bitky cez plot

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: bitky cez plot

Poslaťod quinty » Štv 20.11.2008 11:52

KIKUS - otvor a tá sranda ho rýchlo prejde. :ha: Len buď v strehu keď bude treba volať záchranku maj pri sebe mobil. :ha: :ha: :ha:
http://bielysvajciarskyovciak-quinty.wbl.sk

Najväčším sťastím človeka je, keď môže žiť preto, začo by bol ochotný zomrieť.
quinty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 390
Bydlisko: Bajč

Re: bitky cez plot

Poslaťod Silwuska » Štv 20.11.2008 11:56

Offtopic: Kikus mam pocit ze toto sa tu uz niekde riesilo...skus pohladat :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: bitky cez plot

Poslaťod rea » Štv 20.11.2008 21:40

kikus píše:rea, ja mam podobny problem, ibaze na dvore mi behaju dvaja rusaci a jedna doga. Problem je, ze ked ich vyprovokuje ten cudzi pes pri brane tak sa pobiju medzi sebou. No a to je vazna vec, ked dvaja rusi trhaju nem. dogu. Potom chytim hadicu a striekam studenou vodou vlastnych psov aby sa nepozabijali navzajom. No a sused, ktory venci bez voditka z toho ma ohromnu srandu. Uz som mu povedala, ze nabuduce otvorim branu.....


Kikus toto už je problém sebaovládania psov a prenesenej agresie, tu by som naozaj zabránila prístupu k plotu. Nie je veľmi zdravé a normálne, ak v rámci ochrany teritória nastávajú boje medzi členmi svorky. Na nejaký bližší rozbor tu je o nich málo informácií. Ak sa psi naozaj nevedia ovládať, môže sa toto správanie objaviť aj za iných okolností, to už je ale o niečom inom, ako o štekaní pri plote. Tým stretom treba zabrániť, lebo sa môžu stupňovať, alebo upevniť.
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré aj zlé. Skôr ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ.
rea
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425

Re: bitky cez plot

Poslaťod kikus » Pia 21.11.2008 8:47

Kikus toto už je problém sebaovládania psov a prenesenej agresie, tu by som naozaj zabránila prístupu k plotu. Nie je veľmi zdravé a normálne, ak v rámci ochrany teritória nastávajú boje medzi členmi svorky. Na nejaký bližší rozbor tu je o nich málo informácií. Ak sa psi naozaj nevedia ovládať, môže sa toto správanie objaviť aj za iných okolností, to už je ale o niečom inom, ako o štekaní pri plote. Tým stretom treba zabrániť, lebo sa môžu stupňovať, alebo upevniť.


Mame klasicky plny plechovy plot na betonovom zaklade, takze medzi plotom a zakladom je asi 5-10 cm fuga cez ktoru ten pes strka ku nam nos a vrci a steka. Robi to iba ten jeden maly hajzlik ktoreho vencievaju dvaja 70 rocni dochodcovia... Takze si viete predstavit ako sa z toho ich super hrdinu tesia... :hmm: . Inak su nasi v pohode a ku brane ani nechodia. Len ked idu tito exoti. Vtedy, ak som vonku tu dogu odvolam a rusaci sa medzi sebou nebiju. Musim ale davat pozor ked zacnu stekat a letia k brane.
kikus
Snoopy
 
Príspevky: 152

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik