nechce sa nechať chovať na rukách

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: nechce sa nechať chovať na rukách

Poslaťod maggie » Štv 24.04.2008 23:54

moja sa necha donekonecna pestovat na rukach,ked si niekde sadnem,hned ju mam na sebe,ale ked stojim a zoberiem ju na ruky,tak je na nej tiez vidno,ze to len trpi,odvracia sa a stale pozera na zem,akoby rozmyslala ci sa ma vysmyknut a zoskocit,niekedy uplne zvesi hlavu a taha ju k zemi,ze ju radsej polozim,aby mi nepadla
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: nechce sa nechať chovať na rukách

Poslaťod katarina » Ned 01.06.2008 19:10

ja mojho nosim len ked musim (do vane po schodoch) a to tiez ma taku zvesenu hlavu, sa tvari jak keby som ho niesla na popravu :pac:
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Re: nechce sa nechať chovať na rukách

Poslaťod kikula22 » Ned 01.06.2008 20:24

Ja moje ,,stena" nenosim vobec, lebo by som dostala pruh :lol: Iba ked sa niecoho velmi boji tak sa ma chyti okolo krku a drzi sa ma, tak ho zodvihnem ako baby :lol:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: nechce sa nechať chovať na rukách

Poslaťod Bára » Str 04.06.2008 8:01

Ja som yorka odmalička musela nosiť hore dole po schodoch, alebo v meste, keď bolo moc veľa ľudí a ponáhľala som sa. Nedá sa povedať, že by to zbožňoval, ale nosí sa rád :lol: na druhej strane Chelsea to nemusí. Keď som ju mala doma, tak som ju samozrejme musela zvláčať hore dole po schodoch, nastúpiť do auta ešte sama nevedela alebo keď ju vykladám na stôl u veta. Inak sa tomu snažím vyhýbať, predsa len je to veľký pes :lol: . Ale ona sa pritúli rada.. a hlavne keď sedim na gauči, tak mi podlezie nohy a zvalí sa na chrbát:-D
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: nechce sa nechať chovať na rukách

Poslaťod Lindchen » Štv 17.07.2008 12:43

podla mna je dobre, ked sa stena nauci chvilku vydrzat na rukach. moj drobec robil strasnu hysteriu, ked som ho vzala na ruky, ale pustila som ho az vtedy, ked prestal hisacit. naucil sa, ze ked vydrzi byt kludny, pustim ho. prenasat psa cez schody, na stol k vetovi alebo pri nakladani do auta alebo busu a pritom zapasit so zurivou potvorou nie je nic prijemne. teda vychova k noseniu cisto z pragmatickych dovodov. inac ho bezdovodne nenosim a zbytocne nenatahujem, ked viem, ze je mu to neprijemne. mojkame sa inac :no:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: nechce sa nechať chovať na rukách

Poslaťod schnauzee » Uto 22.07.2008 0:30

aj na zachranarskom vycviku je potrebne nosenie psa na rukach. Pes musi pokojne zniest nosenie svojim panom aj cudzou osobou. Takze aj mojho 30 kiloveho pubertiaka obcas nosim na rukach (a to je este vychudnuty) :lol: nastastie s tym nie je problem, je na to zvyknuty uz od malicka, vydrzi to.
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: nechce sa nechať chovať na rukách

Poslaťod lusy » Str 30.07.2008 16:49

pripajam foto ako sa paci na rukach tomu mojmu
.
Obrázok

Obrázok
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: nechce sa nechať chovať na rukách

Poslaťod rybicka » Str 06.08.2008 10:15

Ja ked sedim na stolicke, tak moje 60kg teliatko si na mna vzdy polozi hlavu aj s krkom a uplne sa do mna zabori-jej hlavu mam az na prsiach a potom sa obtiera-akoby si utierala celu papulu do mojho tricka a strka hlavou do ruk. Zacnem ju skrabkat a ked prestanem, tak doraza a olizuje ma, ze chce este. Naposledy sa ju snazil zodvihnut priatel, ked mala 37kg a to uz mal co robit a jej to nebolo prijemne, ale ked bola stendo, tak po mne lozila stale a snazila sa vyskriabat na kolena.
Obrázok
rybicka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 659
Bydlisko: Skalica

Re: nechce sa nechať chovať na rukách

Poslaťod Kaira@Lucia » Pia 14.11.2008 20:27

ja mam doma borderku... u nas je to tak ze zrazu pride je na zemi ce ist na ruky a ked uz je na rukach chce ist na zem... a to je tak vo vsetkom.. chce ist von stoji pri dverach knuciii.. vide von stoji pri dverach ze chce ist dnu :pac: :pac: :pac: saq len ju len panicka vkuse obskakuje :lol: :pac:
jediny sposob ako si za peniaze kupit lasku je kupit si psa..
www.kaira.websnadno.cz
Kaira@Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 348
Bydlisko: Most pri Bratislave

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik