Trauma po napadnutí psom

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: Trauma po napadnutí psom

Poslaťod Nykkyta » Štv 05.03.2009 13:34

Pred par rokmi sme zdedili jazvecicku. Teraz ma sedem rokov. Stale je dost histericka, ale bola nutena si zvyknut na velkych psov. My mame teraz len takych. Na zaciatku, ked sme ju vzali k sebe, bola len Nykytka. Ta sa hravala prevazne s rasamy podobnej velkosti, takze ak chcela Dorotka zapadnut, tak sa musela prisposobit.
Horsie to bolo, ked si nejaky pes zacal dovolovat, to ju obranila Nykytka. Mozno najst nejakeho mileho hafana vacsieho vzrastu aby sa pomalicky skamaratili a potom sa skamaratit aj s jeho kamaratmi :smile:

Ale to, co tu pisete, ze agresivny NO zautocil. To akoze len tak od niekial vybehol a trhal? Asi by som roztrhla ja jeho. :nie: . Ja mam problem, ze moji velky psi sa za mna casto schovavaju, aj ked nemusia. Namaju doveru najmä voci cudzim ludom. To neplati, ked ten clovek vedie psa.
Nykkyta
Junior
 
Príspevky: 221
Bydlisko: Blatné

Re: Trauma po napadnutí psom

Poslaťod usagi » Sob 07.03.2009 22:30

aris :winner: uz to bude len lepsie,uvidis.a podla mna ste to zvladli v celku rychlo.rony je sikulko-len tak dalej :aplause:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Trauma po napadnutí psom

Poslaťod AlicaGGG » Sob 07.03.2009 22:40

bella ma podobny problem - ona ked bola mala sa hravala s pitbulom...vzdy sa nahanali a potom sa bella prikrcila, pitbul sa rozbehol, preskocil ju a bezali dalej spolu, ale raz sa odrazil moc skoro a doskocil na nu :ua: nic jej sice nebolo, ale hned sa zacala tahat domov a od vtedy sa uz boji velkych hafanov...aj velakrat ju uz nejaky velky pes prislapol - teda jej nohu :ha: , lenze ona ma taku povahu ze sa hned zacne bat a chce ist prec...
som si hovorila, ze ved ona zisti, ze niektori psy davaju pozor kam slapu :lol: a ze sa nemusi bat vsetkych, lenze stale sa boji (teda ona pride k psovi, ovona ho a chce ist prec...s malym hafanom sa kludne zacne hrat)
a este tomu aj pomohlo, ze ju uz 2x napadol iny pes :hmm: - pusteni ale nastastie mali aspon nahubok (a to sa bella vtedy zvalila na zem a cakala, kym ju niekto zachrani :ua: )
a s tymto sa asi moc robit neda :nwm:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik