Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (AKC)

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod Silvuch » Pon 09.07.2012 12:19

pre Domcu
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod Domca » Str 01.08.2012 8:22

Tento fesak je v KS vo Vranove...5 rokov, nevychovany, dominantny.... :ua: Zas niekto kto nezvladol vychovu...inak by z neho mohol byt skvely pes... :pac:

Obrázok

Obrázok

Obrázok
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod Donna » Štv 02.08.2012 17:56

hej hej vieme o nom... aj sme poopravili utulok lebo pisali ze ma 2,5 roka a teda zistili sme ze mal zacitkom roka 5 aj meno vieme aj chovku aj vsetko.... hold kedze je z chovky z akej je, socializacia bola uz ako u steniatka nulova :ua: do toho jedna z tazsich povah (poznam par surodencov) a mame toto... som zvedava co s nim bude... ja aj napriek skusenostiam by som sa do toho bala ist... mozno keby nemam ziadne ine psy, deti, zvierata, malo roboty a mam cas sa venovat len jemu... to je fakt tazky oriesok plus v tomto veku :nwm: :ua:
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod Ell » Pon 01.10.2012 16:22

vzal si ho ten z chovky a teraz ho daruje ..
http://zvierata.bazos.sk/inzerat/186842 ... di-pes.php
Psovi je jedno či ste bohatí alebo chudobní, vzdelaní alebo nevzdelaní, múdri alebo hlúpi. Dajte mu svoje srdce a on vám dá svoje.
Ell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 123

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod l3nushk4 » Štv 13.12.2012 16:03

Domca píše:Tento fesak je v KS vo Vranove...5 rokov, nevychovany, dominantny.... :ua: Zas niekto kto nezvladol vychovu...inak by z neho mohol byt skvely pes... :pac:

Obrázok

Obrázok

Obrázok




Nie je to Hidalgo ?? či ako sa volal ? :oo:
l3nushk4
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103
Bydlisko: ke

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod Owecka753 » Pon 28.01.2013 23:37

pozerám,že sorry je na darovanie?? zase?? http://zvirata.bazos.cz/inzerat/2121116 ... di-pes.php
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod drymarchon » Uto 29.01.2013 0:29

a to ako? prečo? šak bol v BA nie? :oo:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod Owecka753 » Uto 29.01.2013 8:40

:nwm: aj ja by som rada vedela,náhodne som našla na bazoši...
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod Donna » Uto 29.01.2013 10:06

dakujem za info
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod blue » Str 13.02.2013 13:20

ahojte som dalsim dufam ze stastnym majitelom catahouly.. :aaa: fenka farby patchwork mi robi strasnu radost..je to taka damicka ktora ma najvacsie zalubenie v mojej kabelke a to nehovorim o lesku ktory z nej furt vytahuje :hih:
blue
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Znasanlivost s inymi psami

Poslaťod nikola.harnadekova » Štv 21.02.2013 20:53

Prosim Vas ma niekto skusenost s tym ze si tohto psika doniesol domov s uz mal doma ineho starsieho psika? Zaujimalo by ma ako sa znasa s inymi psikmi a ci by som sa nemusela bat ze mojmu terajsiemu v dospelosti ublizi. Ci to zavisi len od vychovy?
nikola.harnadekova
Okoloidúci
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Martin, Slovensko

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod blue » Pon 25.02.2013 21:03

Vzdy je to o vychove...hlavne pokial ide o steniatko..pokial je pes spravne vedeny nema dovod zacat v dospelosti sam od seba utocit..
blue
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Znasanlivost s inymi psami

Poslaťod stanlee » Uto 05.03.2013 1:43

nikola.harnadekova píše:Prosim Vas ma niekto skusenost s tym ze si tohto psika doniesol domov s uz mal doma ineho starsieho psika? Zaujimalo by ma ako sa znasa s inymi psikmi a ci by som sa nemusela bat ze mojmu terajsiemu v dospelosti ublizi. Ci to zavisi len od vychovy?


Ja ked som doniesol domov Colina ako 6 mesacneho, mal som uz dva mesiace predtym asi 8 mesacneho psa z utulku. Nie je to skoro ziadny vekovy rozdiel sice ale problemy boli len zo strany starsieho psa, teritorium a tak. Ale za par tyzdnov si na seba tak zvykli ze sa spolu valali v jednom pelechu a blaznili sa. Samozrejme to leopard zoparkrat schytal, nikdy vsak jeden druheho nepohryzli, bolo to len o stekani, vrcani a obracani na lopatky, takze som ich len sledoval ci je to v medziach a nezasahoval som.

Obrázok
stanlee
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod Donna » Uto 05.03.2013 10:20

ja som mala doma 7 rocneho cavaliera doniesla som domov 9 mesacneho leoparda... zozaciatku uplne v pohode ale vo veku cca 2,5 roka leoparda (skoro 9 rokov cavaliera) si zacali menit pozicie co sa cavalierovi nepacilo a asi tristvrte roka sme mali doma dostkrusne chvile az to vyvrcholilo poriadnou bitkou (sitie cavaliera na asi 20-25 stehov) nebola som pri bitke ale vyriesili si to a ovtedy je klud. teda musim davat pozor na iste veci ako napriklad jedlo, sem tam hracky, o priatelovu suku(andy s nou viacmenej byva a ked sa v byte stretnu vsetci tak to sem tam skripe), nesmiem ich zavret do jednej klietky, nemozu sa spolu vozit v kufri auta (tam sami pobili). ale inak si funguju v pohode spolu, spia na jednom pelechu atd...ale teda neni to 100% bezproblemove. no musim podotknut ze moj Andy (leopard) je prepinaci, proste setko v pohode a zrazu z nicoho nic mi ide po malom. vyrovnany pes by taketo veci nemal robit...no neviem co sa dialo do 9 mesiaca jeho veku, preco je taky aky je. a do tretice som este k tymto dvom doniesla dalsieho leoparda normalne male stena, byvalo u nas do roka a s tym no problem. teda noproblem leopardov voci sebe ale Andy mal zas problm s malym cavalierom napr ked sa mi cavos hral so stenatom leoparda atd...
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (nFCI)

Poslaťod aliii » Sob 08.06.2013 12:12

Ahojte :ahoj:
Akurát dnes som pozerala forum, čítala som stránky o týchto psíkoch, do budúcna uvažujem o tomto plemene, chcem hlavne niečo pracovné...
Ale žiaľ...U nás v Lučenci som minule stretla jedného nádherného psíka Lea... Rozprávala som sa s majiteľkou, vyhladkala som psíka... Dnes len tak pozerám bazoš..
http://zvierata.bazos.sk/inzerat/263405 ... ovodov.php
Neviete mu niekto pomôcť :(((( ???? ja si ho vziať nemôžem, napísala som tam, že ak by mu našli aspoň niaky domov kde by mohol prebývať ale nemali by čas na jeho pohyb, brávala by som ho aj na celý deň von, na cvičák... :ua: :ua:
Zdieľajte ho aspoň prosím
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete