Cavalier King Charles Spaniel

Cavalier King Charles Spaniel

Poslaťod MirSi » Str 11.09.2013 21:43

Marco, co by si doporucoval pre 1 a pol rocnu fenku cavaliera?
www.mirellsilkencoat.weebly.com tu nájdete všetko o mojej ryšavej príšerke :)
MirSi
Šteniatko
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Cavalier King Charles Spaniel

Poslaťod Exor » Ned 15.09.2013 10:36

Marco tu bol a tému si asi nevšimol, tak ak dovolíš napíšem ti ja, čo si o tomto plemene myslí William D.Cusick:

Zloženie stravy by malo byť podobné ako pre plemeno anglický kokršpaniel.
:jop: sladké zemiaky, škrobovitá zelenina, mäso z divých vtákov (zoženieš asi iba kačica, prepelica,...) a jahňacie mäso, pšenica, ovos
:nie: vyhnúť sa sóji, morským rybám, hovädziemu mäsu a kukurici
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 923
Bydlisko: Nitra

Re: Cavalier King Charles Spaniel

Poslaťod MirSi » Ned 15.09.2013 14:50

Exor ďakujem :) a aké značky granúl by si odporučil?
www.mirellsilkencoat.weebly.com tu nájdete všetko o mojej ryšavej príšerke :)
MirSi
Šteniatko
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Cavalier King Charles Spaniel

Poslaťod Exor » Ned 15.09.2013 17:20

Prepáč, nemám kavaliera, neviem čo mám radiť. Na značky svoj názor mám, ale toto je skôr o teoretickej rovine, čo je pre plemeno vhodné a tiež o praktickej, aké majú chovatelia skúsenosti. Ja ale chovatel nie som, hádam ti poradí niekto iný, aké má skúsenosti.
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 923
Bydlisko: Nitra

Granule pre kavaliera

Poslaťod anderson » Pia 08.01.2016 14:02

Poprosím o radu pri výbere granúl pre 9 r. kavaliera. Máme problémy okrem iného s chronickým upchávaním žliaz, pôvodne sme dávali Calibru, teraz Fortify senior na odporúčanie veterinára. Krmiť máme iba granulami. Nemôžem povedať že by mu nejako chutili, niekedy ich má v miske aj dva tri dni. Inú stravu mu nedávame. radi by sme dali nejaké kvalitné krmivo, verím že tu nájdem odpovede. Finančný rozpočet nemám, je to kavalier, veľa toho nezožerie takže v podstate neobmedzený. FirstMate, Orijen....?
Za každú radu ďakujem
anderson
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Cavalier King Charles Spaniel

Poslaťod anderson » Ned 10.01.2016 9:08

vyhnúť sa sóji, morským rybám, hovädziemu mäsu a kukurici :oo:
Včera som objednal Firstmate Pacific Ocean Fish Senior 13kg, teraz neviem či som dobre spravil, morská ryba tam je. Hádam to nebude taká katastrofa. Hľadal som hlavne bez obilovín. Veterinár odporučil skôr ryby ako kura, každý hovorí niečo iné.
anderson
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Cavalier King Charles Spaniel

Poslaťod justin88 » Sob 30.09.2017 17:11

Exor píše:Marco tu bol a tému si asi nevšimol, tak ak dovolíš napíšem ti ja, čo si o tomto plemene myslí William D.Cusick:

Zloženie stravy by malo byť podobné ako pre plemeno anglický kokršpaniel.
:jop: sladké zemiaky, škrobovitá zelenina, mäso z divých vtákov (zoženieš asi iba kačica, prepelica,...) a jahňacie mäso, pšenica, ovos
:nie: vyhnúť sa sóji, morským rybám, hovädziemu mäsu a kukurici



Hmm ... tak a teraz comu verit :hmm:

Zhanam granule pre mojho caavalierika a nasiel som od ROYAL CANIN CAVALIER KING CHARLES JUNIOR
Zloženie: dehydratované hydinové bielkoviny, ryža, kukurica, živočíšne tuky, rastlinný bielkovinový izolát*, sušená repná dužina, kukuričná múka, kukuričný lepok, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, minerálne látky, rybí tuk, sójový olej, frukto-oligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj manáno-oligosacharidov), borákový olej, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu)
justin88
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Košice


Späť na Výživové nároky podľa plemien