Voda

Sem píšte vaše rady a nápady.

Voda

Poslaťod Kriza » Str 15.08.2007 20:30

moj psik sa strasne boji vody aj ked ho kupem.. proste len tak tam stoji ako keby chytil sok a ani za boha sa nece pohnut ani na sladkosti ani na meso nic ho nevie nalakat aby sa len troska pohol
Kriza
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Poslaťod Jack » Str 15.08.2007 20:31

a aky je stary ?
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod Kriza » Str 15.08.2007 20:33

pol roka ma tusim mozno ani to nasiel som ho na ulici tak neviem presny vek ani rasu :(
Kriza
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Poslaťod Jack » Str 15.08.2007 20:34

tak z tou vodou ti neporadim ale je to krizenec ??? ak chceš daj sem foto a povieme ti čo ti može približne byť
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod Kriza » Str 15.08.2007 20:41

vraj retriever no ok idem skusit nejak capnut foto
Kriza
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Poslaťod Kriza » Str 15.08.2007 20:46

nejde mi pridat foto
Kriza
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Poslaťod Jack » Str 15.08.2007 21:00

ako to ?? ?daj vyhladať a potom nahrať
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 21:28

Kriza píše:vraj retriever no ok idem skusit nejak capnut foto

keby to bol retriever s vodou by nebol problém :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Štv 16.08.2007 9:54

Moj psik ma to iste...a uz ma 6 rokov, a vody sa boji jak certa...tiez len stoji a neskutocne smutno na mna pozera...ber to ako vyhodu ze ti nechce s tej vane zdrhnut...Ked je az tak v soku, snaz sa ho nesprchovat iba ho polievaj s nejakou myskou...a nepolievaj mu hlavu to fakt neznesu...milo sa mu prihovaraj celu dobu...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod janka » Štv 16.08.2007 14:42

Aj môj psík sa bojí vody a teraz má 2 roky.Keď ho kúpem,niekedy sa trasie a vždy sa snaží utiecť.Keď sme na prechádzke a je horúco, rád sa čľapká a brodí v potoku ale ináč sa vody veľmi bojí.
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod Shellinger » Štv 16.08.2007 15:04

To je problem vela psov. Moja Shelly vo vani vodu nenavidi, ked ju kupem ako by som jej pachala najvacsiu krivdu na svete. Nebavi sa potom so mnou 2 hodiny a urazene ma ignoruje. To iste je aj pri strihani a cesani... Proste akukolvek hygienu nemusi......A este sa nam stava, ze ked ju okupem samponom, tak pri najblizsej vychadzke sa schvalne vyvala v nejakych vykaloch alebo zdochline..(zoschnuta jasterica, zaba a pod.) Ale nepomoze si, lebo tym padom ide do vane okamzite znova...
Ale do jazera sa ide potrhat.........
Kriza: ten psik si asi na ulici zazil kde-co tak sa vsetkeho boji...
Chce to len klud a trpezlivost.... a mozno si na to nezvykne nikdy, ale to podla mna nie je az taky problem... ved nemusi po vani pobehovat...
Jestli psi po smrti nejdou do nebe, pak chci jít tam, kam oni.
Shellinger
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Pezinok

VSETCI LUDIA CO SA VAM PSY BOJA VODY

Poslaťod petka_akim » Štv 16.08.2007 21:26

Nas cvicitel povedal : ak sa vam pes boji vody tak to asi preto lebo ma s nouu zle skusenosti.. musite s nim zacat odznova... zoberte ho kdesi k potoku kde nuie je silny prud.. kde nie je vobec prud a kde dociahne(aby nemusel plavat) jemu sa tto zacne pacit.. len treba cas... a ak vam do tej cody nechce ist skuste to na aport... aj moj pes sa bal vody ale uz sa neboji a vzdy ked zbada vodu hned k nej ide nech sa okupe.. takze asi tak :jupi: :smile:
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Re: VSETCI LUDIA CO SA VAM PSY BOJA VODY

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 16.08.2007 21:28

pepe1707 píše:Nas cvicitel povedal : ak sa vam pes boji vody tak to asi preto lebo ma s nouu zle skusenosti.. musite s nim zacat odznova... zoberte ho kdesi k potoku kde nuie je silny prud.. kde nie je vobec prud a kde dociahne(aby nemusel plavat) jemu sa tto zacne pacit.. len treba cas... a ak vam do tej cody nechce ist skuste to na aport... aj moj pes sa bal vody ale uz sa neboji a vzdy ked zbada vodu hned k nej ide nech sa okupe.. takze asi tak :jupi: :smile:

ty máš toho labradora však???tak ten by sa teda nemal báť vody..veď retriever a voda to patrí k sebe :lol:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod petka_akim » Štv 16.08.2007 21:30

hej lenze ten majitel si ho rraz zobral na vykedn (bo je to otcov znamy) a proste ho striekal hadicov.. a on sa jej potom bal a kled celkovo videl vodu tak zostal len stat ale uz je vsetko v poho a ten jeho znamy ten sa nm potom ospravedlnovaaal... :ua:
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 16.08.2007 21:33

pepe1707 píše:hej lenze ten majitel si ho rraz zobral na vykedn (bo je to otcov znamy) a proste ho striekal hadicov.. a on sa jej potom bal a kled celkovo videl vodu tak zostal len stat ale uz je vsetko v poho a ten jeho znamy ten sa nm potom ospravedlnovaaal... :ua:

moj brácha mi niekedy strieka Badáča hadicou,ale už som mu za to vynadala..ale nehrozí aby on stratil lásku k vode..takú možnosť chodiť často plávať v detstve nemal :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Ďalší

Späť na Výchova a výcvik