Switch to full style

Pravidlá fóra

Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<
Odoslať odpoveď

Re: Športová kynológia pozitívkou

Pon 16.03.2015 10:39

Offtopic: drží jak helvétská víra.....ale , čoveče, ono snad nikoho nenapadlo se s ním chtít hýbat....a samozřejmě mu tohle nedovolujeme! Jenom je to kapku komplikace při tom "se nechat podrbat" - mírumilovně ho od dotyčného odvést dřív, než se zakousne (pokud tento úmysl pojme)...

Re: Športová kynológia pozitívkou

Pon 16.03.2015 10:48

Bad píše:Offtopic: ono snad nikoho nenapadlo se s ním chtít hýbat....

Offtopic: :lol: takze som mala celkom aj stastie :heh: tamten sa pohladkat nechal a nemal ani nejake umysly ma zadrziavat,aj mi to bolo take divne ze sa necha vyhladkavat cudzimi

Re: Športová kynológia pozitívkou

Uto 17.03.2015 12:40

Offtopic: sice hodne off ale pridam moju jedinu skusenost. Je este nieco podobne pyrenejskemu co by bolo francuzske? Stretla som sa s francuzskym velkym bielym psom (moze byt pyrenejak cisto biely?) originalneho povolania, pri ovciach na francuzskych kopcoch asi pred desiatimi rokmi. Nikde nikoho, slapali sme na kopec, bolo to v lete. Zastavil ma stekot, pes lezal v tieni pod krikom a lenivo stekal. Ma zamrazilo ale pomyslela som si, ze ked sa nepohol asi je tam priviazaný, tak som pokracovala. Pes sa postavil a vydal sa napred stekajuc proti mne, spoza horizontu sa pridal druhy velky biely pes a dlho netrvalo uz sa na nas rutili styria psi (dvaja pastiersky, beardedka a nieco cierne krizene). Zmeravena som zastavila, ze tak to je s nami zle. Jeden pes nakoniec ani ku mne nedobehol, zastal a postekol, druhy prisiel a len si ma celkom nezaujato onuchal, beardetka a ten cierny zacali vrtiet chvostami. Hned sa mi vratil pulz do tela. Za horizontom bolo stado oviec a ich baca. Nechali ma v pokoji prejst. Zato kamos co bol na kaukaze a vstupil do uzemia pasuceho sa ovcami, pes co mal poleno pod krkom nanho tak zautocil, ze keby nepride baca a palicou ho neodozenie, tak by velmi zle dopadol.

Re: Športová kynológia pozitívkou

Uto 17.03.2015 12:43

janajka píše:moze byt pyrenejak cisto biely?)

:yes:
Odoslať odpoveď