlahu, parkety alebo tak :prd: my máme na toto fajne gumené podlahy a chodba, kupelňa, wc a kuchyňa sú všetko jednoliate kachličky (či ako sa tomu hovorí keď je to na zemi....či na stene už sú to obkladačky? :heh: )

Predpokladám že sa dlho nedrží lebo už padli otázky ako je vhodný k deťom, :lock: koľko váži, koľko vydrží :heh:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 08.02.2021 15:17

Domca a ty dávaš štenitkam podložky? Ja toto nie moc rada lebo som sa celkom často dočítala na nete, že sa ťažko odnaúča z toho :nwm: ale zas keď máš drevenú podlahu, parkety alebo tak :prd:


Jj my sme v nájme (a psy samozrejme povolené od začiatku :lol: ) a máme parkety :lol: to by dopadlo veľmi zle :heh: Ale ako ani jedno šteňa nemalo problém...práveže sa za pár dní naučili robiť 90% potrebu vonku (keď nerátam nehody v noci) aj sa hneď pýtali :yes: Lina tá nás hneď išla otravovať, že treba von (ona napr už v 2 mesiacoch vydržala celú noc a o 7 ráno sa vypýtala) a títo dvaja tiež...ale zas, keď už moc tlačilo a my sme nestíhali navliecť mikinu :D tak si hľadali miesto a bolo im jedno či to trafia na plienku alebo mimo :heh: V chodbe máme kachličky (a hej na stene sú to obkladačky ...asi :haha: ) tak tam nemali nič, jedine na tých parketách no.

A hej toho poľovníka chápem to by som ani ja nechcela :lol: isto tiež nájde hneď super domov :yes: nech môžeš vziať ďalšie :devil:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Pon 08.02.2021 15:46

my máme parkety a koberec, pri joyce aj pri shayle som poctivo drhla :prd: ale plienky som nedávala nikdy. akurát teda v neprítomnosti boli v klietke, to by parkety predsa len nepredýchali.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5363
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 08.02.2021 17:27

No, my sme hlavne nijak na plienkové podložky neučili, ani neodmeňovali - teda sme tam nevytvorili žiadnu asociáciu, že vnútri na plienku alebo von :yes: (teda, predpokladám, že takto sa bežne plienky využívajú, aby tam šteňa vyslovene chodilo urobiť potrebu) to bolo len pre tú ochranu podlahy :heh: zvlášť u dvoch naraz...tam, kde sme nechceli aby to šlo na parkety boli plienky...inak im často ušlo aj na koberce (máme také lacné z Kiky, vyslovene len pre psy, ktoré vždy vyčistíme a hodíme do práčky - zatiaľ prežívajú :joint: ) alebo aj mimo...oni to nijak nerozlišovali :heh: Plienky nevyhľadávali, veď preto sa aj krpatá za 4 dni naučila robiť potrebu hlavne von, nebrala ich ako wecko - chalanovi to trvalo dlhšie :joint: (a ten sa práve vždy triafal úplne mimo :haha: ) A to Beauty bola tá, čo von chodiť nechcela a potom len vycikať vy :kak: a domov...Bailey zas úplný opak.
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pon 08.02.2021 18:01

No Moly prvý deň mala nehody ale to sme nestihli ani raz aby sa vycikala vonku ale akonáhle sme to vychytali tak už po jednom dni to bolo tak na 80% a druhú či tretiu noc jak ju už Mirka nechala spať na posteli vydržala v pohode celú :yes: ...jemu je tu očividne teplo a veľa pije a potom ciká :ach: u nás nebol problém byť von len sa tam treba dostať lebo má problém s podlahami (ale lepší sa) a na rukách sa nerád nosí, Moly to bolo jedno...dnes som ho asi 5 minút presviedčala vojsť do tej jednej izby kde je drevená podlaha bál sa na ňu stúpiť ale nakoniec to dal :winner: (ja viem, super nápad...drevo :au: )

Ale inak toto
Prílohy
IMG_20210208_165439.jpg
TOTO (koniec jeho chvosta)
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Pon 08.02.2021 18:50

TOTO je divné :heh:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5363
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Liana » Str 10.02.2021 14:19

Slausa píše:Liana, Nonstop line. Je super, fakt vyzera ze vydrzi vecne. Po pol roku ked sa vymacha vo vode tak je ako novy. Len to predne usko je skor na znamku ako na pripnutie, jednak tade tazko prejde vacsia skoba a druhak jej ho cely vykrucalo bokom. Nie je lacny, ale v istom obchode so zelenym skriatkom ho mavaju aj za menej


Slausa, idem este pootravovat s tym postrojom :angel: nemam jej to kde odskusat lebo ak by nahodou v zoodome bol okrem nas iny pes tak tam zomriem od hanby. ako si merala krk? nasla som dva rozne udaje, jedni pisu navod ze normalne krk merat tak ako na obojok (to ma 30 cm a vychadza jej velkost 3) a druhi ze dole kde ma krk najhrubsi (to jej vychadza 33 cm a velkost 4). podla coho si vybrala? uz mame doma tolko somarin co nesadla velkost a tolkokrat som veci vracala a vymienala ze uz na to nemam naladu :heh:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence