Speváci- zavýjanie

Sem píšte vaše rady a nápady.

Speváci- zavýjanie

Poslaťod Silwuska » Uto 15.07.2008 12:39

Tak v tejto teme by som sa rada naucila ci sa da pes naucit zavyjat na povel...maco evidentne zavyjat vie, maly este ne, a ked sa do toho opru spolocne tak to vyzera takto :lol:

(plosim nevsimaju si bordel, mi este stale zijeme na stavenisku :pac: )

A dal...da sa naucit cerit zubaky na povel??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod ess » Uto 15.07.2008 17:04

hehe moj starsi pes na povel spievaj zacne zavijat...druhy sa k nemu prida cize tiez mame doma koncert :lol: nenapadlo ma to nikdy natocit, ale pokusim sa hehe...spociatku ked zavijal pri druhej fene, tak som mu stale vravela spievaaaj no a teraz uz spieva ako superstar :D - a este na co reaguje je ladicka na gitaru - ked oco ladi gitaru, tak tiez zacne spievat - teda zavijat....
mladsi Arin sa vie krasne usmievat - cerit zuby ked sa tesi - ale nejako sa mi to nedari naucit ho to na povel...no ale on sa tesi casto a skoro cely den chodi vyskereny :D
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod Jack » Uto 15.07.2008 17:06

Hehe keď som to pusitl Jack sa zobudil a začal zavýjať :heh: :heh:

//opravené , dakujem Amaguk :hi:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 15.07.2008 17:11

booože Montík ten ale piští :heh: ale podarení sú
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod Rika » Uto 15.07.2008 17:18

Jj, dá sa, toť ukážka jedného bíglika z bíglov výletníkov :smile: - http://www.youtube.com/watch?v=gE8srdPG45I
Biggy sa na to zobudila, dala usi dozadu, 2x sa otocila na pelechu a chrape dalej. Ona takto na zvuky nezavyja.

A s tymi zubkami, nas jazvecik sa tiez vzdy tak usmieval ked sme prisli domov, bolo to podarene. :smile:

Na tomto som sa dosť pobavila :heh: - http://www.youtube.com/watch?v=__PDZD7o ... re=related
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod Silwuska » Uto 15.07.2008 19:57

Jusis haskacik uzasny... :lol:

Ess...no tak to skerenie poznam...ak k nam dojde niekto cudzi (ale maco sa samozrejme tesi/ tak sa skeri, a to maju seci paniku, ze preboha ten pes namna ceri zuby...je to naozaj krasne, a ked to cerenie uz prezene tak este zacne kychat...ale tiez ma este nenapadlo mu to spojit s povelom, kedze po prichode domov mam co robit sama zo sebou aby som to ustala, aby som mu vybrala papuce z huby, aby som si zlozila kabele, aby som to privytala...na povely nezbyva cas...jasne dajte aj vasich babulakov jak spievaju :jop:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod ess » Uto 15.07.2008 20:14

hehe no preeesne ako moj...cudzi ostanu ako sochy a ja sa niekedy pozabudnem a nechapem ze co...a oni ze zuri na nas :lol: no ale ked uz ludia vedia o co ide, tak sa nevedia vyrehotat z toho ksichtika vyskereneho pokrceneho...raz sme sli z vystavy, zastali sme na benzinke natankovat a nechala som psiska v aute...mlady mi preskocil na sedadlo vodica a ked som sa vracala s uctom, tak sa cez okno skeril - hehe - proste lepsie ako alarm v aute
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod Silwuska » Uto 15.07.2008 20:16

:jop: :jop: :haha:
Ty pocuj to mame asi nejak pokrvne spojene psy, bo maco tiez ma najvecsiu pasiu preskakovat dopredu na sedadlo a otial sa na kazdeho skerit :lol: len v ktorej zakrute sa k nam dostala spanielska krv :nwm: :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod ess » Uto 15.07.2008 20:32

:haha: :haha: :haha: jeeeminky asi umriem smiechom teraz....nooo to nevim hehehe...ale je to strasne zabavne len si na to skerenie spomenut...ked to stihnem natocit na fotak ta zajtra to sem hodim...
jj a my mame tiez nieco s vami spolocne, lebo druhy Dikinko tak ten ked sa tesi, vezme do huby nejaku topanku a beha hore dole...a ked mi tak vybehnu z bytu a nahodou ze ide okolo nejaky sused - jeden pes vyskereny a este zvykne pri tom nejake tie zvuky vydavat a druhy topanka v hube.,..isto si myslia ze preboha co sa tam u nich stalo
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod Silwuska » Uto 15.07.2008 20:38

:haha: :jop: tak toto nemoze byt nahoda...ale moja, ty mas stastie ze byvas v byte...ale nebudem sa s tym znova rozculovat, radsej si precitaj :no: viewtopic.php?f=9&t=1440

Ja mam jedine stastie ze v tomto montak neopakuje po macovi, bo dvaja papuconosici...to uz by moja psychika neuniesla :pac: :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod ess » Uto 15.07.2008 20:45

hehehe no moji nosia topanky obaja...ale zasran sa musi najprv na kazdeho vyskerit, potom si vezme do huby topanku a skeri sa aj tak :D a este si k tomu aj vrcka
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod ess » Str 16.07.2008 19:09

nasla som jednu foto nasho skeridla...hehe...
Obrázok
Nudný, smutný či beznádejný deň - toto všetko sa zrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpaté klbko, ktoré ti vyšteká , ako sa teší, že si konečne doma. (Pam Brown)
***************************************************************
Obrázok
ess
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 481
Bydlisko: Košice

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod sabinka233 » Pon 11.08.2008 10:22

no kamoskyn pes zavija na mesiac v case ruje a ece zavija ked pocuje hukacku
sabinka233
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Speváci- zavýjanie

Poslaťod kikula22 » Pon 11.08.2008 13:07

Obrázok
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica


Späť na Výchova a výcvik