Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod QuintipaNO » Str 24.04.2013 13:52

Offtopic: sama seba pýtam sa? :heh:
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1440

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Bára » Str 24.04.2013 14:38

Všeobecne pýtam sa... Lebo nie je celkom ok, ak sám organizátor zakáže natáčať priebeh skúšok, lebo....vieme prečo :jazyk:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Peter a Emir » Pon 20.05.2013 7:59

Bára píše:
5miki5 píše:Podľa mojich informácií, na niektorých skúškach organizovaných klubmi ZŠK SR - IPO, SVV ... v ostatnom čase usporiadateľ nepovoľuje fotografovanie a natáčanie priebehu skúšok - je to pravda?


a jééje... Niekto sa bojí "odhalenia" priebehu skúšok?


Nie je to pravda, my sme na skúškach v MT 18.5.2013 fotili a natáčali úplne všetko....
Peter a Emir
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod bleiben » Štv 23.05.2013 21:04

Ahojte, o aké skúšky sa jedná ? :) :smile:
---------
Inak vymazali mi asi tému >-< Preto sa chcem ešte raz opýtať:
Na policajnú kynológiu --> z vysokej školy, by ma z akej školy zobrali najlepšie ?
:fizel: A. športový gympel
:fizel: B. gympel
:fizel: C. Kynológia
:fizel: D. Policajná akadémia

Prosím vás, ku každému sa zvlášť vyjadrite... :)
Ďakujem, :angel:
bleiben
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod wer » Štv 23.05.2013 21:22

e. kontakty :jazyk:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Bára » Štv 23.05.2013 21:58

Offtopic: ...jak Hurvínek válku.... :prd: Podaj si žiadosť do zboru a zháňaj kontakty, toto vôôôôbec nie je o škole :lol:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod QuintipaNO » Štv 23.05.2013 22:13

takže fízlárčina je cez známosti? :oo: hhhmmm :heh:
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1440

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod elfinka » Pia 15.04.2016 12:31

Jak je to s pristupnostou skusok ked uz su v ofiko kalendari, robia sa (mozu sa robit) aj "sukromne" kde ma nepustia ani ak este maju miesto?

Sice s mojim psom zatial nehrozi jak riesi rozne miesta, aby sme sli na skusku inde nez "doma" takze sa nas to netyka, ale zacalo mi vrtat v hlave.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod kives » Pia 15.04.2016 14:09

podľa mňa nie, oficiálne skúšky má pod palcom zšk a aby boli uznané, oni delegujú rozhodcu, píše sa hlásenie zo skúšky pre zšk, takže nie, ak sa normálne prihlásiš a zaplatíš vlezné, tak by ťa nemali odmietnuť :nwm: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod raky » Pia 15.04.2016 14:17

pokiaľ nemajú plno... rozhodca vždy môže posúdiť určitý počet... :no:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Nyssa » Pia 15.04.2016 14:35

a potom sa môže aj stať, že si z toho chcú urobiť súkromnú party a povedia ti, že voľné nie je, poprípade ti zahlásia 70 € štartovné :joint:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Efa » Pia 15.04.2016 14:36

... úplne kľudne áno ... prosto sa dohodne minimálny počet ľudí, KK požiada o mimoriadny termín skúšok a delegovanie rozhodcu a pekne si urobia skúšky za zatvorenými dverami a často presne na takýchto sa stáva aj to, že so silno privretými oboma očami sa cez skúšky dostanú aj jedince čo ani srnky netušia, že kedy a kto ich vlastne na skúšku pripravil ...
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Elis » Pia 15.04.2016 15:17

Efa píše:a často presne na takýchto sa stáva aj to, že so silno privretými oboma očami sa cez skúšky dostanú aj jedince čo ani srnky netušia, že kedy a kto ich vlastne na skúšku pripravil ...


ale no tak...proc hned za vsim hledat podvody.

z vlastní zkusennosti -vzali me do cizího ZKO na trojku na poslední chvili -jako sestou, nemuseli.
když mas naplanovano 2x ZZO a 3x BH - a nejednou sháníš figa a tereny na stopy a ještě trihodinove -bych se vůbec nedivila kdyby rekli ne :nwm:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6395
Bydlisko: Praha

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod Puk » Pia 15.04.2016 17:52

Efa píše:... úplne kľudne áno ... prosto sa dohodne minimálny počet ľudí, KK požiada o mimoriadny termín skúšok a delegovanie rozhodcu a pekne si urobia skúšky za zatvorenými dverami a často presne na takýchto sa stáva aj to, že so silno privretými oboma očami sa cez skúšky dostanú aj jedince čo ani srnky netušia, že kedy a kto ich vlastne na skúšku pripravil ...


Presne toto je jeden z dôviodov, pre ktorý som ZŠK zamával pa pa pááá. Toto sa Efa, stáva a deje stále. Navyše - mimoriadne skúšky by sa mali zrušiť, lenže sa nie, pretože dvojnásobný príjem a eminentný záujem zaangažovaných funkcionárov... Napriek tomu, že SP hovorí o skúškach ako o verejnej akcii (kto a kedy môže zakázať na verejnej akci natáčanie???), tak ako to je? Zlé ja na tom aj to, že často sa o mieste skúšok ani nedozvieš a keď ťa odmietli pre "plný stav " a neskôr sa o to zaujímaš, zistíš, že na skúškach boli traja a plus dvaja dopísaní...a nič sa nedeje. Je to smiešne, keď si pozriete tri roky (alebo aj viac) Kalendár akcií, ako na vybraných skškach pískajú "osvedčení" rozhodcovia, tak... Pripadá mi to presne ako nastavené zrkadlo našej politiky...
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Priebeh skúšok, Príprava na skúšky

Poslaťod kives » Pia 15.04.2016 19:32

Offtopic: kurňa, to som tu jediná naivná idealistka??
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová a služobná kynológia