Ako ho ukludnit?

Sem píšte vaše rady a nápady.

Ako ho ukludnit?

Poslaťod Slawin » Pia 10.04.2009 10:43

ja som uz zufala!!!! :plac: :plac: :plac: my mame mat v prvom rade klud aby sa vyliecil..ale on ne a ne!!! ja neviem co s nim mam robit... hram sa s nim ale zachvilku zas zacne behat a furt a furt a furt!!! a take ze dat ho do klietky to je strata casu tam sa hned naschval vysti a popripade :kak: ..... ja nemam oci vsade... ocovi je to ako keby jedno ja to nechapem on sa absolutne nestara o to co robi sirius....hlavne ze sa stazuje ako kriva ale nic nerobi preto aby nekrival a ja nemam oci vsade! ja sa uz bojim ist aj von,alebo za priatelom lebo ked som doma neni ja bohvie co on robi?! :plac: :plac: :plac: co mam snim robit,on je hrozny hyper...
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Ako ho ukludnit?

Poslaťod Sana » Pia 10.04.2009 20:24

no moja je tiez hyper a bola zavret an 1*1m asi 6 tyzdnov, lebo jej operovaly obe luxovane pately
bola na nervy, ale dala som jej drievka a veci na trhanie a po par dnoch si zvykla, mozno by si mala davat menej jest ak chces aby mal menej energie...no a dr kazal vymedzit jej ten 1*1 m aby sa jej neposkodilo, neviem ako je to u Vas.
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Ako ho ukludnit?

Poslaťod Slawin » Pia 10.04.2009 21:21

davku som mu uz beztak znizila... nemozem este viac potrebuje do tych chorych noziciek aj co to dostat... ked ho tam zavrem naspini tam od zlosti..ked sa len vycikal na to som dlabala..ale ked tam aj nakadi tak v tom smrade tu predsa ani ja uz sedet nebudem,a ked sa v tom vyvala tak to uz duplom.. :ua:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Ako ho ukludnit?

Poslaťod calwen » Pia 10.04.2009 21:23

Fuha...no robi ti riadne naprieky :oo:
Skus napisat Rei, mozno ma daky trik, no mna nic nenapada :nwm:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako ho ukludnit?

Poslaťod Sana » Sob 11.04.2009 7:28

kedysi mi spominal mvdr homeopatika na skludnenie..co myslis?
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Ako ho ukludnit?

Poslaťod pigie » Sob 11.04.2009 9:39

Skus nejake cviky, ktore zamestnaju psychiku. Napr. Musi zistit, pod ktorou plechovkou je dobrota a ukazat ti ju cumakom a na povel zhodit a zozrat dobrotu. Alebo ho uc na povel prevalit sa na bok, na chrbat atd. Hlavne zamestnat hlavu, ked sa nemoze zamestnat telo :no:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Ako ho ukludnit?

Poslaťod Slawin » Sob 11.04.2009 11:34

dobry napad pigie...diky....budem muset daco vymyslet... lebo on je jak neriadena strela
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Ako ho ukludnit?

Poslaťod Betka » Pia 17.04.2009 16:33

No čo, ako pokračujete? Podarilo sa ti ho nejak ukľudniť?
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Ako ho ukludnit?

Poslaťod meraja » Pia 17.04.2009 16:51

Sana píše:kedysi mi spominal mvdr homeopatika na skludnenie..co myslis?

Sana nemyslím si,že kôli takej maličkosti by bolo nutné pchať doň homeopatika.
Ja by som skúsila to čo písala pigie alebo aj tu je dačo písané http://www.dogforum.sk/viewtopic.php?f=9&t=4369
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Ako ho ukludnit?

Poslaťod meraja » Sob 18.04.2009 15:12

Alebo Slawin skús ho skrotiť prirodzenou cestou http://zvierata.bazos.sk/inzerat/160150 ... ny-pes.php :heh: :heh: :haha: :haha:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Ako ho ukludnit?

Poslaťod Foxstone » Str 29.04.2009 15:56

Slawin píše:ja som uz zufala!!!! :plac: :plac: :plac: my mame mat v prvom rade klud aby sa vyliecil..ale on ne a ne!!! ja neviem co s nim mam robit... hram sa s nim ale zachvilku zas zacne behat a furt a furt a furt!!! a take ze dat ho do klietky to je strata casu tam sa hned naschval vysti a popripade :kak: ..... ja nemam oci vsade... ocovi je to ako keby jedno ja to nechapem on sa absolutne nestara o to co robi sirius....hlavne ze sa stazuje ako kriva ale nic nerobi preto aby nekrival a ja nemam oci vsade! ja sa uz bojim ist aj von,alebo za priatelom lebo ked som doma neni ja bohvie co on robi?! :plac: :plac: :plac: co mam snim robit,on je hrozny hyper...



Ahoj
Ako casto s nim chodis von ? ... ked ze ma tie nohy v probleme asi nie casto vsak? :ua: Musis ho naucit trpezlivosti takze vsetko pomaly -chodza zostavacka aby si stale bola ty AlphaDOG ! ... alebo ja by som skusil toto... :smile: pracuj na stopach ( pachove prace ) psik sa tam jedna radost uvolny a nieje to zataz na pohyb ale na psychiku kedze vsetko musi prechadzat pomaly a klude ....

Daj vediet ahoj :ahoj:
Foxstone
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Martin


Späť na Výchova a výcvik