Nespí na jednom mieste

Sem píšte vaše rady a nápady.

Nespí na jednom mieste

Poslaťod ajusssa » Pia 15.01.2010 22:26

Chcela by som sa opýtať či je normálne že psík nespí na jednom mieste. Presúva sa z izby do izby ... z postele na zem,...do kupelne na zem,..potom do deckej..v noci pride na postl ku mne,...a rozne. Neviem či robím dobre..večer ked ideme spať a hladam ho najdem ho v kupelni na zemi lezat,..tak si ho vezmem aby tma nespal...chvilu polezi na posteli a potom opat celu noc putuje.... Robia to aj vaši psíkovia?
ajusssa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod Cathie » Sob 16.01.2010 2:53

Ajusssa a aky s tym mas problem? Mne sa zda prirodzene, ze pes sa cez noc presuva, aj moja fena to robi. Ma po byte asi 7 obvyklych miest, kde spava - vo svojom kosiku, v chodbe pri dverach, pri mojich dverach do izby, v kuchyni pod stolom, na gauci a za gaucom v obyvacke, na nizsej posteli vedla tej mojej, pripadne u mna v posteli.. Psy nie su ako ludia, ze lahnu do postele a spia tam celu noc :lol:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod ajusssa » Sob 16.01.2010 10:09

Ano? Tak to som rada,...ja osm si myslela že nieje spokojný, a že si nevie najst svoje miestečko kde by spinkal. Spajala som si to s tym,..že Majky je často chorý ma problemy stale so žaludkom, tak momentalne sme na diete. A som myslela že či ho nahodou neboli brusko ked sa tak presuva. Ale ked to je v poriadku, tak super. :)
ajusssa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod Bad » Sob 16.01.2010 16:30

Přidávám se, taky mám stěhováka.
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod Amaguk » Sob 16.01.2010 16:38

Tesak sa tiez presuva z miesta na miesto, takisto aj predchadzajuci Robino v noci putoval - myslim, ze pokial ma pas pristup k viacerym miestam, je to uplne normalne :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod Sinuhet » Sob 16.01.2010 17:30

Sara sa cez noc bezne presuva na rozne oblubene miesta. To je aj jeden dovod preco psa neberiem na noc do postele, ona ma rada nocne presuvanie :no:
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod Gerda » Pon 18.01.2010 20:29

Taky se připojuju ke stěhovákům, čuba si může po bytě lehnout tam, kam chce, stěhuje se docela často :-) A třeba i povel Místo - musím jí ukázat, na který má jít, protože jich má celkem 5 nejoblíbenějších a všechno jsou to místa rovnocenná :-)
Gerda
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 176

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod pigie » Pon 18.01.2010 21:19

Sme na tom podobne. Aj s tymi rovnocennymi miestami, kedze ich je viac. A presuva sa dokonca z balkona do bytu. Ale musim povedat, ze v noci uz len tri miesta meni. Spalna na svojom mieste - pri dverach v spalni - balkon. Cez den ich meni ovela viac a tiez zalezi od rocneho obdobia. Ine su v zime a ine v lete :yes:
Offtopic: Kedysi, ked v spalni som zahlasila miesto, pes poslusne odpochodoval. Len mne tam nieco nesedelo. Kuknem a on utrpne na mna kukal z nnasej postele. Sak miesto ako miesto, nie? :lol:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod Lindchen » Str 20.01.2010 15:24

Aris sa stahuje neustale, meni ale len 4 miesta, zato v dost slusnej frekvencii. Najlepsie je, ze po odchode urobi vzdy velky skrab a velky otras (zasväteni vedia :heh: )
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod Pupatko » Str 20.01.2010 15:52

no ja mam asi psa - vynimku, Asta spi celu noc na svojom mieste - v peliesku v spalni....
Pupatko
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 261
Bydlisko: Bratislava

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod Mackie » Str 20.01.2010 15:56

moji menia miesto vylucne kvoli tomu velkemu skrabu
tych miest nie je vela, v podstate postel, klietka, 2 miesta na zemi, ak su otvorene dvere, tak este gauc v obyvacke
popravde som viac znepokojena, ak to miesto nemenia, to sa vzdy rano pozeram, ci este ziju
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod jakut » Str 20.01.2010 17:38

Moje sučiny tiež menia v noci miesto niekoľkokrát, ale len v rámci našej "spálňoizby" :pac: ja to nazývam kolotoč.Odíde jedna, príde druhá a potom tretia. Zvláštne je, že tie miesta menia v danú hodinu skoro rovnako :haha: Už by som v noci dokázala odhadnúť čas, podľa ich rozloženia :aaa:
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 911
Bydlisko: košice-okolie

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod renqa » Str 20.01.2010 22:17

Môj spáva s nami, ale nespí na jednom mieste. Stále sa niekde presúva. Ale len po posteli. Raz je pri hlave, potom pri nohách... raz sa pritúli k priateľovi, potom ku mne a takto dookola... :pac: :heh: Ale v lete je to horšie, to je väčšinou pod posteľou a keď si tam už vyhreje, tak sa presúva po celej izbe... Ale v lete spáva zásadne na zemi. Aspoň minulý rok v lete tomu tak bolo... Uvidíme ako to bude tento rok... :smile:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3299

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod janica » Pia 22.01.2010 23:56

moja sa tiež preesúva. v rámci postele :lol: večer leží pri nohách a ráno ju mám omotanú okolo hlavy ako baranicu :lol: poprípade leží v poličke za posteľou :smile:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
janica
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152

Re: Nespí na jednom mieste

Poslaťod Macush » Štv 28.01.2010 22:30

Moj spí všade len nie vo svojom pelechu :lol: ale to som ho ja naučila ked bol malý tak som si ho brávala do postele a teraz by ani nezaspal keby mal byt na zemi :ach: .. no čo už aspon sa v noci sama nebojím :lol:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Ďalší

Späť na Výchova a výcvik