Switch to full style
Sem píšte vaše rady a nápady.
Odoslať odpoveď

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 19:40

Teraz nie ako moderator ale normalne vas prosim - nebudte ustipacni. Niektorych nas mozno zaujima aj iny uhol pohladu :no: Ja som zila v tom, ze daunovanie sa standardne uci s rakoskou, rada si vypocujem aj ine sposoby, tak nechajte plis priestor aj pre hanku a inych :ahoj:

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 19:43

Offtopic: reci sa hovoria a chleba sa je. ale pravda, idem ja radsej

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 19:46

ja som za priestor Hanke - je to tu zábavnejšie... :jop:
a k polovníckemu výcviku sa vyjadrovať nebudem - lebo mu nerozumiem až na stopy trošku...
Ale ak Wer napíše podkopnúť nohy a viem ako to myslela - tak ma zabaví príspevok - že si libuje v dajakých metódach...
A nakoniec Konejšivé... sú super kniha ale majú aj svoje určenie...
Calwen a ty iste vieš čo som sa snažil povedať... :jazyk: :ahoj: ale končím - naozaj mi úprimne záleží na tom aby spomínaný užívateľ prispieval... :joint:

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 19:46

Offtopic: jezis raky, ja fakt neviem, o co ti ide. Hanka tu uz mnohym ludom pomohla svojimi radami, a ano aj co sa tyka postaveniu sa bokom. Ty nerobis nic, iba sa spravas jak desatrocne decko, ktore nema argumenty, tak sa vysmieva. Uprimne, Hanke sa cudujem, ze sem este prispieva, ja by som nervy nemala. A myslim si, ze by bola skoda, keby odisla, lebo narozdiel od teba sa pomoct snazi.
Naposledy upravil hruska dňa Pia 13.04.2012 19:50, celkovo upravené 1

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 19:49

Offtopic: a ako sa to uci s tou rakoskou? o tom som este nepocula :nwm:

je zle ak pes cvici za odmenu? cize po kazdom cviku, alebo serii cvikov pride odmena stale? bud hra, pamlsok alebo vyskrabkanie. a na psovi je "vidno", ze vie, ze za to cosi bude.

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 19:53

Offtopic: hej Hruška máš pravdu - ja totiž nemám sklennú guľu a nevidím to na živo... povedal som to viac krát - že ak mám pomocť s niečim treba to vidieť... takto cez internet to je naozaj tažko - pretože tu radia aj užívatelia - ktorí nemajú zvládnutého ani svojho psa... a ak si čítala napríklad tie signály tak mi tiež musíš rozumieť... :joint:
a mna osobne uráža ak niekto niekoho označí ako skoro tyrana za to - že napísal rýchlu a účinnú metódu na sebavedomého psa... radšej tu robte sto pokusov a potom chodte všetci k Desenskému... :ahoj:

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 20:02

Offtopic: pokial dobre citam, Hanka ak radi, radi vseobecne, ale su to veci, ktorymi clovek nema co pokazit a pomoct mozu. Nikde nedava navod typu po prve, po druhe, po tretie... Mne napriklad jej rady v mnohych veciach pomohli, a urcite nie som jedina. A ked ta tak rozculuje, ze nesuhlasi s podkopavanim noh, silovymi metodami a podobne, som celkom rada, ze nikomu neradis. Viem, ze nie vzdy sa da ist na psa po dobrom, obcas treba trocha korigovat nejake veci, ale ohanat sa tym, ze je to polovnik, ovciak a ja neviem co a ti sa tak ucia :pac:

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 20:02

Offtopic: Prave preto, ze ludia tu hladaju rady aj ked realnu situaciu okrem nich nikto nepozna, by mala byt diskusia o roznych pohladoch, pristupoch, metodach. Ak si clovek psa pozna, moze si vybrat to co mu sedi. Ak si psa nepozna, nepomohlo by mu to ajtak. Takze neviem preco by sa tu mali ludia posmievat tym s inym nazorom. Mali by byt radi, ze sa tu moze rozvijat objektivnejsia diskusia.

