Switch to full style
Sem píšte vaše rady a nápady.
Odoslať odpoveď

Re: agresivita

Pon 21.03.2011 10:30

nebuzerujeme psa denno-denne samymi kravinami

práve preto by sme mu aspoň počas toho jedenia mali dať pokoj. ja osobne to beriem ako strašnú vec. a oháňať sa tým, že von ho treba odvolať od blbín, ktoré má tendencie zjesť je absolútne scestné

ja vždy svojim psom hovorím, keď chcú žobrať pri stole - "ja neotravujem pri jedení vás, vy neotravujte mňa" :joint:

Re: agresivita

Pon 21.03.2011 10:31

meridia si OT... riesi sa tu agresivita....

Re: agresivita

Pon 21.03.2011 10:37

lex
díky za upozornění :joint: ..jen nevim zda jsem úplně OT,jelikož kdybych přivolávala svého psa od žrádla,je klidně možné,že byxch tu agresivitu musela brzo řešit :haha:
Jinak díky za odpověd :lol:

Re: agresivita

Pon 21.03.2011 10:55

Offtopic: meridia: chápem, že Hanku1 máš v zuboch,ale toto je téma o niečom inom,ako neustále dokazovať, že Hanka nemá pravdu. Založ na to špeciálnu tému, kde sa budeš tomu venovať. Nechápem, že ťa to po toľkých rokoch vôbec ešte baví.

Re: agresivita

Pon 21.03.2011 11:07

meridia píše:lex
díky za upozornění :joint: ..jen nevim zda jsem úplně OT,jelikož kdybych přivolávala svého psa od žrádla,je klidně možné,že byxch tu agresivitu musela brzo řešit :haha:
Jinak díky za odpověd :lol:


zaloz si vlastni tema o zradle pokud tady jeste neni... mozno tam budu mit chut odpovidat na tve otazky... driv nez muj pes budu agresivni ja, z techto prispevku, ktere jsou uplne mimo...

Re: agresivita

Pon 21.03.2011 11:10

Offtopic: : chápem, že Hanku1 máš v zuboch

Offtopic: spíš o něco níž :haha:
lex
Offtopic: jasně,chápu,je to jednodušší odpověd než to vysvětlit.. :smile:

Re: agresivita

Pon 21.03.2011 11:13

Lex píše:
Lindchen píše:Offtopic: Zaráža ma, že práve Hanka súhlasí s človekom, ktorý otvorene propaguje odvolávanie psa zo spánku a od večere.


co mas furt s tym spankom? a co je tak strasne na tom, ked niekto raz za cas (!!!) vyskusa odvolat od zradla?

drahi priatelia, dalo mi to celkom zabrat, nez som si precitala o com sa tu bavite za posledne 2 dni... nechapem co do seba tak rypete... kazdy moze mat svoje vycvikove metody ktore vyhovuju psovi aj psovodovi... (tento nazor bude bohuzial vzdy subjektivny, predpokladam ze nikto nie ste Dr. Dolittle a nekomunikujete verbalne so svojim psom a mozte sa len domnievat co si o tom mysli) pokial si niekto mysli ze nemoze odnaucit odvolanie od zvery sposobom co tu opisoval kohutik, tak prosim... dohodnite sa s Kohutikom, mozno to vaseho psa odnauci... ked nie, tak potom budete mat aspon dobry pocit, ze ste mali pravdu... ak ano, potom budete mat po probleme s lovenim...

ste ako kohuty na smetisku (Kohutik prepac, nema to nic spolocne s tvojim menom )... hadate sa o :kak: ... vsetci chcete mat pravdu a popri tom pravda nemusi byt len jedna.... som v soku... a pochybujem o moderatoroch ze vedia, preco moderatormi su... :nie: fujtajbl....

veru sila :ach:
viac nemam na tvoje mimoriadne poucne a diskusiu i temu vyrazne obohacujuce OT co dodat, no som zvedava, aka bude reakcia z moderatorskej strany...

Re: agresivita

Pon 21.03.2011 11:20

Lex píše:meridia si OT... riesi sa tu agresivita....

Offtopic: Lex, príde mi trochu trápne, že najprv do niečoho zabrdneš, pár ľudí tu sfúkneš a nakoniec nemáš ani toľko slušnosti, aby si pár vecí objasnila a vysvetlila. radšej sa skryješ za to, že tu je to OT alebo sa ti nechce? veď môžeš reagovať v príslušnej téme, moderátori ti to tam veľmi radi presunú

Re: agresivita

Pon 21.03.2011 11:25

ano Amaguk, mas pravdu... priznavam, ze je to trochu prehnana reakcia... lenze ja som tu vcera v noci prisla hladat rady ohladne agresivity, a po niekolkych precitanych stranach som nic nenasla... myslis ze to je spravne? mne je v podstate jedno co moderator urobi a aj co si bude o tom (o mne) mysliet, nie som ziadne víajpí... ale iste pravidla by platit mali... a aj slusnost tu nie je samozrejma... takze tymto sa ja ospravedlnujem za vcerajsi "poucny" prispevok...

nyssa: nereagujem lebo nechcem, nepatri to sem... nech to kludne presunu a pokial ma bude dana tema zaujimat tak odpoviem... ano, vyhybam sa, pretoze mi pride ze sa chcete len hadat... :no:

Re: agresivita

Pon 21.03.2011 11:34

Prepáč Lex, ale niekedy staci citat od zaciatku, nie od konca, nie je to v arabcine. :nwm:
Odoslať odpoveď