Switch to full style
Sem píšte vaše rady a nápady.
Odoslať odpoveď

Re: úplná zmena v správaní

Štv 23.04.2009 11:32

sharky ba ako zatial napredujes?

Re: úplná zmena v správaní

Štv 23.04.2009 18:19

ja by som sa chcela pripojit k tym uspesnym, co odnaucili psa tahat na obyjanom sirokom nylonovom obojku. Nie som sice 100% dosledna, takze ani pes nie je 100% dosledny(a najma nespolahlivy v zaujimavom, novom prostredi), ale ked som to zvladla ja, tak viem, ze to ide. Sharky, nezufaj, mam doma pubertaka, ktory si zomna robi prdel uz takmer rok, posledny pol roka pracujeme na tom, aby sa to lepsilo, posledne 4 mesiace o nieco intenzivnejsie. vysledky vidim, ale postupujeme po milimetroch. Z vlastnych skusenosti, toto by som asi zvyraznila, je najdolezitjsia doslednost. najma v tomto obdobi, ked to pes skusa na panicka v kazdej situacii. ked to vcas podchytis a nenechas si skakat po hlave tam mas sancu, ze to rychlo prehrmi :smile:

Re: úplná zmena v správaní

Štv 23.04.2009 18:23

:jop:
Ja k tomu pridam este spravodlivost, to na mojho psa plati velmi. Presne vie kedy nieco nie je fer a potom prestava spolupracovat. A este raz vyzdvihnem trpezlivost, ked nemas tu, tak je to na :kak: Ja som odburala nervy, tym padom aj psove a hned je nam lepsie :no:

Re: úplná zmena v správaní

Štv 23.04.2009 19:11

Sana píše:sharky ba ako zatial napredujes?


myslim ze celkom slusne :) viacej si ma vsima ked som s nim vonku a "sadni" dava uplne skvele podla mna.. sadne si s klobaskou aj bez nej :) cez vikend skusim to tahanie trosku znizit,teda aspon sa snim pohrat aby pochopil co sa ide robit :D a uvidime co bude dalej :)

Re: úplná zmena v správaní

Str 06.04.2011 21:29

Moj ma 10 mesiacov a sme na tom rovnakoooo.... :pac: Takze drzim palce a drzte palce aj vy mne. :lol: My mame vsak problem len s jemnym tahom pri prechadzke, horsie je to ked vidime havinka, ci uz za plotom alebo nazivo, to uz aj ja hladam utocisko coho sa chytit. Proste sa snazi za kazdu cenu s kazdym onuchat a potom mozeme pokracovat dalej a uz je v pohode. Lenze ja vazim 46 kil a moj pes 45 takze je to sem tam probleeemik. Aj nervicky aj vsetko ale korigujeme a snazime sa. :smile: A u nas v socializacii s inymi havkacmi ten problem, ze sa nam kazdy uhyba. :ua: Lebo ved bordodga je podla nitrancanov minimalne krizenec pitbula s rotvajlerom a stafordom.... :plac: Cest vynimkam :poklona: ktorych je ale stale na poriadnu socializaciu malo.
Odoslať odpoveď