Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Stopy, stopičky...

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Puk » Pon 10.06.2019 5:12

elis, nuž, sú dni lepšie aj horšie... :nwm: Nehádž flintu do žita, aj keď mazec na "starom psovi" zanechá stopy. Nechaj ju zo 2 týždne "vydýchať" napriek tomu, že je sezóna. Brávaj ju so sebou keď ideš stopovať s druhou a nech sa díva, a v jej blízkosti mladú vychváľ do neba (aj keď nebude za čo :hi: ) - jednoducho pocit žiarlivosti, bez toho, aby si si ju všímala... (Niekedy sú tieto veci fakt zahrané ako "divadielko" od psovoda nutné!) Je to molos a "uvažuje" inak, než na čo sú zvyklí ľudia bežne. A začal by som po 2 týždňoch z mojej strany ako keby to "predtým" nikdy nebolo a motivačkou. Ale znovu : len môj názor, len vychádzam z popisovaného bez toho, aby som videl!
Puk
Big Dog

Barfer.sk

Poslaťod Elis » Pon 10.06.2019 10:24

Offtopic: Nechaj ju zo 2 týždne "vydýchať" napriek tomu, že je sezóna.

:yes:
je toho na ten jeji mozeček asi uz moc -nejen tréninky, ale doma se ji meni svet -tak se musim vrátit nohama na zem a uvědomit si zase, s cim delam :-D

ještě ze Elik vždycky zvedne naladu :-D

https://www.youtube.com/watch?v=qOG66_Wikvk
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Puk » Pon 10.06.2019 17:01

prepáč mi moje komenty. Ja viem, že sa ma nepýtaš na názor, ale keď mne to nedá... :ach: :hi: :nwm:
Puk
Big Dog

Poslaťod Elis » Uto 11.06.2019 7:58

Ale ja o ten nazor stojim :no:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Športová a služobná kynológia