Vyhybanie sa inym psom

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: Vyhybanie sa inym psom

Poslaťod Keta » Pia 30.10.2009 19:41

Sofia píše:To isté robí aj moja - cca od 2 rokov absolútne stratila záujem o psov. Niekedy je to až smiešne, lebo aj keď sa hára obskakujú ju aj 2 - 3 a ona si len sadne a díva sa hore na hviezdy :heh: . Už sa z nej v okolí všetci smejú, že je až priveľmi veľká dáma, nechá sa len obletovať a nič. Už mám pocit, že sa ani nevie hrať - a to skúšam všetko možné - loptičky, paličky, frisbee, laná - proste nejde to. :nwm: Doma to áno, to je iné, ale vonku sa jej chce len ňuchať, ňuchať, ňuchať...

toto presne sedí aj na tú moju :smile: až na to,že ona je taká už odmalička....ale má asi cca 5 obľúbených psov a jednu fenku,buď tých,čo s nimi vyrastala,alebo sa jej neviem z akého dôvodu zapáčili,tak s tými sa sem-tam pohraje,ale zase nie moc,to by ju asi zabilo :lol:
Keta
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 180

Re: Vyhybanie sa inym psom

Poslaťod Nancy2 » Uto 03.11.2009 18:48

my sa vyhýbame len jednému havovi a to takému (bláznivému) pudlíkovy on je milí ale keď zbadá moju fenku je ako vyoraný hneď začne skákať behať len aby mohol byť s ňou pretože ho jeho majitelia pustia von samého a raz sme išli na prechádzku a uvidel nás ten pudlík a tak sme išli domov že vybehneme neskôr no nevybehli sme lebo on tam celú noc zavýjal až do rána a potom si ho majitelia vzali domov ...... :sos:
Obrázok
Nancy2
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vyhybanie sa inym psom

Poslaťod Betušik » Uto 03.11.2009 19:20

Nancy2 viem ktoreho myslis ibaze ked sme boli von tak Nancy sa vyhyba a nas ho zacal odhanat a stehat do nho :ha: no on sa nevyhyba skoro vobec iba ked dakeho obrovskeho psa vidi a boji sa ho :ach:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vyhybanie sa inym psom

Poslaťod Nancy2 » Uto 03.11.2009 20:00

však on je hrozne otravný :dunco3:
Obrázok
Nancy2
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vyhybanie sa inym psom

Poslaťod Kača » Uto 03.11.2009 20:02

Iwa: moj pes je taký istý, ale veď to vieš:))
Poznám asi 5 psov, s ktorými sa za celý jej život hrala.. a nejako mi to ani nevadí. Už v tom vidím len výhody :heh: Veď keď sa nechce hrať, nech sa nehrá:)
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Vyhybanie sa inym psom

Poslaťod kikula22 » Uto 03.11.2009 20:43

Ale s Bubom sa náhodou hrá pravidelne :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vyhybanie sa inym psom

Poslaťod Owecka753 » Štv 05.11.2009 19:17

kaca:jj to viem,to som ti vtedy zavidela ako male decko :ha: ,a teraz ten moj trtko robi to iste...minule sme sa boli presjt so sucinou a ako to dopadlo? isiel si svojou cestou
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik