Stopy, stopičky...

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod wer » Štv 15.02.2018 15:19

Nooo, ja som prave moc ohladu na psa nebrala v zaciatkoch :angel: ze vsak ma pes nos, tak mu naslapem barskde, barsco, dojde na koniec, nie? :ha: pamlsky som vobec v zaciatkoch nepouzivala. Ale toto moze byt na druhej strane prave prerod na ipo.... lebo to by tak sedelo - v psovych 5 rokoch som totalne prekopala metodiku a zacinala odznova. Asi aj tie stopy a toto je dost mozne, ze boli prave prepamlskovane kvoli spresnovaniu. :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod elfinka » Štv 15.02.2018 15:54

Ja chodim len rano. Rano sa da aj v zime, vecer je moc skoro tma. V lete rano = 2h stara stopa a aj tak som v robote o 9. Na taboroch sa chodi takmer vylucne rano. Alebo aj na skuskach byvaju stopy vacsinou prve.

Ja mam naopak problem aby poznal aj nejaku nie-rannu stopu
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod kives » Štv 15.02.2018 16:21

wer, to je krása :yes:
u mňa tiež k niečomu takému nikdy nedošlo.
a na stopy väčšinou okolo obeda alebo večer po robote. som nestíhala inak. šak na mňa raz pozeral ako na debila, keď som ho jedno pekné nedeľné ráno brala na pole. ale zastopoval si s chuťou :lol: . kým som našľapala, tak sa zobudil :haha: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod ivanpa » Ned 18.03.2018 19:57

a máme za sebou extrémne náročný stopársky víkend...........
Za všetkých pretekárov ďakujem kladačom, rozhodcom a všetkým zainteresovaným organizátorom za kvalitnú akciu v dejisku tohtoročných Majstrovstiev sveta IPIO FH v náročných klimatických a poveternostných podmienkach.
Zas nám príroda ukázala akí sme my homosapiens voči jej rozmarom bezmocní.......

a nezafúkalo.......
a nepomrzlo......
a neposnežilo.......

gratulujem úspešnejším...
ivanpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 595

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Elis » Ned 18.03.2018 20:34

jsou nekde výsledky?
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod wer » Ned 18.03.2018 22:14

Kopirujem z fb
Tak, ukončili sme dnes kvalifikačné preteky bez dnešných stôp. Počasie sa zmenilo z dňa na deň a napadlo kopu snehu s poriadnou víchricou. Víťazmi tychto kvalifikačných pretekov zo včerajších výkonov sa na
1. mieste umiestnil Ivan Daňo/ 90 bodov
2.miesto Maroš Dostál/ 84 bodov
3.miesto Ivan Párička/ 82 bodov
Rozhodcovia sa zhodli že pretekárom ktorý mali včera body v prvých troch najlepších stopách, tak sa spočítali aj body s jesenného kola, kde sa ako reprezentanti na MS IPO FH stali
1. Ivan Daňo so sukou Henna Eqidius
2. Maroš Dostál so sukou ABBA Lasmon
a ako náhradníci sú Ivan Párička a Miriam Knísová.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Elis » Ned 18.03.2018 22:25

diky.

hmmm -divne kvalifikacni podminky teda :ua:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod kives » Pon 19.03.2018 8:39

no, správnejšie by bolo asi zrušiť tieto kvalifikačky, veď budú ďalšie alebo dať náhradný termín. čo už. ale počasie bolo fakt dokonalé....
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod elfinka » Pon 19.03.2018 9:22

kives píše:no, správnejšie by bolo asi zrušiť tieto kvalifikačky, veď budú ďalšie alebo dať náhradný termín. čo už. ale počasie bolo fakt dokonalé....

Toto boli este na najblizsie MS, nie? A to je o mesiac, tam uz neni cas strcit dalsie.

Kazdopadne, vy teda mate stastie na pocasie. Prve kvalifikacky lejaky a teraz toto.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Elis » Pon 19.03.2018 9:36

kives píše:no, správnejšie by bolo asi zrušiť tieto kvalifikačky, veď budú ďalšie alebo dať náhradný termín. čo už. ale počasie bolo fakt dokonalé....


tohle je cele divne a nemá to zadne dobre reseni.
mesic před velkym zavodem zadny novy termin nehrozi.
chápu, ze počasí nikdo neovlivni, ale zase tak velke prekvapeni snih v breznu není :nwm: tak mozna celou tu kvalifikaci vymyslet jinak?
( u nas se kvalifikuji na svet na podzim předchozího roku)
souhlasim s tim ze závod byl zrusen - ale v kuzi zavodnika bych se teda vztekala taky, ze se takhle zmenili podmínky a udela se vyber uplne jinak...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod kives » Pon 19.03.2018 10:29

to sú na aprílové? som myslela, že na rok 2019. veď ako píše Elis, posledná výberovka na budúci rok sa robí na jeseň rok pred :nwm: . to teda divné je.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Elis » Pon 19.03.2018 10:34

ne, na ty letosni to byl vyberak.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod kives » Pon 19.03.2018 10:39

hej, pozrela som kalendár. a aj ďalší rok to tak bude. divné :nwm:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Poca » Pon 19.03.2018 16:12

Gratulujem
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod elfinka » Pon 19.03.2018 16:26

Mne to nepríde až tak divné. MS je dosť na začiatku sezóny, pes čo odčuchal pekne na jeseň keď bude celú zimu zasypany snehom a nestopovať :nwm:
Aj keď možno to profíci majú inak, ale ja v apríli nehrozí ísť so psom na skúšku, po zime ešte neni forma čuchacia
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová a služobná kynológia