BH

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: BH

Poslaťod Elis » Pia 04.03.2016 21:43

pigie píše:Offtopic: Preco ja musim vyskusat kazdu hovadinu, co najdem na DF?


:pac: :haha:
uz nic nenapisu , tyrane :joint:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: BH

Poslaťod pigie » Sob 05.03.2016 6:42

Kludne pis, psik ma aspon zabavku :heh: Myslim, ze ho to celkom bavilo :haha: Jeho to normalne heclo ta zmena :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: BH

Poslaťod elfinka » Sob 05.03.2016 13:14

kives píše:ja len, aby neprekvapil. navoľno si pôjde preskúmať človeka tak blízko.

No veru, ze prekvapil :heh: zacal tych ludi strasne onuchavat
A tazko na cvicisku - mali sme na mieste tretieho cloveka v skupinke odlozenu fenu (tu sme samozrejme neobchadzali). Tak snad som nepokazila viac nez natrenovala :smile:
Offtopic: Obcas sa citim ako chrobak truhlik, ked dojdem na cvicak a ma tam pes vlaci po blate, nezvladnuty prvy - ale nenecham si poradit, radu pod dohladom vycvikarov sa vyhybam a trenujem podla "vlastnych" metod. Si o mne musia mysliet :pac:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: BH

Poslaťod kives » Sob 05.03.2016 15:02

:lol:
neboj, moj je tiež ploštica zvedavá. a ešte keď som si do skupinky dala ľudí, ktorí ho zvyknú mojkošiť. treba nacvičit a bude ok, cvik ako každý iný, len človek trochu podcení, lebo to vyzerá easy.
Offtopic: na cvičáku máme tiež zopár takých tvrdohlavých. noektorí potrebujú nad tým porozmýšľať, kým sa rozleží a niektorí musia najprv skúsiť svoje :nwm: . každý sme nejaký.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: BH

Poslaťod elfinka » Str 30.03.2016 10:43

Dostali sme za ulohu trenovat tu dlhudlhu dvojitu chodzu pravidelne. Bez odmeny, nech si zvykne ze to je spravne a nic sa nedeje.
Akurat mi neni jasne, ci mu robit stale taku istu dlhudlhu chodzu - najprv na voditku, potom bez klasicku schemu, alebo to menit nejak, miesto doprava ist dolava, dat to zastavenie v inom momente, prehodit poradie na voditku/bez :nwm:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: BH

Poslaťod kives » Str 30.03.2016 10:48

podľa mňa ho dosť ubiješ týmto, ale radšej, nech sa vyjadrí wer alebo elis.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: BH

Poslaťod wer » Str 30.03.2016 11:10

oj. cesta do pekla.

Normalne sa zamyslam, ako to bolo myslene... Rutina ma niekedy zmysel, ale neviem, ci vo vasom pripade. Mate obrovsky problem s ruchom. Ked budes toto trenovat sama v kuse, unudis ho a ked nastupis na plac, pri prvej prilezitosti zdrhne... Ty potrebujes trenovat ine.
Naposledy upravil wer dňa Str 30.03.2016 11:24, celkovo upravené 1
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: BH

Poslaťod Elis » Str 30.03.2016 11:22

tak ja chápu proc asi :angel:

a pak je to jedno jak to budes trénovat. spis bych nedelala klasicky obrazec - ale proste chodila...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: BH

Poslaťod elfinka » Str 30.03.2016 11:25

Ono, po debakli u wer na cvicaku si tu BH radsej posuniem na domaci cvicak a o minimalne mesiac neskor...
Inak je to usite na mieru psovi, tak hadam vie co robi ked sme taku ulohu dostali. Zatial vzdy boli rady spravne :smile:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: BH

Poslaťod wer » Str 30.03.2016 11:27

Uz som sa doplnila... Ale neviem. Videa a trening u nas - sto a jedna. Mne chyba jedno - ovladatelnost.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: BH

Poslaťod Elis » Str 30.03.2016 11:33

wer píše: Mne chyba jedno - ovladatelnost.


tohle je cesta k ovladatelnosti.
jedna z cest.

wer píše: unudis ho a ked nastupis na plac, pri prvej prilezitosti zdrhne


anebo se mu vryje pod kuzi, ze "k noze" je proste vždycky "k noze" a muze se u toho tvarit jak chce - třeba k smrti znudene.
on totiž uplne stejne bude muset chodit i na tom place...

Offtopic: jako ono to zni strasne - ale je to funkcni cesta pro vymyslivce.
a ne, není tak pokazena chuze nadosmrti :no:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: BH

Poslaťod wer » Str 30.03.2016 11:36

To beriem. Aj to tak chapem. Ale neverim v to, ze ked bude ina situacia, tak ho k tomu prinuti... Ma to zmysel, ked bude trenovat aj v ruchu, nie len sterilnom prostredi.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: BH

Poslaťod Elis » Str 30.03.2016 11:40

wer píše:Ma to zmysel, ked bude trenovat aj v ruchu.


však proto to ma cvicit "všude" :yes:
jen na cvicaku ho to nauci za dve lekce....
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: BH

Poslaťod elfinka » Str 30.03.2016 13:48

My sterilne prostredie nemame. Este aj u trenerky na place je spoza plota pocut psy a ze to je tiez vec ktoru totalne riesil kedysi :smile:
Inak tam vzdy mame aspon psa co ide tak do 100m okolo nas, alebo cvicime na mieste kde okolo pocas treningu prejde tak stovka ludi ked rano zastavi MHD. Problem je skor fixovanie na miesto. Kde sme sa uz parkrat hrali, tam funguje, na novom mieste je vypnuty a vystresnuty.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: BH

Poslaťod pigie » Str 30.03.2016 14:24

elfinka píše: na novom mieste je vypnuty a vystresnuty.

Neboj, moj aj na starom, staci aby mu preletela cez nos mucha :heh: Ta fakt obdivujem, ze to davas, mna to s mojim prestava bavit, hlavne, ked sa tvari, ze som ho prave zmlatila a pritom som neurobila nic, len on ma ten pocit :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová a služobná kynológia