Prečo na neho zaútočil?

Sem píšte vaše rady a nápady.

Prečo na neho zaútočil?

Poslaťod lusy » Ned 02.03.2008 23:46

vie niekto povedat, preco ten boxer potom vystartoval na mojho? vidi tam niekto nieco co sa tomu boxerovi nezdalo???
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod Van » Pon 03.03.2008 0:18

Mozno by bolo dobre upresnit, ako stary je ten bozer...
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod lusy » Pon 03.03.2008 0:23

no tak to ti nepoviem, lebo neviem.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod Hegrid » Pon 03.03.2008 9:04

ako dlho sa tie psi poznajú a aký je asi vekový rozdiel medzi nimi?
Hegrid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 114
Bydlisko: Bratislava

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod Hegrid » Pon 03.03.2008 9:21

Mne to pripadá akoby tam bol tvoj pes iba pár krát. Dva krát, maximálne tri. Správal sa neisto. Akoby si len hladal kamoša s ktorým by sa mohol pohrať. Ten boxer je podla mna starší a zrejme aj viac to prostredie pozná. Ak je to tak, tak boxer iba využil príležitosť aby tvoj pes vedel že ho má rešpektovať. hneď na začiatku videa som videl ako boxer pribehol za tvojim psom a postavil sa priamo proti nemu. Tvoj pes na chvílu stuhol, zdviho uši a mal vztýčený chvost. Správal sa pomerne sebavedomo a boxer na to zareagoval napadnutím. Boli to v podstate len také strkanice. Nič vážne. Keď nebude majitel boxera, takéto správanie u svojho psa ignorovať ako to urobil teraz, tak to možno bude časom v pohode.
Hegrid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 114
Bydlisko: Bratislava

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod Silwuska » Pon 03.03.2008 9:35

Hej tiez mi to pride, ze ten boxik uz bol postarsi...spraval sa tam ako majitel pozemku, a jak videl mladeho usmrkanca ze sa snazi nieco riesit s jeho kamosmi, tak ho to nastvalo...pametas ako maco vzdy vyletel po xarovi a rolfim, ked sa zacali len blaznit...proste starsie psy maju tendenciu kludnit mladez... :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod lusy » Pon 03.03.2008 11:34

videli sa prvykrat a na tom mieste boli tiez obaja prvykrat. ten boxer tam predtym vobec nebol, takze uzemie si strazit nemohol. ale ked si vsimnete tam moj uz od tej skupinky odchadza ked vtom on na neho skocil. inak predtym tam okolo seba behali a nic. uz sme tam boli dlhsiu dobu. takze nestalo sa to hned na zaciatku.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod Tatiana » Pon 03.03.2008 12:53

ti poviem Lusy ten tvoj pesan to zvladol super s nadhladom, :jop: to by moje nezniesli take vyryvacky,a co sa tyka boxera obcas sa stane ze si psi nesadnu a hladaju si ako sa hovori miesto v smecke a jemu sa zdal prave tvoj pes hlavny kandidat na potycku ohladne toho,chcel mu ukazat nech si nerobi nadeje ze bude nad nim vyssie,aspon to tak vyzeralo :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod Lucifer » Pon 03.03.2008 13:13

Kokso Lusy, Xar sa zachoval uplne uzasne... :jop: Presne podla knizky Konejsive signaly...GRATULUJEM :aplause:
No nechcela by som vidiet Arthura, keby do neho niekto takto skocil... :pac:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod lusy » Pon 03.03.2008 13:17

bola by som rada, ak by to tak aj zostalo. je este mlady, tak si nedovoloval.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod Silwuska » Pon 03.03.2008 13:18

Ono tu sa da aj dobre vidiet, ako pre nas to vypada brutal utok, ale peso (xar)to bere v pohode...verim tomu ze aj keby ho neodchytili tak by ten boxac proste po chvili prestal...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod Tatiana » Pon 03.03.2008 13:27

aj ja myslim ,boli to tie psie uctiky,tvrda bitka vyzera inak :ach:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod Ivanka.P » Pon 03.03.2008 13:31

Boxer si chcel asi preventívne zaistiť svoje miesto na rebríčku. Xar do zobral s nadhladom :poklona: .

Len aby mu to vydržalo. Moju toto uhýbanie prešlo po prvom háraní a teraz skáče presne to tých, čo ju chceli takto podriaďovať :ua:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod Silwuska » Pon 03.03.2008 13:33

Ja si skor myslim ze Xaro to ma v povahe... taky nekonfliktak (ked opomenieme jeho sialene vyzvy na hru :lol: )
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: preco na neho zautocil???

Poslaťod Lucifer » Pon 03.03.2008 13:36

lusy píše:bola by som rada, ak by to tak aj zostalo. je este mlady, tak si nedovoloval.


IT´S up to U :no: a keby bol iny, uz by si dovoloval :no:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Ďalší

Späť na Výchova a výcvik