GD sa bojí vody

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: GD sa bojí vody

Poslaťod lucik » Str 27.05.2009 15:54

domimorca, co je to okolie? okolie coho? tazko radit, ked nemas v profile vypisane, odkial si..
ja chodim na Hornu Stredu - pomohlo ti to? :no:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: GD sa bojí vody

Poslaťod johny5 » Str 27.05.2009 17:10

A mozno ze aj pomohlo :heh:
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: GD sa bojí vody

Poslaťod Owecka753 » Pon 01.06.2009 16:44

no,moj pes sa straaaasne bal vody,nevosiel do nej ani za nic,len raz som bola vonku a ku kraju som mu hodila piskotu,pomalicky isiel azs a nakoniec odhodlal a teraz uplne v pohodicke si aj poplaaava :no: Obrázok
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: GD sa bojí vody

Poslaťod shellmycka » Ned 21.06.2009 12:11

moj takisto miluje vodu blato..no proste vsetko :lol:
a chodime bud na Dulov..co je blizko PU ..alebo len k Vahu..pravidelne ked ho pustim tak si odbehne slahne sa do vody a vrati sa ..takisto na cvicaku ...je hned pri Vahu takze Buddyk vzdy pride mokry :yes:
Kto povedal, že šťastie sa nedá kúpiť, zabudol na šťeňa...:)
shellmycka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19
Bydlisko: trenčín

Re: GD sa bojí vody

Poslaťod Michaela8891 » Pon 22.06.2009 19:27

no ja mám tiež GR...nikdy sa nebál vody...býval s rodičmi na pozemku kde mali vlastné obrovské jazierko...predstavte si ako to tam asi vyzeralo.... :oo: nemal problém ísť do vody....ale ako náhle som si ho zobrala domov a po istom čase sme šli k vode tak išiel do vody ale neplával len sa tak hral na krajíčku a zachraňoval trávičku, aby sa neutopila...som sa smiala ako.... :lol: no ale potom mi to nedalo...a začali sme paličkami...teraz ho nemôžem z vody vytiahnuť... :heh: keď už vidí kam ideme tak je ako odtrhnutý z reťaze :aaa: jeho vodička Váh...chce to len čas...no s blatom sme problém nemali.... :ach:
Michaela8891
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Ružomberok

Re: GD sa bojí vody

Poslaťod dobermanka » Str 07.07.2010 19:33

no..moja fenka Dobermana sa vody bojí...aj v jazere, aj hadice aj všetkého :pac: ja už vôbec neviem ako ju to mám naučiť :ua: boli sme na jazere už aj ja som šla do vody a volala ju a chvalila ju ale nechcela ani aportik ani piškotku...len si sadla na breh a kukala na mňa ako na nejakú pošahanú :lol: heh...nevie niekto poradiť nejaký trik ? :angel:
"Doberman nie je pes...ale psočlovek" :)
dobermanka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 158
Bydlisko: Jalovec - okres PD

Re: GD sa bojí vody

Poslaťod Hanka 1 » Str 07.07.2010 19:41

Hrát si s ní, rozbláznit, když má ve vodě jen packy a postupně lézt do hlubší vody. Znám ale jednu dobroušovou, která vypadá, že neumí plavat, tak pozor.
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: GD sa bojí vody

Poslaťod pitbulka » Str 07.07.2010 20:43

Ja mám 2 psov a 1 fenku. Ten najstarší nechcel ako šteňa ani za svet do vody, nakoniec sa nám to podarilo. Hádzali sme mu paličku ďalej a ďalej od brehu, keď už mu bola z vody vidno len hlava,nechcel ísť ďalej a tak ho priateľ chytil a plával s ním až po aport a v papuľke s aportíkom už doplával aj sám, niekoľko krát a bingo, začal plávať úplne sám dokonca aj keď sme mu nič nehádzali.

2 pes vodu miluje, vždy keď je teplo a sme doma naplním mu takú vaničku a on sa v nej stále váľa a leží v nej.

No fenka,to je kapitola sama o sebe.Vody sa bojí ako čert kríža, keď ju kúpem, vôbec sa nehýbe úplne stuhne a trasie sa ako želatína. Vždy po kúpaní ju vychválim a dostane nejakú dobrotku, ale nemení sa to, strach má stále.

Moje príhody.
Išla som so psom na prechádzku okolo rybníka, alebo nádrže ci co to vlastne bolo. Ľudia sa tam kúpali a pes si ich nejak extra nevšímal, no bola tam jedna partia, ktorá skákala do vody z lana, ktoré mali pripevnené na konáry stromu. Pes hľadel s vypleštenými očami, čo to robia a v okamihu keď jeden chlapec skočil do vody, môj pes okamžite vystartoval, plával za chalanom a chalan ďalej od neho, kričala som, ale nič. Nakoniec asi uvážil, že je ďaleko od brehu a vrátil sa ku mne. Strašný stres som prežívala a chlapec asi ešte väčší.

No a ešte jedna príhoda s vodou. Fenka, ktorá má strach z vody pri prechádzke, kde druhý pes sa vo vode čvachtal a plával, jednoducho šantil sa rozbehla, odrazila sa od brehu a člup za ním. Zrejme si neuvedomila hĺbku vody a zmizla pod hladinou. Fenky nikde, úplne sme zamrzlli, priateľ už mal vyzuté tenisky a vchádzal do vody, keď sa fenusa vynorila, vybral ju z vody, bola preľaknutá. Takže pri nej už to asi môžme zabaliť, s tou láskou k vode.
pitbulka
Snoopy
 
Príspevky: 156

Re: GD sa bojí vody

Poslaťod Bee House » Str 07.07.2010 22:29

Offtopic: kamaratov labik sa tiez takto sokovo ucil plavat. Ked videl, ze jeho psi kamos sa jasi vo vode, dal rozbeh a skocil. Hned sa ponoril. My na brehu sme sa uz vyzliekali, ked tu zrazu "plavec" vynoril hlavu z jazera, vysiel von a otriasol sa. A zase skocil. A toto sa opakoval minimalne 10 krat, kym neprisiel na to ako sa plava :heh:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik