Časté bitky

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: Časté bitky

Poslaťod meridia » Sob 08.01.2011 21:57

KikiDubaciky píše:Ja viem a to co je za otazka ze preco mu chytam labu????? To este ja som tota zla ze ma napadol pes? Agresivny pes ma byt utrateny a este som nevidela nikoho vzivote zeby povazoval za spravne ze ho pes napadne lebo mu chyti labku a nespal iba lezal a myslim ze je to normalne no chcela by som vediet ktory pes ked ho cvicite ze "Labku" pohryzie... Lebo moja fna je v pohode a nikdy ani naznak zurivosti a toto je uz agresivita, ja mu najdem dobry domov s majitelmi ktori ho zvladnu ale obvinovat mna ze som ho chytila za labu a ma pohryzol toto je uz chore....

Pokud pes spí,což ty jsi psala
dnes ma napadol pes len pre to ze som mu chytala labku ked spal
může klidně kousnout leknutím,to neni nic neobvyklého.Pokud pes nespal,tak nechápu proč píšeš,že spal.Tak si napřed ujasni jak to vlastně bylo a pak to napiš a pak se pohoršuj.
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Časté bitky

Poslaťod KikiDubaciky » Sob 08.01.2011 23:36

Joj ved ja som povedala ze je to moja chyba niekolkokrat som si to priznala ze som zlyhala preto chcem aby si ho vzal niekto kto to s takym psikom vie.. Ja viem presne cely den to opakujem ze to robi zo strachu chapete?? Ja viem ze sa ma boji a preto zautocil ale tak ja si k nemu nebuem opatovne vypracovavat doveru este som sa s takym nestretla a proste to nedokazeme zlyhala som ako majitel aj cvicitel necakala som taku povahu u psa... Tak nemusite na mna hovorit ze to zvalujem na psa a na jeho agresivitu ked som sa vyssie priznala ze chyba je vo mne... Dufam ze uz ma chapete spravne... Je jedno ci pes spi alebo ho ucim podat labku ked ja s amu jemne dotknem laby a mne ostane kusanec na ruke a dalsi mam na prsniku co sa vtedy pobili tak hadam nebudem sa nechavat napadat vlastnym psom nie? Tak ho supnem niekomu kto je skusenejsi a si trufa viac :)))) Okej? :)
KikiDubaciky
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Košice - okolie

Re: Časté bitky

Poslaťod KikiDubaciky » Sob 08.01.2011 23:37

meridia píše:
KikiDubaciky píše:Ja viem a to co je za otazka ze preco mu chytam labu????? To este ja som tota zla ze ma napadol pes? Agresivny pes ma byt utrateny a este som nevidela nikoho vzivote zeby povazoval za spravne ze ho pes napadne lebo mu chyti labku a nespal iba lezal a myslim ze je to normalne no chcela by som vediet ktory pes ked ho cvicite ze "Labku" pohryzie... Lebo moja fna je v pohode a nikdy ani naznak zurivosti a toto je uz agresivita, ja mu najdem dobry domov s majitelmi ktori ho zvladnu ale obvinovat mna ze som ho chytila za labu a ma pohryzol toto je uz chore....

Pokud pes spí,což ty jsi psala
dnes ma napadol pes len pre to ze som mu chytala labku ked spal
může klidně kousnout leknutím,to neni nic neobvyklého.Pokud pes nespal,tak nechápu proč píšeš,že spal.Tak si napřed ujasni jak to vlastně bylo a pak to napiš a pak se pohoršuj.

