SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod wer » Štv 08.09.2016 20:27

dugy píše:som zastancom toho, že každý kto má psa by mal mať aspoň nejakú vykonnostnu skušku lebo to je dôkaz že toho psa ovlada v každom momente


Uplne nesuhlasim... Je to skor sport...
Ale ked ich clovek zlozi, tak je aspon predpoklad, ze aspon cosi s tym psom robi
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod dugy » Štv 08.09.2016 21:58

wer píše:Uplne nesuhlasim... Je to skor sport...
Ale ked ich clovek zlozi, tak je aspon predpoklad, ze aspon cosi s tym psom robi


ano samozrejme stale je to športova kynologia .. ale ak mám tu skušku tak viem že som sa aj psovi venoval natolko ze ju spravil ... ale ak idem po ulici so svojousukou a ona krača pri nohe či auto či elektricka ci tank ... a okolo idu psy (90% ratlik, york , .. no aj par vačšich plemien ) a su napnute na viditku pan(pani) s nimi ma co robit a chcu sa zakusit do mojej suky ... alebo ked ide auto tak sa dobre neskočia na opačnu stranu a tak ... proste mi vadi že každy ma psa ale ma ho ako hračku a nie rodinu ktorej sa venuje ...

je to moj osobny nazor .. :D
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod dugy » Štv 08.09.2016 21:58

ale WER .. som rad že sme sa v podstate skoro zhodli ..
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod dugy » Sob 08.10.2016 14:26

Tak viem žee je na to ina tema ale sem som sa pytal sem odpoviem .. :D .. dneska sme so sukou uspešne absolvovali BH/VT ... skušku ... samozrejme keďže suka bola po harani body slabé ... no spravila chyby na miestach na ktorych ma prekvapili a doteraz to ešte ani raz nespravila ...

Bolo mi jasne že chodza bude kadejaka ... ale odlozenie do sedu ... sadla krivo .. doteraz ešte ani raz to nespravila ... odloženie do ľahu s privolanim ... keďže na moje neštastie akurat šiel vlak tak nepočula prvy povel .. :plac: no nevadi a dlhodobe odloženie ... ešte sa mi nestalo a ani nikomu kto so mnou trenuje že by moja suka odešla s odkladačky a dnes po povele rozhodcu že mam ist k psovi sa postavila pomotala na mieste pokrutila ... a posunula sa o 2 metre ... zbytočne stratene body ... ktore ma stali lepšie miesto ... :D .. ale nevadí prva skuška za nami a ideme vychytať muchy pripraviť sa na jar .. :D

ďakujem každemu kto mi pomohol ozrejmit rozdiel medzi BH/VT a BH-SK ... :-)
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod wer » Sob 08.10.2016 21:09

Gratulujem k prvej skuske! Super pocit, vsak? Tak len tak dalej.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod Elis » Ned 09.10.2016 2:10

taky gratuluju!
a jo, zkouska nikdy neni jako trenink :yes:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6398
Bydlisko: Praha

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod kives » Ned 09.10.2016 7:34

Gratulka :jop: .
Jj, prva skuska je aj o tvojej nervozite, nevies, do coho ides, ake to bude. Plus v treningu, veci ktore vam idu, beries ako samozrejmost a neprecvicujes tollko ako tie, ktore nejdu. Na skuske trochuu ine podmienky, atmosfera a uz to pes moze riesit inak.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod dugy » Ned 09.10.2016 12:14

JJJop .. presne tak ale na traine som precvicoval vsetko orovnako a preto ma prekvapili chyby na okladackach .. no suka je po harani a prvy krat na tom place bola bo sme nemali cas ist train v piatok . takze aj to zavazilo ... podstatta skuska zapisana :D ... uff
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod kives » Ned 09.10.2016 17:53

Offtopic: dugy, že ty si bol na pohári rektorky UVLF?
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod dugy » Pon 10.10.2016 12:53

kives píše:Offtopic: dugy, že ty si bol na pohári rektorky UVLF?

Ano ja som ten co mal suku po harani s velmi zlou chodzov na voditku atd :-/ ... vtipné je že doma sme si to prešli včera cele ešte raz a robila uplne inak :D .. heh no nevadi :D nabuduce to bude lepšie :D:D: a ty si ??
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod kives » Uto 11.10.2016 19:26

Ja som tam nebola, ale videla som tvoj prispevok na Paliho stene.
Nevadi, mate skusku a nabuduce to bude lepsie :yes: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod dugy » Str 12.10.2016 12:30

kives píše:Ja som tam nebola, ale videla som tvoj prispevok na Paliho stene.
Nevadi, mate skusku a nabuduce to bude lepsie :yes: .


Jop Palko mi veľa pomaha .. hlavne keď poradí a mne sa to podarí využiť ... je to užasny človek .. no je pravda .. suka spravila chyby ktore nikdy nerobila ... ale mohlo za to XY faktorov ...vtipne je že den nato som s ňou na cvičaku spravil rovnake cviky všetko a urobila to omnoho lepšie ... aj odkladačky mala bezchybne ... chodza tam boli nejake chyby veď netrenujeme IPO :D .. ale snažime sa SVV ale omnoho lepšie robila v nedeľu ako v sobotu na skuške ..


no nevadi ... aj tak som ju vychvalil lebo som na ňu pyšný že to zvladla a ja s ňou
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod dugy » Ned 03.09.2017 21:56

Ták .. ďalšia skuška uspešne za nami :-) na preteku sme si spravili skúšku BH-SK ...boli tam drobné chyby v prejave sučky (pomalšie ku mne prichadzala na privolanie ale to ona vždy takže som to čakal) .. a pri chôdzi .. (kde ona sa drží nie ramenom na kolene mojom ale trošku zaostavala) na čom musime zapracovať ešte .. ale uspešne spravena BH-SK
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod Elis » Ned 03.09.2017 22:40

Dugy, super :jop: Gratuluju!
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6398
Bydlisko: Praha

Re: SKÚŠKA DOPROVODNÉHO PSA S TESTOM SPRÁVANIA BH-SK

Poslaťod dugy » Pon 04.09.2017 12:00

Elis píše:Dugy, super :jop: Gratuluju!


Offtopic: ďakujem pekne .. a idem pokračovať po ceste kt. odporučil IVANPA a pan Daňo .. :-)
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová a služobná kynológia