odpusti mi ? :(

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: odpusti mi ? :(

Poslaťod zeane » Str 22.07.2009 19:10

:lol: Bo pletenia sa pod nohy nechala až keď som ju nechtiac prešla kolečkom z kancelárskej stoličky. Miluje ma naďalej, len si dáva pozor kam sa práve priftirkuje - buď aby som na ňu videla, alebo aspoň aby som ju cítila (na nohe napríklad). :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: odpusti mi ? :(

Poslaťod meraja » Str 22.07.2009 19:21

Viktor to,že aby si zvykol fungovalo len na Ikyho.Si pamätám ako sa motal keď bol šteniatko,sme mu stále stúpali na labky a on sa stále a stále motal.To,že sa nemá motať si zapamätal až keď mu mama nechtiac prešla po labke s vchodovými dverami do paneláka až mu ju úplne rozrezala a valila mu krv a nie a nie mu ju zastaviť.Odvtedy dáva strašný pozor.Ostatní sa mi stále motajú.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: odpusti mi ? :(

Poslaťod Klaudia a Ťapka » Sob 25.07.2009 18:39

Mne keď sa občas stalo že som trochu zakopla o Ťapku tak som sa jej milo prihovorila a ona začala vrtieť chvostíkom a chcela sa hrať :lol: Ale ona si dáva pozor kam chodí, aby ju niekto nepristúpil... Inak sa na mna hnevá keď idem s ňou ku veterinárke, ale to ju do 5 minút prejde (keď mám nejakú maškrtu tak ju to prejde hneď :heh: ) :ahoj:
Pes ťa dokáže nahovoriť na čokolvek - bez slov. Pam Brown
pražská krysaříčka Ťapka,
http://www.tapkajka.estranky.sk
Klaudia a Ťapka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bratislava

Re: odpusti mi ? :(

Poslaťod Tobin » Ned 26.07.2009 11:53

Myslim, ze nahodne "ublizenie" netreba riesit (ako pise Viktor), bo pes velmi dobre rozozna, co bolo nahodou, a co v hneve a za trest... a velmi dobre vie ohodnotit aj "primeranost" trestu...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: odpusti mi ? :(

Poslaťod daggi » Str 29.07.2009 21:39

:lol: Toto bolo mile :lol: Nasa ma teraz tendneciu sa pliest pod nohy :lol:, to jej vzdy poviem, ze Daga vidis, naco sa mi pleties pod nohy, ale zatial davam velky pozor, ale veru minule sa s nou maly hral a nahanal a nechtiac jej riadne stupil na labku, a knucala a este na druhy den rano krivala vtedy som sa hrozne bala :ua: , a teraz ked sa s nim nenahana, mam ten pocit, ako keby si to zapamala, lebo s dcerou sa nahana, tam synovi vzdy poviem, vidis, to preto sa s tebou nenahana, lebo si ju minule zaslapil :no:
daggi
Junior
 
Príspevky: 300

Re: odpusti mi ? :(

Poslaťod Cathie » Štv 30.07.2009 0:50

Tiez sa mi psica hodne pletie pod nohy a ked je toho vela, umyselne do nej stuchnem nohou, naznacim stupnutie na packu alebo cosi, nech trochu pouziva oci.

Inak to prechadzam zvycajne cimsi na styl "tak sa neplet, no" pripadne si ulavim nejakou poznamkou "sorry moje, nechcela som", ale normalnym trochu lahostajnym hlasom. Vtedy si to ona ani nevsimne.

Jedinykrat v zivote som ju polutovala a hned ma to mrzelo. Vysmykli sa mi dvere (jedna inteligentna mladsia sestra ich drzala z druhej strany, takze som nimi musela trhnut, aby som otvorila) a napalila som rohom rovno jej do hlavy. To bol uder tak na otras mozgu.. v prvom momente som sa k nej okamzite sklonila, aby som skontrolovala ci vobec zije a tak ma vystrasila tym ako sa ona zlakla, ze som z toho bola "na větvy" aj ja a problem bol na svete. Este par hodin odmietala vojst do tej izby a celkovo pohnut sa niekam od vchodovych dveri. Mozno aj preto, ze sme ju stale dost sledovali, ci je ok.

Pak sa to prestalo riesit a vsetko zas bolo ok. Ale kedze sa to stalo za hadky.. odteraz ked sa doma niekto hada, radsej sa prace z cesty..
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: odpusti mi ? :(

Poslaťod JanoS11 » Štv 06.08.2009 8:18

Mne sa zase vacsinou stava to ze sa mi psik na prechadzkach po uzsom terene zaradi za mna a ide tak tesne za mnou ze ho stale s patou trafim do frňaku. Ale ono sa to začina zlepšovať. Inak sa mi nepodarilo ho este pristupit akurat ked sme sa vracali z prechadzky mal som ho na voditku a okolo krku mal obojok, stretli sme kamosa a on sa tak potesil ze sa rozbehol, vyskocil, voditko sa naplo a on s hlavičkou prask o zem. Bolelo to jeho bolelo to mna(len na inom mieste) ale po minutke bol zase ok. Odvtedy použivame postroje čo je pre psika bezpečnejšie a v pohybe mu to vobec nebrani.[url][URL=http://www.images.dogforum.sk/viewer.php?file=lbcj307615xxvmt80j1f.jpg]Obrázok[/url][/url]
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: odpusti mi ? :(

Poslaťod GaS » Pia 04.09.2009 15:05

moje su majsterky v pleteni sa pod nohy, ale myslim ze ti psici chapu ze je to nechtiac, ja ked kopnem alebo buchnem, alebo im urobim nieco zle tak sa sklonim a chvilu ich hladkam..iba tak potichu..z toho vzdy vytusia ze ma to mrzi,ale ze sa nemaju pliest a zvysok dna davaju pozor
GaS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 507
Bydlisko: Most pri Bratislave, Studene

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik