Oblizovanie ľudí

Sem píšte vaše rady a nápady.

Oblizovanie ľudí

Poslaťod renqa » Str 03.06.2009 11:36

To je normálne keď môj havo chce každého pooblizovať? :smile: My aj spávame s ním v posteli a ráno nás tak budí, že nás oblizuje.
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3299

Re: Oblizovanie ľudí

Poslaťod Hanka 1 » Str 03.06.2009 11:40

Mám doma dva psy a tohle je můj každodenní budíček. Když hlídám psy kamarádům, olizují všichni. Na tvém místě bych si to užívala a mazlila se s ním. Vašemu vztahu to jen prospěje.
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: Oblizovanie ľudí

Poslaťod lucik » Str 03.06.2009 12:11

:yes: ked sme boli s Hankou na chate, tak jej psy prisli zobudit aj mna :heh:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Oblizovanie ľudí

Poslaťod kacumi » Str 03.06.2009 12:44

niekde som čitala že ,to znamená utužovanie vztahov vo "svorke".aj moj to robí,hocikedy ked prejde okolo nas snaži sa kiekoho obliznuť a je mu jedno kde ,napriklad ked mam kratase tak aj na nohe..dcera si robi z toho srandu že sme prenho asi sladky ako lizatko. :ha:
"tisícky generácií psov verili,že jedného dňa,ak budú počúvať dostatočne pozorne,konečne porozumejú ľudskej reči"
kacumi
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: trnava

Re: Oblizovanie ľudí

Poslaťod Mackie » Str 03.06.2009 12:52

my na to reagujeme, ze holt sme prasata spinave, treba nas ocistit trocha
odporucam to oblizanie vratit (alebo len sa tak tvarit, chlpy v ustach nic moc :lol: ja si obtieram o psa nos), to je este len pohoda pre toho psa
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Oblizovanie ľudí

Poslaťod kacumi » Str 03.06.2009 12:59

ked ho olizuješ,použivaš ako vycvik aj kusnutie do ucha????????? :haha:
"tisícky generácií psov verili,že jedného dňa,ak budú počúvať dostatočne pozorne,konečne porozumejú ľudskej reči"
kacumi
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: trnava

Re: Oblizovanie ľudí

Poslaťod Hanka 1 » Str 03.06.2009 13:50

To se mi ulevilo, že nejsem sama cvok, také se "olizujeme" navzájem a také se bleškujeme. Tam si vybírám ale místa, kde není tolik chlupatý, jako čelo, packy... .
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: Oblizovanie ľudí

Poslaťod lucik » Str 03.06.2009 13:54

mna Gipsy nebudi oblizovanim, ale zasadne pred spanim ma dokladne poumyva :smile:
a blsky mi vykusuje ked sa jasime :heh: to som jej len zakazala do krku, lebo mi zostavali modriny (ako cucfleky) a tazko sa to vysvetlovalo ludom :heh:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Oblizovanie ľudí

Poslaťod MisheliQ » Str 03.06.2009 14:02

lucik dobrééé :heh:
No ja mám 2 psov.
Starší olizuje iba tatika a v poslednom čase začal aj mňa /ale mi sa prevychovávame a naprávame chybičky, takže treba povedať, že sú to pokroky/ ale mladšia ma stále takto ráno budí. Blškujeme sa menej Offtopic: ale miluje hrozne /a ako som si všimla, že to vlastne aj väčšina westíkov miluje/ škrabanie pri koreni chvosta. za to starší to robí častejie.
Vždy som sa nechala pooblizovať, ale nevrátila som jej to rovnakým spôsobom, skôr len nejakým pohladením. Tak ale všetko je raz prvýkrát... :lol:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844


Späť na Výchova a výcvik