Switch to full style
Odoslať odpoveď

Americký bezsrstý teriér

Uto 12.06.2012 11:13

Marco, tolko tu pises o roznych plemenach, az by ma zaujimal nazor na to moje - americky bezsrsty terier, mam 2 dospele 5,5kg sucky. Krmim BARFom, masove kosti su prevazne kuracie, maso sa snazim davat rozne - kuracie, morcacie, hovadzie. Krmim bez priloh - len zelenina a obcas ovocie.
Dakujem.

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Uto 12.06.2012 19:45

katkariinka píše:Marco, tolko tu pises o roznych plemenach, az by ma zaujimal nazor na to moje - americky bezsrsty terier, mam 2 dospele 5,5kg sucky. Krmim BARFom, masove kosti su prevazne kuracie, maso sa snazim davat rozne - kuracie, morcacie, hovadzie. Krmim bez priloh - len zelenina a obcas ovocie.
Dakujem.


American Hairless Terriers len doplnim druhy masa o kacacie morcacie . Vela zeleniny a ovocia. Nezabudnut na chondroprotektiva a kosternu vyzivu. Prestudovane mas urcite dost...

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Uto 12.06.2012 20:27

Marco Varhol píše:
katkariinka píše:Marco, tolko tu pises o roznych plemenach, az by ma zaujimal nazor na to moje - americky bezsrsty terier, mam 2 dospele 5,5kg sucky. Krmim BARFom, masove kosti su prevazne kuracie, maso sa snazim davat rozne - kuracie, morcacie, hovadzie. Krmim bez priloh - len zelenina a obcas ovocie.
Dakujem.


American Hairless Terriers len doplnim druhy masa o kacacie morcacie . Vela zeleniny a ovocia. Nezabudnut na chondroprotektiva a kosternu vyzivu. Prestudovane mas urcite dost...

Dakujem velmi pekne - veru aj morcacie sa u nas obcas podava plus kacacie - ale to su hlavne trupy, kde toho masa moc nie je. :angel:
Chondra podavam, aj ked je to bohuzial z dovodu, ze problemy s klbami uz maju. Ale preco ich odporucas?

Re: Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Str 13.06.2012 7:37

Ale preco ich odporucas? Lebo je to American Hairless Terriers.
Odoslať odpoveď