Výživa a kŕmenie psa seniora

Re: Výživa a kŕmenie psa seniora

Poslaťod Tiaali » Pia 15.03.2019 13:24

Lindchen neviem síce ako sú na tom so zložením, ale Benevo majú vegan krmivo pre psy a aj konzervy. Ja som ich doteraz nepoznala, údajne novinka, tak len keby náhodou :smile:
Tiaali
Junior
 
Príspevky: 311

Re: Výživa a kŕmenie psa seniora

Poslaťod Lindchen » Pia 15.03.2019 13:30

Ďakujem. :smile: Benevo nie je úplne novinka, sú na trhu už dlhšie, žiaľ nevyhovujú zložením.
Dostala som ale tip od Elis na Ami Dog, zrejme zmenili receptúru, pretože zloženie je iné, ako si ho pamätám, už tam nie je ryža.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Výživa a kŕmenie psa seniora

Poslaťod Tiaali » Pia 15.03.2019 13:38

Aha, tak nám potom obchoďák klamal alebo len dodávateľ to má ako novinku :heh: škoda
Tiaali
Junior
 
Príspevky: 311

Re: Výživa a kŕmenie psa seniora

Poslaťod certovsky » Uto 12.11.2019 14:20

Mam 16 ročného, je na barfe, žerie hlavne mleté zmesi, varené vnutornosti. Ma rad skôr takú polievkovú zmes s vlockovou kašou. Keby ešte nemám druhého psa tak by som mu varila polievky... Mäso, vnutornosti, zelenina, vločky a dávky zarazila.
Granulami zvysoka pohŕda. Keď ich z nejakého dôvodu ma tak vždy tie najmenšie a zmiešané s čisto masovou konzervou pripadne surovým vajickom. Namacanie sa mi neosvedcilo, strašne to smrdí, aj tak nezmeknu a pes sa tvári ešte zhnusenejsie než nad miskou suchých.
certovsky
Šteniatko
 
Príspevky: 52

Re: Výživa a kŕmenie psa seniora

Poslaťod Leila Tobrok » Uto 12.11.2019 19:32

tiež dávam môjmu 13ročnému mleté. akonáhle dostane celé kusy, hltá ich a dusí sa... takže mleté, plus cestovina a "šťava" z pusteného mletého, vitamíny, ovocie a zelenina. ale už len mletiny.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Výživa a kŕmenie psa seniora

Poslaťod Slausa » Uto 12.11.2019 19:53

Mne 14r krpec stale relativne dobre spracuje aj harfu posekanu na mensie aj cele kuracie stehno. Kosti, ktore nevladze pohryzt vypluje. Nastastie nikdy nehltal, on prehryza aj mlete. Zuby ma dost olepene kamenom, ale chybaju mu len dva, z toho jeden uz snad 10 rokov zlomeny.
A klop klop, konecne sa rozozral vekom, uz mu ani veci zamiesane do mletiny nevadia. Stale tam toho nesmie byt vela ale aspon nevyseparuje este aj mlete semiacka
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Predchádzajúci

Späť na Výživové nároky podľa plemien