Zoškrabavanie brizolitu

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod moniqua » Str 19.05.2010 9:46

Ahojte, tak uz i my mame tento problem :hmm: krmime granulema (Proplan) a pridavame kolagen a calcium, bez zmeny, pripada mi ze to dela z nudy :nwm: co s tim? chytli jsme ho u toho a radne mu to vytmavili...tak pred nama uz to neudela, ale kdyz dojdem z prace.... :plac:
moniqua
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Závod (okr. Malacky)

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod Baarbora » Str 19.05.2010 9:55

Myslim, ze si si sama odpovedala, nudi sa, treba ho zamestnat. viac ustvat, unavit...Ale skor by som to tipla, ze je v strese, ked je sam :nwm:
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod moniqua » Str 19.05.2010 10:01

:ua: no unavit ho bude boj... zas ho jeste nechci prepinat... ted chodime nebo behame denne okolo 7km v terenu + nejaky hry. Nevim jakou mu muzu dat zatez aby toho na neho zase nebylo moc, prece jen jeste roste.
moniqua
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Závod (okr. Malacky)

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod Silwuska » Str 19.05.2010 10:14

A aku zabavu ma pokial ste neny s nim?? mohla by si skusit vseobecne rady ako nastrazit par hraciek (konare na okusovanie) alebo "KONGY" ktore sa naplnia mlskami a pes sa s tym zabavi...
Ale najprv by som dala psovi spravit rozbor krvi ci ten prijem mineralov je naozaj dostatocny...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod moniqua » Str 19.05.2010 10:20

Kdyz je sam doma ma prave 1ks konga, pak takovej mic ktery mu plnime mlskama (ten ma hodne rad), gumove piskaci hracky a uzly a pak mu nechavam jeste morkove kosti (i kdyz uz je ma uplne ocistene, tak si s nima porad rad hraje, pripada mi ze se mu libi jaky to dela randal kdyz je haze po zemi ). Tak nevim no. Jeste zkusime ten rozbor.
moniqua
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Závod (okr. Malacky)

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod Baarbora » Str 19.05.2010 13:29

zalezi od jeho veku(nepostrehla), aku zataz moze dostat. Kazdopadne, psychicka zataz je ovela vycerpavajucejsia, ako zataz fyzicka. Skor ho rano nechat trochu rozmyslat-zacat ucit trebars nejake prvky dogdancingu, alebo nieco podobne, popri vychadzke, nielen curanie-nuchanie-pobehnut-nuchat...
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod moniqua » Str 19.05.2010 13:37

Baarbora: v utery mel 8 mesicu, na vychazkach trenujeme jeste odkladani atd, protoze to nam jeste moc nejde. Jinak nejaky schovavacky, hledacky atd. Aporty a pod veci moc nedelame, protoze toto jako asi kazdy RR vetsinou sabotuje. No musim na neho neco jeste vymyslet.
moniqua
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Závod (okr. Malacky)

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod tanicka2010 » Sob 20.11.2010 10:57

PROSIM VAS STRAAAAAASNE prosim vas nasa fenka kora stale skrabe na dvere nevedela do akeho fora som to mohla napisat a nehnevajte sa ze to pisem sem prepacte! prosim vas pomoste mi s tym sme zufaly :ua: nasa fenka zaspini dvere asi 5 krat do dna .Stale to musime umyvat a hlavne ja lebo som najmladsia hihi. prosim vas ona to zaspini tak ze skoci na dvere so spinavymi labkami a vies si aj otvorit a nasli sme ho aj doma :aaa: a viete teraz zamikame aby sa k nam nedostala,ale ona si chce otvorit a strasne tym zaspiny dvere. Mama s ockom ju chcu za to zbit :ua: no mne je to tak luto ze je este mala a este sa to nauci prosim pomoste mi aspon nejaku malinku radu strasne prosim o radu
tanicka2010
Nováčik
 
Príspevky: 34

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod bobík » Sob 20.11.2010 11:04

Ona vam z vonku spini dvere ?
:)
bobík
Šteniatko
 
Príspevky: 69

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod tanicka2010 » Sob 20.11.2010 11:15

ano spini nam dvere s vonku ale tak ze na ne viskoci a su cele od blata ked ma spinave labky :ua: prosim pomoste mi
Naposledy upravil tanicka2010 dňa Sob 20.11.2010 11:17, celkovo upravené 1
tanicka2010
Nováčik
 
Príspevky: 34

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod tanicka2010 » Sob 20.11.2010 11:17

bobík píše:Ona vam z vonku spini dvere ?

ano ona na ne viskoci a su cele spinave ked ma spinave labky :ua:
tanicka2010
Nováčik
 
Príspevky: 34

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod bobík » Sob 20.11.2010 11:22

Ak ju mate z utulku , tak asi bola naucena v byte .
:)
bobík
Šteniatko
 
Príspevky: 69

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod tanicka2010 » Sob 20.11.2010 11:34

ano presne tak mame ju s utulku :smile: ale ked sa narodila virastala na dvore aj s ostatnymi psikami praveze v byte nebola :ua: neviem
tanicka2010
Nováčik
 
Príspevky: 34

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod bobík » Sob 20.11.2010 11:37

Mozno ju skus zakazdym ked to spravi trocha tapnut po zadku , aby vedela ze to nesmie robit
:)
bobík
Šteniatko
 
Príspevky: 69

Re: Zoškrabavanie brizolitu

Poslaťod tanicka2010 » Sob 20.11.2010 11:39

ano to aj robim ale ona nic mi ju toska zbijeme a potom vojdeme do domu a ona stale stale skrabe na dvere a zese su spinave..........joj som s toho smutna
Naposledy upravil tanicka2010 dňa Sob 20.11.2010 11:44, celkovo upravené 1
tanicka2010
Nováčik
 
Príspevky: 34

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výchova a výcvik