spomienky??

Sem píšte vaše rady a nápady.

spomienky??

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 01.04.2008 22:17

dnes večer sme s mojím Badýskom cvičili nejaké blbostičky na dogdancing a pokúšali sa dať dokopy nejakú zostavu..no a teraz k veci..Keď som nad Bada zdvihla nohu,zachoval sa agresívne.mám ho už takmer 3 roky.môže to byť napriek tomu spomienka na kopanie z minulosti?? :ua: ako to s ním bolo tie 3 roky predtým v skutočnosti,to netuším :plac:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: spomienky??

Poslaťod unicorn » Uto 01.04.2008 23:51

co je to agresivne? co presne urobil?
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: spomienky??

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 02.04.2008 6:28

zavrčal a cvakal zubami...som ho musela v momente ukludniť,aby zistil,že mu nič nehrozí a že ku mne si nemá dovolovať :ua:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: spomienky??

Poslaťod lucik » Str 02.04.2008 6:35

a ako si ho ukludnila? slovne - vyhraznym tonom, vysmesnym tonom, ukludnujucim tonom? dotkla si sa ho, alebo radsej ani nie?

samozrejme, on si moze pamatat nieco take z minulosti, ale hlavne netreba hladiet na minulost a lutovat ho a seba.. teraz je teraz a citlivo, ale jasne mu treba dat najavo, ze take sa nerobi..
Rea alebo Hanka 1 maju skusenosti s prevychovou psikov so vselijakou minulostou, hadam sem nieco pisnu.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: spomienky??

Poslaťod Poca » Str 02.04.2008 12:58

Bria sa zas hrozne bojí lopaty, tiež určite spomienky, ale vtedy len ujde kus ďalej a nechová sa agresívne. Dúfam, že to pochopil. To ste predtým necvičili (to že nad neho zdvihneš nohu)?
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: spomienky??

Poslaťod kacarinka » Str 02.04.2008 13:30

pes si pamata, a az do smrti.... a hlavne na zle a velmi zle spomienky.... moja baba ma neuveritelnu pamat, a ja si ju musim precvicovat s nou... ked bola mala napadla nas vlciacka a odvtedy "mame problem" s vlciackami, psov sa mi radsej strani. neskor, huskyca napadla jej dobru kamosku (jack russel terierku), vtedy sme mali nieco do dvoch rokov - samozrejme si ju zastala - prerazila ich a stekotom volala huckycu na seba...huskyca sa otocila na nasu Koru ale nepustila sa do nej. ale presne vam poviem, ked sa pozriem na Koru, ze je ta huskyca nablizku... zjezeny chrbat ako dikobraz, chodza ako "rambo" a tie zvuky....... potom u nas v brane pred vytahom stojim so psom uplne bokom pri schrankach a sups... z vytahu vyletela kokrspanielka a priamo do nas. Kora len kukla a hodila na mna nechapavy vyraz, ze co to bolo... lenze dalsie stretnutie uz bolo o inom. uz vrcala aj moja.. takze ked to zhrniem, proste mam problem so psami, ktore nas napadli.. a kamoska s nimi uz nikdy nebude...

na sidlisku mame jedneho psa, ktory kedysi bol v jednom objekte a robotnici mu robili zle, zobrala si ho jedna kocka a ked zateplovali ich barak a pes zbadal robosov, skoro sa chudatko zblaznil.... :ua:
kacarinka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65

Re: spomienky??

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 02.04.2008 14:42

no ja som mu výrazne povedala "Buddy fuj!sadni!" nemohla som naňho hned sahať rukou,ale poslúchov perfektne uklidnil sa sadol a potom som ho hladkala a tak..potom sme to s tou nohou ešte pomaly skúšali a už pohoda..
a Poca skúšali sme také niečo prvý krát,lebo už som nevedela čo zapojiť do toho nášho "tanca" :hi:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: spomienky??

Poslaťod unicorn » Str 02.04.2008 19:19

vela ludi co si kupi psa, nema tusenia co je to socializacia stenata a tak to potom dopadne. este stastie ze my tu mame celu svorku co sa stretava kazdy den. a snazime sa vychovavat aj novych ludi aby sa nebali zoznamovat svoje stenata s ostatnymi psami.
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: spomienky??

Poslaťod Ulfheiðr » Str 02.04.2008 19:25

Môj takto "spomína na muža s fúrikom v ktorom je náradie. To sa spustí do strašného vresku, keď niekoho takého vidí. :ach:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: spomienky??

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 02.04.2008 21:40

no tak vidím,že viac hafkov si tu zaspomína :ua: no čo my už budeme vedieť v čom postupovať pomaly
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: spomienky??

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 03.04.2008 9:48

Hej, podľa mňa je super, že si to potom urobila ešte raz a pomali. Podľa mňa sa len zlakol, že aj od teba môže niečo také prísť a potom si mu ukázala, že to nieje pravda, že sa mu to len zdalo.
U nás tiež pomáha pomalé zoznamovanie sa s niečim čoho sa zľakol.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: spomienky??

Poslaťod maggie » Štv 03.04.2008 15:25

my spominame na metlu,bakulu a podobne tvary,ale aj na zahnanie sa rukou....
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: spomienky??

Poslaťod mmseltie » Pia 04.04.2008 9:45

Neviem na čo si strašne dávno spomenul náš už nebohý jazvečíkovitý durič. Nikdy si nikoho nevšímal, ľudia ho nezaujímali, hlavne keď bol na voľno a jedného pekného dňa cielene 50m prebehol k jednému spratkovi, kúsol ho a spokojne sa vrátil k svojej predchádzajúcej činnosti. Ešte teraz keď si na to spomeniem, tak mám sánku dole. :smile:
mmseltie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 479


Späť na Výchova a výcvik