WHWT - Westík

WHWT - Westík

Poslaťod renqa » Sob 17.05.2014 18:07

Mňa by zaujímalo čo by Marco alebo aj niekto iný znalý odporúčal pre westíka. Keďže je to plemeno náchylné na kožné ochorenia a potravinové alergie. A konkrétne ten môj podľa mňa nevyžaduje až toľko tukov v potrave, keďže je to totálny gaučák. :smile: A teda neviem či aj druhé westíky sú také, ale ten môj je dosť vyberavý, granule bez pridania konzervy zje už len keď je totálne vyhladovaný.
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: WHWT - Westík

Poslaťod majaz » Sob 17.05.2014 18:39

WHWT mam 4 roky, zobrala som si ju z utulku ako dvojrocnu. Bola krmena granulami a bola strihana. Granule som vymenila za barf, strihanie za trimovanie a za cele 4 roky neviem co su cerviky, hnacky, zapchy a hneda srst napriek tomu, ze dostava aj mrkvu.
majaz
Snoopy
 
Príspevky: 187

Re: WHWT - Westík

Poslaťod renqa » Sob 17.05.2014 19:09

Viem, že tu viacerí kŕmite westíkov Barfom, ale ja som skôr bola zvedavá aké granule, konzervy, prípadne aké konkrétne potraviny (napr. v Barfe alebo aj varenej strave) sú najvhodnejšie pre westíka.
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: WHWT - Westík

Poslaťod majaz » Ned 18.05.2014 9:27

V ramci Barfu krmim vsetkym masom co zozeniem. Gro tvori kuracina a hovadzie maso plus zelene drzky s obsahom. Obcas dostanu zverinu, telacie a morcacie. Kosti krmim kuracie trupy, krky, sekane morcacie krky (po dlzke na stvrtiny). Na cistenie zubov davam morcacie stehenne kosti - klbovu cast, alebo bravcove klbove kosti. Zeleninu davam vsetku pomletu dokopy. Pridavam aj zemiaky ako vypchavku. Obcas pridam roboran H. Fena ma sklony k priberaniu, takze maso s kostami a zeleninu dostava 1:1.
majaz
Snoopy
 
Príspevky: 187


Späť na Výživové nároky podľa plemien