Switch to full style

Pravidlá fóra

Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<
Odoslať odpoveď

Re: Sluzobna kynologia

Uto 28.02.2012 19:50

afmyn na políciu ťa zoberú za policajta tam každého berú za policajta následne je prideľovaní podla potreby, voľných miest, vzdelania...
pezinok je základak, nemá nič spoločné zo psami absolvuje ho každý uchádzač, pokiaľ nemá policajnú školu
a ešte raz keď ťa prímu do PZ po absolvovaní zakladaku čo inač môžeš aj teraz keďže máš 20r. nasledne si môžeš dať žiadosť na psovoda a zas keď prímu tak absolvuješ kurz psovodský, ja som písal o tom že keď by sa ti aj toto všetko podarilo že ťa zoberú za policajtku a dostala by si sa aj k psovodom tak nikdy nebudeš viac ako len radoví policajt psovod lebo nemá vzdelanie zo vzdelaním je jedno či veterinárnym, kynologickým, či akým nemôžeš vykonávať vyššie posty
ale ešte raz chceš ísť k policajtom tak choď a školu si môžeš robiť aj popri práci a takú ktorá ti zaručí miesto u tých psou

Offtopic: ja fakt pomaly píšem

Re: Sluzobna kynologia

Uto 28.02.2012 19:53

a budem citovat este seba, povedala som to hned na zaciatku, staci citat :ach: :
wer píše:a pokial chces ist k policii - na to ti staci stredna skola. najlepsie policajna.. a potom sa nejak prepracujes ku psom.


Offtopic: to nebolo q na teba, aby si si nemyslel zas. :heh:

Re: Sluzobna kynologia

Uto 28.02.2012 20:30

:jop: , bola som si zapalit a uvazujem uvazuje a akurat som chcela napisat to iste :) Vystudujem nieco ine a poritom vo volnom case sa budem tomu venovat :jupi: som rada ze som tu prisla na to co chcem :) Dakujem vam pekne

Re: Sluzobna kynologia

Uto 28.02.2012 20:39

Offtopic: no super! :jop: tesi nas :lol:

Re: Sluzobna kynologia

Uto 28.02.2012 22:20

afmyn vyhľadaj si v archíve STV2 práve skončený magazín Polícia, bol na tému služobná kynológia

Re: Sluzobna kynologia

Str 29.02.2012 6:12

Vycvik psa je o zkusenostech a citu pro psa. Zadnej papir ty mnohalety zkusenosti nenahradi.

Re: Sluzobna kynologia

Pon 18.06.2012 19:21

Pokial ja viem tak k policii ako takej beru vacsinou tlacenky alebo zdatnych chlapov. My zeny mame len velmi malu sancu, aj ked je to nespravodlive ale je to tak.

A co sa tyka tej kynologie u PZ tak najprv po vyjdeni skoly ci uz v PZ alebo v KE si musis odsluzit zaciatok to znamena tak kde si bola prijata (poriadkova asi najskor, alebo dopravna) . Avsak vsetko je v dnesnej dobe o znamostiach :vykricnik:

Re: Sluzobna kynologia

Štv 01.08.2013 11:04

Chcem sa opýtať či neviete o nejakých kurzoch pre vycvikarov psovodov v okoli BA..skončila som strednu školu so zameranim na kynologiu mam spravenú aj SOPku so svojim psom ale chcela by som dalej pokračovať cvičením psov tak by som niečo takéto potrebovala vďaka:)

Re: Sluzobna kynologia

Štv 01.08.2013 19:35

1. zla tema
2. naco ti to akoze ma byt? :lol:

ked to vies robit, tak to rob. ked nevies, tak to nerob :no:

akurat si sprav zivnost. to je vsetko, co potrebujes.

Re: Sluzobna kynologia

Štv 01.08.2013 20:39

No, nechcem do toho pichať, ale s urobenou SOP ďalej cvičiť (nielen vlastných) psov.... hmmm - predstava je to pekná. Len musí ubehnúť ešte pár rôčkov a nabrať nielen praktické, ale aj korigovať získané teoretické vedomosti ( lebo akosi neverím do detailov školskej výuke). :no:
Každopádnee treba začať pod niekoho vedením, chodiť pozerať na akcie a cvičáky, pozorovať, premýšľať a robiť si vlastné uzávery a skúšať. držím palce. Výcvik psa je v podstate jednoduchý : naučíš stopy, poslušnosť, obranu a ...
a je to! :yes: :ahoj:

Re: Sluzobna kynologia

Štv 01.08.2013 20:45

nechcela som byt zas ja za tu hnusnu... :heh:

Re: Sluzobna kynologia

Štv 01.08.2013 20:51

wer píše:nechcela som byt zas ja za tu hnusnu... :heh:


A tak teraz neviem. Ja som? :oo: :heh:

Re: Sluzobna kynologia

Štv 01.08.2013 20:55

Hm...tieto školy. Popis uplatnenia na 3 strany a realita je úplne, ale úúúúplne inde :ach:

puk, ty si to dal tak pekne diplomaticky :heh:

Re: Sluzobna kynologia

Štv 01.08.2013 20:58

Puk píše:Každopádnee treba začať pod niekoho vedením, chodiť pozerať na akcie a cvičáky, pozorovať, premýšľať a robiť si vlastné uzávery a skúšať


DenisaTayo, toto si veľmi dobre zapamätaj, do bodky sa to snaž plniť a potom bude tvoja otázka ohľadom "kurzov" úplne zbytočná :ahoj:

Re: Sluzobna kynologia

Pia 02.08.2013 17:35

Bára píše:puk, ty si to dal tak pekne diplomaticky :heh:


:oo: vidíš! A ja sa mám za hnusáka... :nwm:
Odoslať odpoveď