vozi sa na nom vo vode a buda

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod 1bubko2 » Ned 23.08.2009 15:52

mika koterec sa bohuzial neda nijako rozdelit pretoze je velmi malicky......tu tam napchane budy a v rohu ako je vlastne vchod je tak mozno meter krat meter miesta....on tam pes vobec nebaval mozno 3 krat za 11 rokov takze koterec velky nam netreba a ked sme chceli dokupit dalsieho psa tak sme museli spravit budu ktora co najviac bude vyhovavat buducim rozmerom psa ....cize v tom koterci toho moc neostalo
co sa tyka hraciek a podobnych srand tak tam ma svoju deku ale stary sa tam pcha aj tak, ono celkovo mlady nema ani o jednu z bud( nech uz si ich rozdelia ako chcu) nejaky zaujem...on by najradsej bol na dvore :aaa:
a v tej vode neviem ci mu moc ma akoukazat ze mu to vadi lebo tiez sa nema zaujem utopit a tak musi plavat a nie este ukazovat svoju nechut.....
len mlady po nom proste stale rype aj nasuchu ....a ani to mu neviem zakazat....proste sa chce stale hrat a stary nie
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod bullmastiff » Ned 23.08.2009 17:24

1bubko2 píše:len mlady po nom proste stale rype aj nasuchu ....a ani to mu neviem zakazat....proste sa chce stale hrat a stary nie


my mame dve feny BSP- 5 rokov a Bullmastiff 1 rok - bulmastif stale rype ale mne sa to nepodarilo zastaviť, ale teraz to už prestáva takže treba dočkať nejaký vek :ua: :lol:
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod 1bubko2 » Ned 23.08.2009 20:25

no v to dufam :smile:
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod johny5 » Ned 23.08.2009 21:33

Sana Sana ved ty nevies ani o svojom psikovi moc nieto este o mne a nejakych ludoch u mna.Mam ludi z roka na rok viacej a uz v podstate kapacitne nestiham.A stojim si za svojim ze zase bijes kraviny do luftu ako vzdy...Ak chces nieco poradit maj to najprv odskusane a nie raz na minimalne viacej ako pare psov.Inak hrozi ze sa psi koli tvojim vymyslom pobiju....Pripominas mi tu jedneho pana co tiez chytracil a nakoniec vysvitlo ze jeho vlastny pes nieje taky ako o nom tvrdil...A nie vinou psa
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod Evika » Pon 24.08.2009 7:24

Fuha takto sa tu hadat :pac: Ani jedneho z vas nepoznam osobne, ale Sana, takto verejne znevazovat niekoho pracu, resp. podnikanie sa nepatri :nie: Inak ja si tiez myslim, ze tie hracky nie su moc dobry napad, mohla by vzniknut bitka. Aj ked mozno aj takto vznikne ked sa mlady bude chciet presadit, ked ho ta cela sikana prestane bavit.
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod Sana » Pon 24.08.2009 8:42

Evika a urazky ze pisem kraviny a bludy a neviem co o jdnu stranu dozadu sa patri??????? :pac: :pac: :pac:
Johny bud sa tu na dogfore budu zapajat aj ludia kt maju skusenosti z menej ako sto psami, alebo bude dobre aby sa navstevnost prehodnotila. Kto moze na tomto fore prispievat??? (na ulkudnenie su aj caje) Vies tvoje narazky ze mam skusenost len z par psami ma unavuju.... :smile: A su strasne strasne strasne ubohe. Toto nie je expertforum ale dogforum.
K mojej babulke, ja ti ju velmi rada predstavim :lol: budes prekvapeny ako vela ludi, ako si ju poznam. Takze budem sa opakovat. Pozametaj si pre vlastnym prachom. Lebo ja som na tvoju pracu pocula vela kritiky ked som si zistovala o tej fundovanej osobe, kt tu kazdemu tak neomylne radi :lol: .
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod gabrievamfim » Pon 24.08.2009 11:32

Offtopic: Johny, prečítaj si môj podpis a vzdaj to :heh: tu nevyhráš :angel: ani tak- ani tak
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod Amaguk » Pon 24.08.2009 11:57

Offtopic: Prosim, pokracujte vo vymene nazorov o tom, kto je aky odbornik ci clovek mimo tejto temy, dakujeme! :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod johny5 » Pon 24.08.2009 12:08

Mas pravdu Gabi.Mna len vytaca ze takito ludia radia a radia a potom su tu take prispevky a problemy...
Sana nie kazdemu sa clovek zavdaci...Vacsinou su to chytraci tvojho razenia... Jedna babka povedala to tu pozname...
OK Amaguk ja to pri nej vzdavam :pac:
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod mirka22 » Pon 24.08.2009 12:37

Tak my kym nepostavime druhy koterec je mladsi vnutri s nami.A Johny ma pravdu...pred kupou druheho psa treba najskor vsetko zabezpecit a potom kupovat. :yes: a tym predchadzat problemom.
mirka22
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 604
Bydlisko: cerin pri ban.bystrici

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod Matica » Štv 17.09.2009 22:50

