Stále ňuchá

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: Stále ňuchá

Poslaťod Leila Tobrok » Str 30.12.2009 14:09

dobre som sa zasmiala na tejto téme... ako písala Lucik, sťažujete sa na prirodzenú vlastnosť psov :pac: je to ako SMS-kovanie. proste si pes prečíta, čo iní napísali...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Stále ňuchá

Poslaťod renqa » Str 30.12.2009 14:18

Dobre, tak som to nevedela. Je to môj dá sa povedať že prvý pes a keď som si všímala druhé psy tak neboli také "uňuchané". Väčšinou len také staršie... Ja sa nesťažujem, len som chcela vedieť, že čo s tým... Ale už viem, že nič. :smile:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3299

Re: Stále ňuchá

Poslaťod tera » Str 30.12.2009 19:52

no aj môj TOb občas čuchá donekonečna...ale ja to doma využívam a skovávam mu rôzne maškrty, hračky a teraz už dokáže nájsť vec s mojím pachom. :jop: Teda aspoň v izbe.
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Stále ňuchá

Poslaťod *Bady* » Pon 04.01.2010 14:27

ňuchanie je naše :heh: tí naši nič iné vonku ani nerobia :heh:
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

Re: Stále ňuchá

Poslaťod tera » Ned 04.04.2010 21:22

*Bady* píše:ňuchanie je naše :heh: tí naši nič iné vonku ani nerobia :heh:

podobne :no: ale mne vadí akurát keď ideme niekam rýchlejšie, na stanicu a po ceste ho pustím navoľno, tak sa tam "zakempí" a vonia-to mi nevadí, ale keď olizuje a nie a nie sa pohnúť, nervy chytám :pac: :lol:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Stále ňuchá

Poslaťod Bee House » Pon 05.04.2010 15:36

ojoj :heh: :haha: ponahlanie sa niekam nikdy nebolo zlozitejsie. Moja hafa nucha cele vencenie. Proste bud ma nufak nalepeny na zemi alebo vetri nieco vo vzduchu. :pac: Ale to je podla mna normalne, robi to kazdy pes :no:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Stále ňuchá

Poslaťod Macush » Pon 05.04.2010 18:45

no hej je to normálne ale keď nám ide zo stanice autobus za 5 minút a ešte mám minimálne 10 minút cesty tak máme čo robiť :pac: ale hentomu je to evidentne jedno keď musí oňuchávať všetko čo zbadá :pac:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik