Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Sob 12.12.2015 12:09

Vavena, nepochopil som...

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Sob 12.12.2015 12:15

No že hladovky pravidelné má zaužívaná stará škola, alebo máva pes hladovku pred stopami.

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Sob 12.12.2015 14:16

Aha. No vidíš, stará škola som a nikdy som na žrádlo neučil stopovať... Jedine v začiatkoch šteňaťa, kým nepochopilo o čo ide, potom už na inú motiváciu. Ale ani v začiatkoch to nebolo o hlade...

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Sob 12.12.2015 14:47

Tiez co poznam ludi ktori psom ordinuju kazdy tyzden den hladovky, tak to je den pred rannym cvicakom :lol:

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Sob 12.12.2015 22:16

Sranda, a my keď ideme na mantrailing, tak jej určite dám ráno trochu najesť, aby bola viac sústredená. Ja čo poznám dvoch, čo pôstujú psov, tak s nimi netrénujú vôbec nič. Robia to čisto kvôli zdraviu.

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Sob 12.12.2015 22:21

Tak mantrailing sa necvici na zradlo hadam. :joint:

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Sob 12.12.2015 22:26

wer píše:Tak mantrailing sa necvici na zradlo hadam. :joint:


Ako konečnú odmenu, keď pes nájde kladača, má väčšina žrádlo. Niektorí hračku. A väčšina ráno nekŕmi, čo viem. Ale naša má príliš veľa energie, veď plemeno, tak radšej tlmím...

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Sob 12.12.2015 22:31

Zvlastne. Az by som povedala, ze pre mna prekvapujuce. To fakt robia kvoli zradlu? Take vcelku neiste...

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Sob 12.12.2015 22:35

wer píše:Zvlastne. Az by som povedala, ze pre mna prekvapujuce. To fakt robia kvoli zradlu? Take vcelku neiste...

??? ak to bolo na mňa, tak teda vôbec nerozumiem. Kto, čo robí kvôli žrádlu?

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Sob 12.12.2015 22:59

Zeby pes?

Ale nic, neva. Len ma to prekvapilo. Cakala som "vyssi zaujem" :ha:

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Ned 13.12.2015 9:15

wer píše:Ale nic, neva. Len ma to prekvapilo. Cakala som "vyssi zaujem" :ha:

Offtopic: Nerieš, ďalšia "proste aktivita" :joint: .

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Ned 13.12.2015 9:28

Offtopic: Ja nechapem, preco je to divne? Vsak aj klasicki zachranani ucia vyhladavanie na zradlo alebo loptu... Myslim ze ten pes potrebuje oboje, aj "vyssi zaujem" stopovat, inak by mu zradlo na konci nestacilo, aj tu fajnovu odmenu na konci ako ceresnicku na torte :nwm:

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Ned 13.12.2015 9:39

Offtopic: Wer reagovala na niečo iné. Na to, že nie je dôvod psovi nedať trochu najesť, resp. nechať ho hladovať, aby vyhľadával (Maira písala, že ona predtým kŕmi.)

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Ned 13.12.2015 9:47

Tak lebo v tomto je pre mna prijatelna odmena cinnostou. MT nema byt len taka aktivita "hrame sa", ale proste nieco vyuzitelne v praxi. Pes pre to musi zit. Nie ze idem sa nazrat.... Ta hra mi rozhodne pride lepsia. Tam sa aspon rozvija interaktivita s tym clovekom. A rozvija drive. Ale na zradlo? Vsak to su sportove stopy... :ua:

Re: Koľko krát denne kŕmiť dospelého psa?

Ned 13.12.2015 9:53

Vsak to zradlo ma az ten figurant na konci, ak sa nemylim. Co ine ma byt odmena pre toho psa, aby naozaj vydrzal az do konca ak to je zrovna pes co sa s cudzim hrat nechce?
Odoslať odpoveď