Pes lezal mal otvorene oci plne ma vnimal... prepac ze som sa pomylila....
KikiDubaciky
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Košice - okolie

Re: Časté bitky

Poslaťod dája » Sob 08.01.2011 23:43

Ani já nechápu proč by měl být agresivní pes utracen, zvlášť, když sama uznáváš, že je to tvoje chyba. Ale pravdou zůstává, že psu bude zřejmě lépe u někoho jiného, kdo se ho nebude bát a zvládne ho.
Jen drobnost k tomu kousnutí ze spaní - jedna z mých fen měla kdysi divoké sny a ze spánku mě za mohutného vrčení chytila uprostřed noci za ruku (spala v posteli), ihned se vzbudila a v té samé setině vteřiny jí došlo co se stalo, pustila mě a pak se mi ještě hodnou dobu "omlouvala". Nic se nestalo, měla jsem malou modřinu, jinak nic, fena dál spala v postely, jen, když mě od té doby budila v noci divokými sny, raději jsem na ni tiše promluvila a položila jí dlaň na tlamu a čenich. Nikdy se to už neopakovalo. To jen na okraj, že pes ze spánku prostě může udělat něco co si v první chvíli vůbec ani neuvědomí :ua:
dája
Nováčik
 
Príspevky: 45

Re: Časté bitky

Poslaťod Mackie » Ned 09.01.2011 11:11

daj prec oboch psov kym pokazis aj toho druheho
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Časté bitky

Poslaťod KikiDubaciky » Ned 09.01.2011 11:17

Dobre ale moj pes ma nekusol zeby mal tvrde sny normalne som mala jeho packu a sla som ju polozit a on uz mal otvorene oci medzi tym a vystartoval... Od malicka s nim mam problem nadviazat doveru a to mi verte ze ja milujem zvierata nadovsetko... Aj on je trosku problemovy aj ja to neviem zvladnut..Ta ved nie vzdy to vyjde odsudzovat ma tu hadam nemusite niektori.. :ua:
KikiDubaciky
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Košice - okolie

Re: Časté bitky

Poslaťod KikiDubaciky » Ned 09.01.2011 11:19

Mackie píše:daj prec oboch psov kym pokazis aj toho druheho


Druhy pes ma 2 roky je to fena a pocuva ma je kludna tak jasne teraz mna odsudzuj .... Ja sa k psikom spravam slusne... Len proste toto je temperamentnejsi psik a neviem si s nim rady je taky od mala uz ked prisiel tak si zavrcal na mna snazila som sa pestovat doveru a vidis nevyslo to tak nemusis ma odsudzovat za temperamentneho psa.. len pre to ze neviem ho zvladnut.... :ua:
KikiDubaciky
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Košice - okolie

Re: Časté bitky

Poslaťod KikiDubaciky » Ned 09.01.2011 11:21

dája píše:Ani já nechápu proč by měl být agresivní pes utracen, zvlášť, když sama uznáváš, že je to tvoje chyba. Ale pravdou zůstává, že psu bude zřejmě lépe u někoho jiného, kdo se ho nebude bát a zvládne ho.
Jen drobnost k tomu kousnutí ze spaní - jedna z mých fen měla kdysi divoké sny a ze spánku mě za mohutného vrčení chytila uprostřed noci za ruku (spala v posteli), ihned se vzbudila a v té samé setině vteřiny jí došlo co se stalo, pustila mě a pak se mi ještě hodnou dobu "omlouvala". Nic se nestalo, měla jsem malou modřinu, jinak nic, fena dál spala v postely, jen, když mě od té doby budila v noci divokými sny, raději jsem na ni tiše promluvila a položila jí dlaň na tlamu a čenich. Nikdy se to už neopakovalo. To jen na okraj, že pes ze spánku prostě může udělat něco co si v první chvíli vůbec ani neuvědomí :ua:


Ja som myslela psov co napadaju ludi na ulici a ich utracaju..ja som na toto narazala nie na mojho psa ze ma raz pohryzol aj to zo strachu ...:)
KikiDubaciky
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Košice - okolie

Re: Časté bitky

Poslaťod lusy » Ned 09.01.2011 14:46

kiki po tom vsetkom, co tu bolo napisane, ja ti uz len poviem, daj toho psika prec co najskor. je to este stena a tak si novy majitel bude moct s nim vytvorit vztah rychlejsie. ale hlavne vyber spravne. aby ten psik zasa nemusel ist k dalsiemu a dalsiemu.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik