Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Nemecký ovčiak

Štv 04.06.2015 19:30

Preco chudak? Nahodou furt lepsie ako nejake hypermarketove granule. Hlavne ked ta strava obsahuje aj nejake maso...

Re: Nemecký ovčiak

Štv 04.06.2015 20:50

sosovicova polievka, stava z paprikasu...?? a co? zalejeme tym suchy chleba
..? a zaklincujeme kostami z nedelneho peceneho kurata? :aaa:
a neviem, ci je vhodne to porovnavat s hypermarketovym krmivom zrovna... :nwm: su rozhodne aj ine, lepsie moznosti.

Re: Nemecký ovčiak

Pia 05.06.2015 7:37

No ja ked sebe varim, co solim a korením minimalne a ostane mi dam psom vklude aj sosovicu alebo špenát a podobne. A on nepíše ze kŕmi len tym.

Re: Nemecký ovčiak

Štv 17.09.2015 12:24

Ahojte, zachránili sme šteniatko x vlčiaka, podľa veterinárky má 2 mesiace a už má 7kg, 35cm v kohútiku. Rastie fakt rýchlo, za dva týždne pribrala 2 kilá (nie je tučná, je veľmi štíhla), tak mi napadlo, či nie je potrebné jej dávať niečo na vývin kostí alebo kĺbov. Nevyznám sa do toho, no niekde som čítala, keď šteniatko príliš rýchlo rastie, nie je to dobré pre kosti a kĺby, no neviem, že či kilo za týždeň je norma alebo nie :) Kŕmim Brit Careom pre štaniatka veľkých plemien, rozmýšľala som nad nejakými chrupavkami alebo celými, príp. špikovými kosťami? Čo sa dáva? Alebo sú vhodnejšie doplnky stravy vo forme tabliet alebo nie je potrebné nič? Za mesiac ideme na preočkovanie tak to skonzultujem aj s veterinárom, no chcela som mať viac názorov. Ďakujem pekne za každú odpoveď :)
Odoslať odpoveď