Povel pusť a drž

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod Nyssa » Uto 19.05.2009 18:35

prepáč, ale ak ho to nedokážete naučiť a ešte po ňom hučíte a nerváčite, tak asi postup neovládaš ani ty, ani otec a tobôž nie Largo :ach:
Offtopic: a pls, píš normálne, nie ako 12-ka na pokeci :ahoj:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod Maxwell » Pia 22.05.2009 17:52

Nyssa píše:prepáč, ale ak ho to nedokážete naučiť a ešte po ňom hučíte a nerváčite, tak asi postup neovládaš ani ty, ani otec a tobôž nie Largo :ach:
Offtopic: a pls, píš normálne, nie ako 12-ka na pokeci :ahoj:


ja som po tom psovy vživote nekričala tak drž láskavo ohladom tejto veci hubu....ok???...
a ps: ja si budem písať ako chcem.... :jazyk:
Maxwell
Šteniatko
 
Príspevky: 51

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod calwen » Pia 22.05.2009 17:54

Ehm za posledne dva dni uz treti raz pripominam 5-te pravidlo tohoto fora,nie je na skodu si ich precitat.
viewtopic.php?p=31505#p31505
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod Nyssa » Pia 22.05.2009 21:50

Maxwell píše:
Nyssa píše:prepáč, ale ak ho to nedokážete naučiť a ešte po ňom hučíte a nerváčite, tak asi postup neovládaš ani ty, ani otec a tobôž nie Largo :ach:
Offtopic: a pls, píš normálne, nie ako 12-ka na pokeci :ahoj:


ja som po tom psovy vživote nekričala tak drž láskavo ohladom tejto veci hubu....ok???...
a ps: ja si budem písať ako chcem.... :jazyk:

:oo: fúha, pokory by ti trošku nezaškodilo :ach:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod johny5 » Pia 22.05.2009 22:15

No pekne sa to tu obracia.Vidim ze dievcinka nema problem le so psom ale aj so sebou a nielen v slabom vycviku slusnosti od rodicov ale aj spravani.Ako chces aby ti niekto radil ked si uz teraz drza???????
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod Nyssa » Pia 22.05.2009 22:16

Offtopic: johny nerieš, a drž hubu a klávesnicu :haha:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod johny5 » Pia 22.05.2009 22:24

Aj ty chces poza usi???
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod Nyssa » Pia 22.05.2009 22:27

Offtopic: ne ne, ja len po tej hube, aby som ju držala :heh:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod Maxwell » Sob 23.05.2009 15:19

ja zvlásam svojho psa...a niesom drzá...možno to tak znelo...no nenechám aby ma niekto nesprávne obviňoval...a to je rozdiel...
Maxwell
Šteniatko
 
Príspevky: 51

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod kikula22 » Ned 24.05.2009 12:51

Prepáč, ale ty vážne tvrdíš že máš 16? Nespráva sa také dieta trošku inak?
Prosím ťa, nechaj si poradiť.
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod Maxwell » Pon 25.05.2009 18:20

kikula22 píše:Prepáč, ale ty vážne tvrdíš že máš 16? Nespráva sa také dieta trošku inak?
Prosím ťa, nechaj si poradiť.

to vas bavi???hadat sa stale?lebo ja som tu pre to neprisla pokial viem.to mozem s kazdym a vsade.
a mas pravdu nemam 16, ale 16 a pol totiz narodila som sa 25.10.1992 <bez diakritiky>
Maxwell
Šteniatko
 
Príspevky: 51

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod Nyssa » Pon 25.05.2009 18:29

nie Maxwell, nebaví :nie: a neviem, kto komu tu vypisoval, aby držal hubu :ach:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod Maxwell » Pon 25.05.2009 18:59

Nyssa píše:nie Maxwell, nebaví :nie: a neviem, kto komu tu vypisoval, aby držal hubu :ach:

no vies ono to nebolo v zlom, lenze ked niekto zacne ze vrestim po svojom psovi pricom ja jedina s nasej rodiny to nerobim tak ma to vie nastvat.vies tebe by tiez nebolo priemne keby si niekto domyslal take veci.a uz vobec ma nebavz hadat sa s niekym kolko mam rokov....
Maxwell
Šteniatko
 
Príspevky: 51

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod Nyssa » Pon 25.05.2009 19:06

pozri sa Maxwell na svoj príspevok :
lebo ja postup ovládam aj largo no bude to žúvať a bude a nedá si

takže ešte raz: keď to bude a bude žuvať, tak to znamená, že ten postup proste neovládaš ani ty, ani pes. neber to hneď ako útok na seba :nie: nie je nič zlé na tom, keď si človek prizná, že niečo nevie. nikto na tomto fóre neovláda všetko, ak by to tak bolo, tak by nebolo fórum :lol: nemali by sme si prečo radiť. proste len niekedy treba pred skúsenejším (nemyslím tým seba) "sklopiť uši" a nechať si poradiť, nevyskakovať hneď 2 metre 20, lebo ti niekto niečo škaredé povedal :ahoj:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Povel pusť a drž

Poslaťod lusy » Pon 25.05.2009 20:43

ved nikto nic skarede nepovedal. iba sa napisala pravda. maxwell sama pises, ze po nom tvoj otec krici, tak co sa urazas. ked sme ti pisali, ze nevies ako na to, tak si mala povedat, ze asi to tak bude a pytat sa na rady a nie vyskakovat a tvrdit, ze mas skusenosti so psami. aj ja som mala skusenosti predtym nez som si kupila tuto potvoru, ale pochopila som, ze neboli dostacujuce aj ked na tych psov predtym ano. takze som hladala pomoc. krocik k uspechu je uz to, ze si priznas, ze nieco nevies.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výchova a výcvik