Siberpoo

Re: Siberpoo

Poslaťod Margita » Sob 12.11.2011 16:43

by ma zaujimalo ze preco,cim je pudel taky vynimocny?neplznucich plemien je viac nez dost a je az zopar takych ktorych si viem realne pri sebe predstavit,tych uznanych je dost na to aby si kazdy clovek vybral toho svojho a aj neuznanych
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Siberpoo

Poslaťod zeane » Sob 12.11.2011 21:26

:nwm: čo máš voči pudlom? Sú inteligentní, šikovní, ohybní, spoločenskí a vôbec... Navyše vďaka štyrom veľkostiam je to jediné plemeno cez 40 cm ktorý spadá pod spoločenské plemená. Pre každého kto chce väčšieho psa spoločenského / nepĺznuceho typu, žiadne iné plemeno hádam ani nie je. :nwm:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Siberpoo

Poslaťod Slausa » Pon 10.06.2013 15:13

zeane píše::aaa: niekomu bolo málo, že má samostatne premýšľajúceho huskyho a tak do toho nakrížil ešte prdla? :haha: Viem si predstaviť... Brčkavá hyperinetligentná švinka s pĺznucou podsadou zapriahnutá v saniach,sediaca v snehu s popruhom v papuli a škaredo kukajúca "láskavo si to ťahaj sám"...

Btw: ameeerika zobrala zoznam plemien a na druhú stranu prskla pudla... Proste chceli aj iných psov s nepĺznucou srsťou :nwm: Len dva krížence sa mi z toho zoznamu pozdávali - Cock-a-poo a Labradoodle, inak zle zle zle, celé zle.


kedsom precitala to cock a poo prislo mi to ako cock a doodledoo- po anglicky kikirikí + poo- :kak: :prd:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Siberpoo

Poslaťod hruska » Pon 10.06.2013 15:23

Offtopic: mne spojenie cock a poo evokuje cosi uplne ine ako psa :angel: :heh:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Siberpoo

Poslaťod Domca » Str 12.06.2013 15:38

Offtopic: hruska :heh: :heh: som na tom podobne :angel: :joint:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Siberpoo

Poslaťod Slausa » Str 12.06.2013 18:10

Offtopic: to len potvrdzuje americké mzslenie :ach:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Siberpoo

Poslaťod kajka18 » Pon 28.10.2013 18:07

co clovek nevymyslí :ach:
kajka18
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121

Predchádzajúci

Späť na Krížence