Toto sa mi podobá na našu fenku RR, má 6 mesiacov a vždy keď príeme k našim (oni majú 7 ročnú kokricu) tak ju celý ten čas otravuje. Je jedno, či sme tam týždeň alebo dva dni. Proste chce sa hrať, naťahovať a basta, okrem toho sa predbiehajú kto príde k nám prvý, kto sa dokáže lepšie otierať o nohy a pod :lol: . Mám pocit, že psy si potrebujú na seba zvyknúť, utriediť si postavenie "kto bude pánom dvora" a vlastne sa vyrovnať s tým, že už nie je len jeden ale dvaja. Kokrica keď už je fakt naštvaná a nemá náladu tak svoju ignoráciu zmení na pár agresívnych vyšteknutí a má tak hodinku pokoj :lol: . Inak obe majú svoj životný priestor oddelený, teda spia oddelene, žerú oddelene (v inom čase ale tak aby na seba nevideli). Pokiaľ som bývala u našich a doniesli sme šteňa ku staršiemu psovi, vždy to chvíľu trvalo, kým si ujasnili vzťahy a kým druhý pes dospel.
Btw. nedá sa mu búda vybrať? Nech spí na dvore, niekde od neho preč, vo svojej búde, alebo musí byť v kotci??? A načo máš kotec, keď do neho nemôžeš dať hafkáčov? (usudzujem podľa toho, že vravíš, že je tam strašne málo miesta mám pocit, že nie je vhodné mať ich tam mať normálne "chovaných"t.j. niekoľko hodín denne) Asi by som sa vykašľala na kotec a dala im búdy na dvor (pokiaľ je a to plemeno ovšem stavané a vydrží to vonku)

Offtopic: heh, nie som tu často a veľa, neprechádzam všetky témy, ale Sana je proste ... neprehliadnuteľná :angel:
Per Aspera Ad Astra
Matica
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 428
Bydlisko: Prešov

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod Cathie » Pia 18.09.2009 7:18

Moja fenka tiez zvykla sestrinho psa vkuse otravovat. Ona je rocna aktivka, on je cca trojrocny flegmos. Vzdy ked prisli k nam, nadsene ho vitala a olizovala mu papulu.. lenze to nerobila len pri vitani, ona bola schopna uz od neho odist, za 2 minuty akoby jej doslo ze "jeeeej on je tuuuu :aaa: ", rozbehla sa za nim a nadsene ho olizovala zas. Pes sa iba uhybal a uhybal, chodil okolo nej pokial mozno co najdalej, pretoze to bolo fakt otravne - pokojne to totiz spravila aj 20x po sebe v priebehu par minut po prichode.

V ramci miery som ju vzdy nechala sa privitat a ked potom taketo "nalety" na neho robila dalej, jednoducho som stala blizko a prekazila som jej to napr. tym, ze som jej do cesty strcila nohu alebo jej odsunula hlavu kolenom. Nekricala som po nej "fuj" alebo "nesmies", proste som jej to fyzicky nedovolila a hned po tom zabraneni som ju poslala od neho prec. Chcelo to hodne trpezlivosti, ale uz to takmer nerobi.
Ci je to dobry postup - nemam tusenia. V kazdom pripade, na tuto dvojicu zabral :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod Hanka 1 » Sob 19.09.2009 7:02

Myslím, že to dobrý přístup je. Můj bělouš takhle vítá "velkého bratra" bosíka, kterého prostě miluje. Je to pes - pes, ale přesně takhle mu olizuje hubu, vrtí ocasem a tváří se jak totální magor. Když bosík začne uhýbat hlavou a zahučí, postavím se mu do cesty a převedu jeho vítací aktivity na majitelku bosíka, ta si to pak musí odnést za oba. Oba moji psi jsou vysloveně psi vítací, vrtí se u každého. Ale takovéhle zběsilé vítací tanečky předvádějí jen u třech lidí.
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod lucik » Sob 19.09.2009 7:24

olizovacie a vitacie tanecky moja predvadza zase na spolubyvajucej bosicke toho bosika, co pise Hanka.. hadam u ziadneho ineho psa som nepostrehla, ze by mu Gipsy tolko olizovala kutiky ako u nej..

bubko, preco mam pocit, ze ty skor hladas sposoby ako to nejde, nez ako to pojde? :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: vozi sa na nom vo vode a buda

Poslaťod jakut » Sob 19.09.2009 8:12

ehm, mozno mi vynadate, ale ja by som obe budy nahradila jednou novou velkou, aby sa tam pohodlne zmestili obaja. Ved ak naozaj tam len prespavaju. Nie som tej mienky, aby psi ktori ziju spolu na jednom dvore mali vsetko oddelene. Navyse pri novej bude, starsi zrejme nebude mat pocit ze je jeho. Pripadne aj koterec umiestnit na ine miesto na dvore, aby to bolo pre starsieho uplne nove.
Bubko nic v zlom, ale podla profilu mas 20 rokov a asi byvas s rodicmy, preto pises ze sa neda nic s kotercom a budami urobit? Tak ich nejak presveč, aby ti pomohli. Pripadne sa do toho pusti sama a poziadaj niekoho znameho nech ti s tym pomoze. Teda ak nechces aby mladsi pes spaval vonku. Lebo toto uz podla mna nejakym vysvetlovanim nevyriesis.

To skakanie a otravovanie starsieho psa - no mladsi sa chce hrat, zrejme sa nudi, treba ho asi viac zamestnat. Viac hraciek, viac kusadiel, aby nemal dovod v case ked sa im nevenujes zabrdat do starsieho. Dat mu nieco co ho bude bavit viac.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výchova a výcvik