Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

IPO

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: IPO

Poslaťod Elis » Uto 31.10.2017 16:09

Tak na to se teda schvalne zeptam. Podle me konci zkouska odhlášenim se rozhodčímu.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Uto 31.10.2017 16:13

A zacina vstupom na plac?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Uto 31.10.2017 16:19

k hlaseni nastupuješ s neupoutanym psem. jednoznacne. ale tam te třeba uz taky zavadi vedouci placu, ne?
ale z placu uz te nikdo neodvadi :nwm: ukoncuje se to odhlasenim.

Offtopic: a po odhlaseni muze pes na voditko - pricemz ale i tak je porad účastníkem akce a je hodnocena jeho povaha :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod dugy » Str 22.11.2017 12:54

Offtopic: Ahojte nahodou otazocka preklad noveho skusobneho IPO sa este neobjavil ??, stale len anglicka verzia ??
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Str 22.11.2017 13:22

Aj ta anglicka zatial bola neoficialna nie? Takze pochybujem ze by sa niekto namahal to prekladat

A my mame aspon jednu samochvalu, Fido co som s nim zaciatkom leta (uz zas) koncila so sportovkou pre jeho nezaujem sa nakoniec hecol, a od leta splnil UPr1-2 aj FPr1-2 :love:

Akurat stale neviem kedy moze na dvojke pes na voditko, tak som radsej odviedla psa navolno az uplne k autu :heh:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Str 22.11.2017 13:24

není.
a nemyslim si, ze bude drive nez začátkem pristiho roku - az proběhne skoleni mezinárodních rozhodcich.

v CR ma byt skoleni pro rozhodci v unoru.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod dugy » Štv 23.11.2017 12:22

elfinka píše:Aj ta anglicka zatial bola neoficialna nie? Takze pochybujem ze by sa niekto namahal to prekladat

A my mame aspon jednu samochvalu, Fido co som s nim zaciatkom leta (uz zas) koncila so sportovkou pre jeho nezaujem sa nakoniec hecol, a od leta splnil UPr1-2 aj FPr1-2 :love:

Akurat stale neviem kedy moze na dvojke pes na voditko, tak som radsej odviedla psa navolno az uplne k autu :heh:

Elfi .. verzia je neoficiálna len z titulu že nieje podpísaná FCI podpis bude v januári na FCI schôdzi .. meniť sa tam už nebude nič ... Školenie rozhodcov už od marca som zachytil niekde že bude ... A platný je od 1.1.2019 tento skúšobný

Plus k výsledkom gratulujem ... A psa môžeš.na vodítko po odhlásenie sa.rozhodcovi .. pred vyhlasovanim bodov ..
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Športová a služobná kynológia