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 20:13

Offtopic: tak lahko sa nechate obalamutit... ja viem, krasne sa to pocuva, ked psik funguje len na mrknutie ocka. ale ako ste spomenuli - nie, nefunguje to na kazdeho a hanka to dobre vie. sem tam sa sekne a povie aj pravdu, ale vacsinou len chce vyzerat pekne. a hlavne pred novymi... a tu jej to zeriete aj s navijakom a ostatni su za tyranov :pac:
za dalsie - nie kazdy ma prave zosypaneho psa, su aj psy vyrovnane a podla vsetkeho s takymi hanka prilis do cinenia nema. nerobi sport a predsa sa k tomu vie vyjadrovat. ako to..? ma vela kamaratov, ktori jej porozpravaju... :no:
ja nevravim, ze sa vo vseobecnosti s jej nazormi nestotoznujem. ale z pokrytectva mi je zle.

a nechut prispievat preberam ja.
Naposledy upravil wer dňa Pia 13.04.2012 20:16, celkovo upravené 2

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 20:14

pre Hrušku a aj ostatních...
_pes ak niečo robí a viete ho čítať - tak nemôžte len po nete vedieť dobre poradiť a potom niektoré rady sú skor škodlivé...
_Hruška - ak by si ma poznala vedela by si že si nelibujem v násilných metódach a nemám na to ani plemeno - tak prosím nehodnoť... a k výcviku poľovného sa nebudem len vyjadrovať - pretože mu nerozumiem...
_naposledy dám asi radu - ktorá tu nebola spomenutá zadávateľovi ktorý očividne len nesprávne odmeňoval... doporučujem naučiť sa používať kliker /osobne nepoužívam/ ale v tomto prípade by to mohlo pomôcť a aj by to zadávateľovi stačilo...

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 20:22

Offtopic: wer, myslim, ze je kazdemu jasne, ze sa neda vzdy a za kazdych okolnosti ist po dobrom. Hoci mam citlivu labilku, obcas stucha dostane a nezruti sa. A som si vedoma, ze by zniesla aj viac :ach:
Ja ani teba nepovazujem za tyrana, naopak, myslim, ze tiez vies pomoct.
Mne ide o to vecne dotahovanie sa, ktore zasiera temy a clovek, co potrebuje pomoct radsej prestane citat.

Raky, nehodnotim. Nikde nepisem, ze robis so psami neviem co, len mi proste vadi, ze akonahle sa objavi Hanka, doletis do temy a posmievas sa. Vidis, mohol si hned napsiat, ze s klikrom by to mohlo ist, predislo by sa x off topicom a zasieraniu temy, ktore aj tak nikoho nezaujima, lebo to tu uz bolo milionkrat.

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 20:29

Offtopic: Hruška - nie čítal som tu diskusiu v pohode a rozmýšlal - ale kedže som nevidel ako to je nedovolil som si dať radu. Nevidel som ako pes pri tom stojí ako má srsť - chvost pery - ja neviem ... tak som len rozmýšlal ... a potom príde Hanka a niekoho označí skoro za tyrana... tak to mi vadí... sorry...
ale ok polepším sa pre teba... :heh:

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 22:08

raky píše:a mna osobne uráža ak niekto niekoho označí ako skoro tyrana za to - že napísal rýchlu a účinnú metódu na sebavedomého psa... radšej tu robte sto pokusov a potom chodte všetci k Desenskému... :ahoj:[/ot]



Bingo!!! Kriste pane Raky, ale Ti to trvalo, kým si došiel na kameň mudrcov... :jupi: Neskôr, ale úspešne! :poklona:

Re: Splnenie povelu len za pamlsok

Pia 13.04.2012 22:39

puk :poklona:
ja sa fakt len učím... a sú tu ľudia čo všade boli a všetko videli... :hi:
a nečudujem sa wer - že už nechce prispevať - aj keď ma to mrzí ako pri každom z ,,normálnych,, .... :ua:
aj by som ju chcel prehovoriť ale nemám argument... tak a asi ani ty mi nepomôžeš...
dovi dopo...potom? :joint:
Odoslať odpoveď