Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Stopy, stopičky...

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod hisham » Pon 16.04.2018 13:29

V BA to minuly tyzden na jarine vyzeralo podobne, na tom sa fakt musi hrozne hrozne tazko stopovat. Vsetka cest kazdemu zucastnenemu a samozrejme sa ohromne tesim, ze to vyhral prave exot! :smile:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1147

Barfer.sk

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Puk » Pon 16.04.2018 15:19

No, sú to Majstrovstvá. A veľa záležalo zrejme na lóse. Vo štvrtok ráno dokonca rosa... Inak ozimina, dosť zelená, takže terén zase až taký strašný nemohol byť. Nikto nemôže spochybniť, že tie psiská stopovať vedia, ale na tomto fóre treba kus šťastia. Inak - spomínam si na MS v Slovinsku, keď sa ešte vyhľadával nášľapový predmet. Na vzchádzajúcej kukurici sa o siedmej ráno spustila prietrž mračien. 7.30 nastupoval prvá pretekár, mláka na poli možno 70 x 70 metrov, v nej dva nášľapové kolíky a v diaľke úplne mimo nich plával drevený identifikačný predmet... A? A nič, išlo sa ďalej, náhradná stopa nebola. Iné MS v Rakúsku - išlo sa na terén, aký komu vyšiel - tráva, oplôtky, ozimina, vyhnojené pole... Jednoducho - k výsledku vždy treba aj súhru okolností a šťastia. Raz sa usmeje na iného, raz sa dočkáš aj ty...
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1514

Predchádzajúci

Späť na Športová a služobná kynológia