Switch to full style
Odoslať odpoveď

Anglický kokeršpaniel

Štv 07.08.2014 12:07

Zdravím všetkých, mám malého 3-mesačného angl. kokeršpaniela, kúpil som mu na odporučenie zverolekára granule Royal Canin medium junior. Na sáčku je napísané že v 3 mesiacoch by mal denne zjesť 4 odmerky cca 220 g. Ale on ledva zje denne 1 odmerku. Teraz som mu to zacal miešať s takým masom v sášku od pedigree a to uz zje ale tiež neviem či to maso je kvalitné. Poradili by ste mi prosím chcem aby z neho vyrástol zdravý velký pes. Vopred vdaka za pomoc :)

Re: Krmivo pre angl. kokra

Štv 07.08.2014 13:32

ked mu nechutia, skus zmenit granule. a to "maso v sacku" urcite nie je ani kvalitne, ani maso, staci ked si precitas zlozenie :ach:
na fore je o granuliach dost vela tem, prestuduj.

Re: Krmivo pre angl. kokra

Pia 08.08.2014 9:42

DaniKK píše:Na sáčku je napísané že v 3 mesiacoch by mal denne zjesť 4 odmerky cca 220 g.


Nie, ak tak, na sáčku je napísané, že odporúčané je zjesť 220g v štyroch dávkach!! To znamená rozdeliť 220g na štyri. Kilo granúl nemá zjesť ani 30 kilový pes za deň, šteniatko má našťastie dosť rozumu, že vám viac nezožerie. A inak sú to len odporúčané hmotnosti, riaďte sa kondíciou a apetítom vlastného psíka.
A granule mu nemiešajte s ničím od pedigree. Ak chceš mäso, dávaj mu mäso, nie výrobky s mäsovou príchuťou, a nemiešaj to v jednej dávke s granulami. Inšpiráciu na iné spôsoby kŕmenia nájdeš aj v príslušných sekciách o surovej či varenej strave. Šteňaťu len prospeje, ak bude jesť normálne jedlo pre psa, teda prirodzené.

Re: Krmivo pre angl. kokra

Pia 08.08.2014 9:56

Offtopic: ja som to pochopila tak, ze mu davaju 4 davky s celkovou hmotnostou 220g, to snad zdravy rozum nedovoli, davat tak malemu steniatku takeho plemena denne takmer kilo granul...
Odoslať odpoveď