Ringo

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Ringo

Poslaťod QuintipaNO » Pia 25.07.2014 9:10

A čo ste také zlé?
Barborka a ty si nebola na víkendovom obranárskom tábore kde tvoja fena kusala na mondioring? Ta prečo druhý nemôžu skúšať. :jazyk:

Skôr trošku rozvahy pred tým ako len nenenene písaním, dobre spravené aj Jednorazové ringo dokáže robiť zázraky tak isto ako aj nie. Ale ešte som nikde nezažil aby sa na psa ktorí ide prvýkrát kusať na hocičo vybehlo jak na ostrieľaného harcovníka.
:ahoj:
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1439

Re: Ringo

Poslaťod Nyssa » Pia 25.07.2014 9:20

Dominika, odporúčam skontaktovať sa so Zdenkom Snítilom, má obrovské skúsenosti aj v športovke, aj s problémovými psami a tiež mu nie je cudzí ring :no: Do Budimíru to nemáš až tak ďaleko a on stojí za to :ahoj:
http://hotel.s-vet.sk/
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Ringo

Poslaťod kives » Pia 25.07.2014 14:05

Zdeno bol jednou z možností, ale do KE je to trochu ďaleko. cvičí/figuruje aj na Aničke. a suhlas, je super. ja by som ešte poradila Vranov a Petra alebo Igora Lengvarského. Som si v prvom dotaze nevšimla, odkiaľ dievčica je, sorry.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Ringo

Poslaťod Bára » Pia 25.07.2014 19:31

QuintipaNO píše:Barborka a ty si nebola na víkendovom obranárskom tábore kde tvoja fena kusala na mondioring? Ta prečo druhý nemôžu skúšať. :jazyk:


Kúsala na mondioring? A to chce čo znamenať? :jazyk: Osviež mi pamäť :nwm: Bola som v Štubni, kde moja fena kúsala IBA na rukáv (ani jediný krát som ju nenechala hrýzť na ringo). Alebo narážaš na rôzne modelové situácie? Skúsenosť fajn a s jej povahou som si to mohla dovoliť, všakže :no: Tu je ale reč o psovi, ktorý zjavne vykúsaný nie je a psovodka je tiež začiatočník, preto hovorím - treba sa radšej držať športu pod vedením skúsených ľudí ako kúsať "len tak". A keďže mondio je sústredený hlavne na západe, tak...? Amen :ahoj:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Ringo

Poslaťod extreme » Sob 26.07.2014 10:41

Bára píše:... A keďže mondio je sústredený hlavne na západe, tak...? ...

Tak ho treba rozvinúť aj na východe, nemôžeme všetci na západ chodiť :jazyk:
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Ringo

Poslaťod Bára » Sob 26.07.2014 18:53

extreme píše:
Bára píše:... A keďže mondio je sústredený hlavne na západe, tak...? ...

Tak ho treba rozvinúť aj na východe, nemôžeme všetci na západ chodiť :jazyk:


Veď ja som za, ale nech sa toho chytia skúsení ľudia :ahoj:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Športová a služobná kynológia