Sluzobna kynologia

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod wer » Str 17.08.2011 12:14

no, adhike, nechapem. tak prepac za moju dobre mienenu radu, ocividne si chcela pocut nieco ine.
a btw preco si mazes prispevky?
a inak suhlasim s domik, tak nejak to vnimam aj ja.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod adhike » Str 17.08.2011 13:16

Domik píše:Malinaka sme chceli akoze naozaj, cvicak, skusky a tak, ale nemam odvahu, kym nemam cloveka, ktory mi naozaj ukaze ako na to. Mozno su obcas trosku sialeni a nervoznejsi, ale o tom hovorim, chce to iny pristup a tu mi ho nevie nikto dat.

som na tom podobne len s rozdielom že toho dobermana už mam a nemožem to vratit spät :ua: som s nou spokojna zatial Ale ale ...... už to nemožem zmenit a ked niekto do mna hustí že to nezvládnem dobermana a tak tak to spravý aj niečo s tou psychikou človeka že to fakt dosere :ua: a toho sa bojim pretože nič ine nepočujem len to a už mi je priam do revu jak mi každy nalial do hlavy že to nezvladnem a začinam aj tomu verit aj ked zatial nemam dôvod všetko je ok zatuial :ua: chh :plac:
adhike
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 156

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod raky » Str 17.08.2011 15:51

adhike - odkiaľ si? Kľudne napíš ss... :no:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod wer » Str 17.08.2011 17:19

Offtopic: heej, raky, co to, co to? :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod Hanka 1 » Str 17.08.2011 19:00

Jestli chceš vedení člověkem, který dělal služebního psovoda se vším všudy, obrať se na Kaču Hambálkovou.
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod raky » Str 17.08.2011 20:47

wer píše:Offtopic: heej, raky, co to, co to? :ha:

ale chcel som ju na niekoho nakontaktovať - aby jej pomohol... ale odkiaľ je - by si jej skor mohla pomocť ty... :hi:
Ale všetko má svoj čas a postup... :no:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod Faust » Štv 18.08.2011 8:53

Ja viem co sa tyka vojakov (pytala som sa na to nasho catara ked som tam bola) tak musis mat spravenu skolu kynologicku.
Faust
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: BA, PK

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod Bára » Štv 18.08.2011 15:06

Offtopic: Ja len okrajovo k spôsobu výučby v Ivanke... Naučíte sa strašne málinko, čo sa športovej kynológie týka, pod vedením tých ľudí, s ktorými ste doteraz pracovali (teraz nemyslím nikoho zo zboru). Stačilo mi vidieť mladého dobermana s otrasným zákusom v ťahu cez ostnáč :ach: A vlastne, načo to tu píšem... :angel:

fausty, nie je to nejaká blbosť? Ako to potom doteraz fungovalo? Veď Bc. kynológia tu nie je zas tak dlho
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod Silvuch » Štv 18.08.2011 15:11

ak to bol catar.. Moji skoro vsetci ujovia, co boli na vojne, si presli kynologickym zakladom. Cvicili psov aj antipsickari.. Niekto dusou a niekto len preto, ze to prislo pod ruku.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod Amaguk » Štv 18.08.2011 15:13

presne tak :yes: mysli sa tym ich vlastny kynologiocky kurz, podobne ako u policajtov
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod Faust » Štv 18.08.2011 20:00

Hovoril mi to nas catar, nehovorim ze je to svata pravda :smile: . Vzhladom k tomu ze po zvysok roka sedi niekde v kancli.
Len som sa ho presne na to pytala ze ako to je lebo sme mali nejake ukazky aj od kynologov. Ale myslim si ze par telefonatmi alebo mailami sa to zistit da. :smile:
Faust
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: BA, PK

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod wer » Sob 20.08.2011 10:16

nuz ale jedna vec je dostat sa k policajtom - to nie je podmienene skoro ziadnymi skusenostami - maju "rychlokurzy", ale zase je tam vraj celkom slusny pretlak ludi... no a dalsia vec je zobrat civilneho psa do radov policie (co je skor rarita). :nwm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod adhike » Sob 20.08.2011 14:59

Bára píše:Offtopic: Ja len okrajovo k spôsobu výučby v Ivanke... Naučíte sa strašne málinko, čo sa športovej kynológie týka, pod vedením tých ľudí, s ktorými ste doteraz pracovali (teraz nemyslím nikoho zo zboru). Stačilo mi vidieť mladého dobermana s otrasným zákusom v ťahu cez ostnáč :ach: A vlastne, načo to tu píšem... :angel:

fausty, nie je to nejaká blbosť? Ako to potom doteraz fungovalo? Veď Bc. kynológia tu nie je zas tak dlho



Myslíš dobermana u nás na škole?
adhike
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 156

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod Bára » Sob 20.08.2011 22:25

Áno ;) Boli to dáke ukážky, keď bola výstava. To by stačilo trochu logiky, kedy a ako ho použiť :-P
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Sluzobna kynologia

Poslaťod adhike » Ned 21.08.2011 3:16

na orieškiáde u nas? :oo: ani otom neviem to kedy....asi viem koho mysliš jedina tam ma dobermana....pekne no :ua:
adhike
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 156

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová a služobná kynológia