vzťah so psom

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: vzťah so psom

Poslaťod Elis » Str 21.11.2018 13:03

a pro me je velke riziko oboji -takhle striktne se drzet nejakeho nazoru.
strasne zalezi na konkretnim psovi, aby se dalo rici je rizikovejsi to nebo to druhé.
nejmene rizikove je dodržovat rovnováhu :yes:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: vzťah so psom

Poslaťod wer » Str 21.11.2018 13:04

urcite.. ono si zas ani uplne neviem predstavit, kedze mam psa dnu, ze by mi tu doslova lozil po hlave... :ha: zas mantinely musia byt dake... :nwm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: vzťah so psom

Poslaťod kives » Str 21.11.2018 14:29

on sa naučí. pri hre, keď sa veľmi rozblbne, tak končím s "dosť" alebo "stačí". a vypne. daj mu trochu času. lebo ešte aj ten môj starý kôň sa niekedy nechá uniesť, a keď nechcem byť doškrabaná alebo štipnutá, musím to stopnúť.
a nemôžem povedať, že mám málo rešpektu.
minule si písala, že už rozozná "nasratosť". dobrý krok :lol:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: vzťah so psom

Poslaťod wer » Str 21.11.2018 14:41

tak on sa vie v sekunde skludnit, neni problem. on to robi vyslovene kvoli mne, lebo sa na tom smejem, takze preto ho to bavi. :heh: keby som to zacala ignorovat, tak casom isto prestane uplne. a doma mi este robi take nalety - mam v zahrade rampu na schodoch (kvoli nemu) a on si tam lahne hore a ciha na mna a ked sa priblizim, tak uplne vystartuje a potom si zacne tryskom robit kolecka po zahrade, ze sa mam pripojit. :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: vzťah so psom

Poslaťod pigie » Str 21.11.2018 14:46

wer píše:a on si tam lahne hore a ciha na mna a ked sa priblizim, tak uplne vystartuje

Jemine, toto robi aj moj, akurat on vystartuje po mojich nohach, potom ich pusti a zacnu sprinty. Ktore ja teda v dome nerada vidim, vonku mi nevadia :heh: Ale on nerozlisuje :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: vzťah so psom

Poslaťod kives » Str 21.11.2018 14:47

jeeeej, štenátko trafené, ani si človek neuvedomí, že mu to chýba :smile:
si to užívaj, mi keď blbneme, tak vrčím tiež. je mi jedno, susedia si už zvykli :joint:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: vzťah so psom

Poslaťod pigie » Str 21.11.2018 14:50

No, hlavne Hugom smyklo vzdy v prvej zatacke a tam aj skoncil. Tomuto sa to podari len obcas, zvycajne ju vyberie a pokracuje dalej :heh: Aj preto si hovorim, ze tie nohy nemozu byt az take zle ako mal Hugo. Proste nemozu. Uz ta mechanika je ina. Ale mozno ma to prekvapi :joint: Ja mam taku radost z toho stenata. S nim ma ani cvicit nebavi, lebo mu to netreba, on proste funguje :heh: Ja neviem, ci to pochopite, ale po Fryovi to je fakt na zaplakanie. Som sama seba teraz rozplakala :haha: :haha: :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: vzťah so psom

Poslaťod wer » Str 21.11.2018 14:52

on kusal ruky, ked neboli k dispozicii tak brucho, chrbat, co prislo :ha: ale to ho uz, chvalabohu, preslo, resp som to preorientovala na hracku, lebo to teda prijemne nebolo a on vedel byt fest surovy :angel: raz som prisla a mama roztrhnute tricko na hrudi. :angel: v tom case aj chvilu bola z neho zufala, lebo s nou si este viac robil, co chcel a cim viac ho mama chcela "vychovavat", tym to bolo horsie. potom som ju usmernila a uz sa to utriaslo
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: vzťah so psom

Poslaťod pigie » Str 21.11.2018 14:53

raz som prisla a mama roztrhnute tricko na hrudi - sa spytaj mojej mamy, kde jej roztrhol tricko (ale zas, ona sa zohla, ale nie kvoli nemu, to bolo na tom vtipne :heh: necakala to :angel: ) :haha: :haha: :haha: Si zacnem mysliet, ze su siamske dvojcata :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: vzťah so psom

Poslaťod wer » Str 21.11.2018 14:54

Offtopic: vsak stale ti vravim... :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: vzťah so psom

Poslaťod hisham » Str 21.11.2018 15:19

Kolecka po dvore si Haku robí stále, jak taký chrt vypustený za zajacom, 50 m tam a naspäť zo desať razy a potom v šprinte zapichne nohy do zeme a hodí na mňa šialený pohľad, že "riadna sranda, že!!?! ideš??!?" Ja idem vždy do kolien z toho :heh: :hi:

A od mala ho nechávam so mnou blbnut, aj vrcat aj skubat, ale mám svoje hranice. Haku je taký spratek trochu - ono sa to nezdá, ked ho človek vidí na pár minút, ale on rád skúša, koľko si môže dovoliť a či neodrbe systém :heh: Ale vždy sa dohovorime :)
Naposledy upravil hisham dňa Str 21.11.2018 15:28, celkovo upravené 1
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: vzťah so psom

Poslaťod pigie » Str 21.11.2018 15:27

hisham píše:A od mala ho nechávam so mnou blbnut, aj vrcat aj skubat, ale mám svoje hranice.

Ano ano, presne tak aj ja. Proste niekde mam hranicu a ukoncim to, ked mam pocit, ze uz je to prilis. Si neviem predstavit zase nechavat rast psa cez hlavu. Ako naozaj cez hlavu, ze v nicom mu nepovedat nie. Ale o tom sa tu asi nehovorilo ani.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: vzťah so psom

Poslaťod clupko » Str 21.11.2018 15:40

Offtopic: ano ano, tieto zoomies pozname tiez, my tomu hovorime, ze mu chrumka v hlavicke, tusim som to tu uz kdesi pisala :lol: (odvodene z toho, ze ked zeres chipsy tak nepocujes nic ine len to chrumkanie)
a niekto na to pisal, ze to volaju, ze ma navlhnute kable, to sa mi tiez paci :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: vzťah so psom

Poslaťod hisham » Str 21.11.2018 15:43

Bežne to je, že chytil rapel, nie?
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: vzťah so psom

Poslaťod pigie » Str 21.11.2018 15:44

Hej, aj my tomu tak hovorime.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová a služobná kynológia