Voda

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: Voda

Poslaťod lucik » Uto 15.04.2008 21:06

Baarbora, zoznamim ta s mojou Gipsy? do vane skoci sama, staci pri dverach povedat "sup do vane, si ako prasiatko" - prebehne chodbu, obyvku a ked je otvorena kupelna uz cuci z vane :smile:
sice pri samotnom umyvani sa tvari strasne, ale ked sa vie zaspinit, pripadne navonavkovat v niecom, musi vydrzat aj chvilku sprchovania podvozku :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Voda

Poslaťod Bibiana » Uto 15.04.2008 21:54

Kamoška čo mala sučenku ND tak tá od dverí hneď vždy prášila do vane :lol: Odtial sa pozerala a vrtela chvostom :smile: A keď bola u nás (u nás sa kúpe len ak sú špinavé nohy alebo podvozok) tak som ju nedokázala nijako presvedčiť, že sa jednoducho nekúpeme, takže som nohy nakoniec opláchnuť musela.. To samozrejme nenechal tak Falik a oxidoval až kým som nemala v byte dvoch mokrých smradlavých psov :heh:

NemesiS, môj zo začiatku išiel do vody iba "po vaja" a potom ani na krok.. Predminulé leto ma to už prestalo baviť tak som nabrala za hrsť piškótov a išla k potoku.. Postupne som mu hádzala piškóty do vody a išiel za nimi.. Ak išli až moc ďaleko tak samozrejme ju nechal tak, takže trebalo ich hádzať po malých vzdialenostiach.. No pomaly sme sa dostali až k tomu, že musel trošku poplávať aby ju chytil.. Teraz s vodou nemá problém.. Trebalo mu len ukázať, že sa nemá čoho báť a že plávať jednoducho vie :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Voda

Poslaťod kikula22 » Str 16.04.2008 8:01

Moj sa teda tiez bal vody. Az dokial sme neboli pri jednom jazierku. Najprv som mu tam hodila aport, no namocil sa po celnky. A potom skusil a doniesol mi ešte aj aport :smile: . Odvtedy stale skace do vane aby sme napustili vodu :pac:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Voda

Poslaťod NemesiS » Str 16.04.2008 8:28

jasné, budem ju to postupne učiť...
pri jej srsti to v lete určite ocení...
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 875
Bydlisko: Sobrance(19)

Re: Voda

Poslaťod unicorn » Str 16.04.2008 15:09

takze nejaka fotodokumentacia vysie spominaneho zoznamovania sa s vodou:

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Voda

Poslaťod Silwuska » Štv 17.04.2008 8:49

Jezis jaky je Osky chutny :heh: co sa to tam chcel hrat s tou vodou?? co tam je taky prikrceny ??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Voda

Poslaťod Van » Štv 17.04.2008 10:07

Bibiana píše: Predminulé leto ma to už prestalo baviť tak som nabrala za hrsť piškótov a išla k potoku.. Postupne som mu hádzala piškóty do vody a išiel za nimi.. Ak išli až moc ďaleko tak samozrejme ju nechal tak, takže trebalo ich hádzať po malých vzdialenostiach.. No pomaly sme sa dostali až k tomu, že musel trošku poplávať aby ju chytil.. Teraz s vodou nemá problém.. Trebalo mu len ukázať, že sa nemá čoho báť a že plávať jednoducho vie :ahoj:

takto dostava-la do vody sestra svojho RR..no ale aj tak to nepomohlo az tak ako by chcela...ked sa chlapci nahanaju alebo chceme, aby cosi aportovali z vody (drievko0 tak jej vycuranec ostane na brehu a pocka, kym ten moj z vody vyjde a slohne mu to co ma v papulke (takze to nerobime so serioznymi aportmi, aby sme ti to nepokazili)...alebo v lete sa ideme vsetci kupat na jazero...kym je jeden z jeho panickov na brehu, do vody vleze max po vajka :D ...ked su obaja, ak su blizo pri brehu, len sedi na kraji a knuci...ak su moc daleko, tak skoci za nimi, ale to rychlo doplave k nim, stuchne do nich a rychlo odplave na breh, tam si sadne a zas knuci za nimi :D
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Voda

Poslaťod unicorn » Štv 17.04.2008 16:43

Silwuska píše:Jezis jaky je Osky chutny :heh: co sa to tam chcel hrat s tou vodou?? co tam je taky prikrceny ??

asi ano, ako ta voda prirazala k brehu, tak sa mu to hrozne pacilo, nechapal to a velmi sa z toho tesil a pobehoval popri brehu.
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik