Bullboxer

Re: Bullboxer

Poslaťod Margita » Štv 06.03.2014 10:55

aha,cize tento bulboxer nesteka,nestrazi,nelovi,nikdy by nebol schopny zadrhnut sliepku a hlavne neplzne,fiha,dakujem za ozrejmenie,a isto vydrzi aj 15hodin bez vencenia,ked su panickovia v praci,a nema zuby aby nedajboh niekoho nepokusal
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Bullboxer

Poslaťod Annabell a Dingo » Štv 06.03.2014 11:23

Ved to som nenapisala, napisala som, ze preco si taki ludia nekupia plysaka.........ale fakt je ten, ze poziadavky cloveka na psa sa zmenili.......mozno za 70 rokov sa z tohoto mixu vyseparuju alebo zdvoja prave take geny, ktore vyhovovat budu. To ja neviem. Ale keby si zila pred rokmi, ked vznikal napriklad Pitbull, tiez by si mozno hundrala, ze co to ludia vymyslaju......a pozri, ake mile psiky su to v dnesnej dobe :no: ........vela veci je len "sila zvyku"
Annabell a Dingo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 355

Re: Bullboxer

Poslaťod hruska » Štv 06.03.2014 11:25

Offtopic: neviem ci pit je stastny priklad v tomto pripade, ked vacsina ludi ma z nich strach a teraz je jedno ci opravneny alebo len preto, ze vacsinou vychytaju debilnych majitelov. Ale osobne by mi pit a spol k stastiu rozhodne nechybal :smile:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Bullboxer

Poslaťod Margita » Štv 06.03.2014 11:56

tak mily ako mily no,o tom by sa tiez dalo dost polemizovat :heh: a hlavne co z pita spravili "slachtitelia" sprznili co sa dalo ,za 70 rokov sa budu chovat psy velkosti spendlikovej hlavicky a budu ich nosit v naprsnych vreckach....
nemyslim,si ze v dnesnej dobe je potrebne "slachtit"nove plemena ,a hlavne pouzivat do toho "slachtenia " uz dost sprznene tie co uz existuju,a budu vznikat novi a novi degeneranti ,nech zije Amerika :aaa:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Bullboxer

Poslaťod hriva » Štv 06.03.2014 12:06

Ked opomenieme dementov co chovaju na módnych modrých a neviem akých farbách, na psoch co ich hlava taha k zemi a pozrieme sa na psov normálnych chovateľov je pit v porovnaní s takym NO fakt ze zdravé odolné plemeno.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Bullboxer

Poslaťod hruska » Štv 06.03.2014 12:19

Len zdravie tiez nie je vsetko.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Bullboxer

Poslaťod hriva » Štv 06.03.2014 14:53

To nikto netvrdí...je mi jasne ze pit je plno ludom nesympaticke plemeno a jeho povaha tiez nemusí sadnúť každému. Ale fakt je ten ze je to velmi všestranný pes s ktorým sa da dobre pracovať.
Niekomu vyhovuje povaha ovčiakov, niekomu povaha bulldogov...
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Bullboxer

Poslaťod zebo » Štv 06.03.2014 15:50

Margita píše: a hlavne co z pita spravili "slachtitelia" sprznili co sa dalo ,za 70 rokov sa budu chovat psy velkosti spendlikovej hlavicky a budu ich nosit v naprsnych vreckach....


co spravili ??? co sprznili ??? :oo:
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1180

Re: Bullboxer

Poslaťod Annabell a Dingo » Štv 06.03.2014 17:58

hruska píše:Offtopic: Ale osobne by mi pit a spol k stastiu rozhodne nechybal :smile:

To preto, ze si ho este nemala doma :no: ...ale to sme uz v inej teme. Mne osobne vyhovuje take zmiesanie krvi...ja mam Pitbullstaffa :lol: ......a nech sa smeje kto chce, kolko chce, je to pes presne podla mojho priania.
Annabell a Dingo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 355

Re: Bullboxer

Poslaťod Margita » Štv 06.03.2014 18:31

zebo píše:
Margita píše: a hlavne co z pita spravili "slachtitelia" sprznili co sa dalo ,za 70 rokov sa budu chovat psy velkosti spendlikovej hlavicky a budu ich nosit v naprsnych vreckach....


co spravili ??? co sprznili ??? :oo:

ved tych "pitbulov" :heh: ja len takych stretavam
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Bullboxer

Poslaťod zebo » Štv 06.03.2014 18:49

ved ale daj konkretne co sprzdili chovatelia na pitkoch :ach: asi nieje celkom fajn obrizgat cele plemeno zo vzorky coklos co stretavas :aaa:
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1180

Re: Bullboxer

Poslaťod zebo » Sob 08.03.2014 11:11

Margita, halooooo
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1180

Re: Bullboxer

Poslaťod akuk » Sob 08.03.2014 15:54

aj ja som zvedava :oo: :jazyk: ake sprznenia to vidi Margit :nwm:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1054

Re: Bullboxer

Poslaťod Margita » Sob 08.03.2014 20:00

no kedze cisteho pita som videla len raz v zivote priznavam a aj to je hrivyn Nero :lol: vidavam tu len pitov co tu pobehuju,bud su taky ze startuju po kazdom psovi alebo som zazila stena co sa balo aj vlastneho tiena...ale jasne,ospravedlnujem sa,nemozem sudit pitov z tej vzorky co vidavam ja,ale ked sa taketo psy budu pouzivat na "slachtenie" novych plemien tak amen tma :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Bullboxer

Poslaťod zebo » Sob 08.03.2014 22:13

slachtenie novych plemien ma nezaujima....

som len taky amaterik a asi preto nedokazem odhadnut z pozretia ci ma cokel spravanie vrodene, alebo je to zlou vychovou .... :angel:
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1180

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence