Catahoula, Lousiansky leopardí pes / Catahoula ... (AKC)

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Sally&Fanky » Štv 30.10.2008 12:38

Alca: noo jasne ze vybavim pocuj ale kdy ti to dam?? stretneme sa boo ja dakedy chcem ist na den otvorenych dverii na jednu skoluu dakedyy nevim kedy to je presneee zistim poviem....a pocuj pre fankyho ceskeho pak ako vybavim?? tam to trvaa dlho?? Inak asi do tych ciech budem chodit castooo:D a co tyy budes tedka stvarat daco s Alexom?? dake sutaze pretekyy inak pojdes na to stretko leopardov bez leopardov??

Domca: unas je jedno pravidloo ziaden leopard nenii rovnakyy vzdy je tma aspon jeden fliacik alebo daka malickost co ho odlisuje od ostatnych... tak ako na steniatkach jeden cierny mal biele nechty a druhyy mal malu bielu briadkuu...:Dv tom sme vynimocnyy a najkrajsiii
Sally&Fanky
Okoloidúci
 
Príspevky: 14
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Donna » Štv 30.10.2008 15:46

Ailenka - mne na icq nic neukazalo zeby si ma niekto pridal :ua:
Karin - sak preto sa mi leopardi tak pacia, ze vsetci su totalne iny :aaa:
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Ailenka » Štv 30.10.2008 20:46

Kája: Děkujuuu :smile: To předání pak domluvíme v Praze, něco vymyslíme, neee :fizel: No holka, u nás trvá šampionát celkem dlouho :hmm: Kolik už máš CACů ?? To se ti u nás tak zalíbilo ? :D Alex si teď udělá odpočinek, už taky neni nejmladší a pak se uvidí :hi: On už se zase plánuje další sraz ?? Vim, že byl začátkem měsíce, ale dozvěděla jsem se to ze dne na den, takže už jsem nestíhala :ua:

Domča: Hmm, divno :ua: Tak si mě přidej ty, bo nevim, dělá si to co chce :D 278 308 228 ;)
Ailenka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Duchcov

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Donna » Štv 30.10.2008 20:53

heh ako tak vidim tak ČMKU si dava nacas vo vsetkom :heh:
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Whip it » Štv 30.10.2008 21:47

V CHS Sumici kridla maju male steniky-leopardiky :love: :aaa: .
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Ailenka » Pia 31.10.2008 23:24

Donna píše:heh ako tak vidim tak ČMKU si dava nacas vo vsetkom :heh:


Jinak by to snad ani nebyla ČMKU :D :D
Ailenka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Duchcov

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Arsa » Ned 02.11.2008 14:22

Ahojky, našla jsem toto fórum uplne náááhodně. Tak jak se daří českým i slovenským leoparďákům? Zdraví Monika a Arsa Araraquara :)
Arsa
Okoloidúci
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Praha

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Sally&Fanky » Ned 02.11.2008 17:01

Noo nasa SKJ je zase v inom odbra.....ale aspon sa snazia.....Som moc rada ze sa tu tak pekne rozrastameee aspon to tu bude veselsiee:D mame sa tuu faj....a co vy tam??
Sally&Fanky
Okoloidúci
 
Príspevky: 14
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Arsa » Ned 02.11.2008 19:32

Tak to je dobře, že se vám tu daří fajn! U nás taky.. teď se 8.11 chystáme na bonitaci.. tak jsme zvědaví :) Poměrně často vídáme na výstavách vaše štěnatko Aliveho! Je opravdu krásný. Musím říct, že celkový váš vrh byl jedinečný!! Doufáme, že osobně poznáme víc vašich štěnatek! Chystáte se teď na MVP do Prahy jestli se nepletu, že???
Arsa
Okoloidúci
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Praha

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Sally&Fanky » Uto 04.11.2008 11:40

Ano chystame sa do prahyy tedka v nedeluu a v sobotu tam tiez budem chcem si kuknut inzch havkov....kedye tma je aj bonitacka tak pojdem kuku juu :D nase babatka chodia na vystavy len na slovenskuu do ciech iba niektore buduu choditt...treba prist na slovenskoo pak uvidite vsetkyy:D
alca dufam ze prides aj s tatkom?? snad pride aj dake baboo a dame rodinnu fotoo:D prosiiiiimmmmm
Sally&Fanky
Okoloidúci
 
Príspevky: 14
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Ailenka » Štv 06.11.2008 7:25

Kája: No jasné, měla jsem původně sama, ale musim koupit pro Alexe granulky a nebudu se s nima přece tahat sama :lol: :D Napíšu pani od Aen Elle, doufám, že se s ní přijde kouknout :winner: Andynko nepřijede ?? A hele, jak bylo v Nitře, výsledky, postřehy, šuuup :hi: :D
Ailenka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Duchcov

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Donna » Štv 06.11.2008 20:27

Alča:no tak moje postrehy asi take ze je uzasne ked je nejaky pes v triede sam.. pri cavaleiroch som bola stastna ked som mala v konkurencii len 5 psov.... a tu proste ani neboli zaplnene vsetky triedy :pac: .. skoda ze Acute (andyho brat) nedostal cajca.. nevadi nabuduce... a no ja nejdem do prahy... snad inokedy... a ty neprides do trencina 25.1.2009 to tusim je???
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Sally&Fanky » Pia 07.11.2008 11:08

Nooo takzeee cac bob....acute si po pokazil ako si pametas kazdyy ked zacina to nejde dako uzasnee ale oni sa to anucia:D a pak dojmii bola to slaba nitraaa....to ma dost prekvapiloo chybali ste nam....a co kedyy prides???semka na sk??
Sally&Fanky
Okoloidúci
 
Príspevky: 14
Bydlisko: Bratislava

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Ailenka » Ned 09.11.2008 17:35

Domča: No tak jasnačka, u vás se chodí vystavovat málo rafanů :ach: Já spíš, jestli tam nebyl někdo nový nebo tak, jsem zvědavá :lol: Do Trenčína určo ne, možná pak na nějakou na jaře nebo v létě, máme to daleko :ua: Spíš se těšim, až dorazíš ty i Kája k nám, to bude setkání :lol:

Kája: Hele, ty si se s těma BOBama nějak rozjela, brzdi :nie: :lol: :D Hmm, škoda, ale příště určo zazáří :winner: No mi povídej, Nitra bylo naše místo činu :hmm: Musim na nějakou překecat tátu, takovou dálku sama řídit nebudu :ha: A co štěnce po Fanym, kolik ještě ?? Btw, nějaké foto z Nitry neni ?? Ať vidim bábo :hi:
Ailenka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Duchcov

Re: Catahoula (Lousiansky leopardí pes)

Poslaťod Amaguk » Štv 13.11.2008 16:02

Vikiki22 píše:Leopardí pes (catahoula) sa vyvíjal v strednej Louisiane v oblasti Catahoulských jazier. Vlastníkmi takýchto psov boli indiáni kmeňa Catahoula .V indiánskej reči „catahoula“ znamená čistá modrá voda.

ax jaj, Viki, odkial su tieto informacie o plemene? :pac: to co pisu je totiz, prinajlepsom, dost zavadzajuce a nepresne :ach:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete