Misky ....

Sem píšte vaše rady a nápady.

Misky ....

Poslaťod TARA91338 » Štv 20.01.2011 20:59

Dobrý deň ... Prosím Vás o jednu radu. Moj pes ma vo voliere dve misky,jednu na jedenie, druhu na pitie... Po čase na nich utrhol taku gumu, ktora tam bola kvoli tomu aby sa misky nesmýkali...To mi bolo v podstate jedno. Lenze odkedy sa mu toto podarilo, stale sa s miskami hra. Väčsinou s tou do ktorej davame jedlo...Vzdy ju najdem v bude.. S miskou na pitie sa hra len obcas a ked sa s nou hra, je pochopitelne ze z nej vsetku vodu vyleje a ja ju musim stale dolievat....
Dnes ked som mu sla dat jest, misku od jedla som ani nenasla....niekde ju zavliekla ked bola pustena na dvore....Vsetci clenovia rodiny sme ju hladali no nic . Chcem sa Vás opytat ako ju mam donutit aby sa s nimi nehrala....Ved predtym to vobec nerobila... DAkujem :-)
TARA91338
Nováčik
 
Príspevky: 40

Re: Misky ....

Poslaťod Baarbora » Štv 20.01.2011 21:22

pes mal oblubenu zabavu v tom, ze ked v miske uz nebola voda, mlatil do nej labou, prevratil ju a vydrzal do nej stekat hodinu( obvykle v sobotu rano o siedmej). Preto som mu ju zacala davat na miesta, kde ju nemohol prevratit, obklucila som ju tehlami, do rebrika a podobne...a uz z toho asi vyrastol, lebo to uz nerobi :nwm:
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Misky ....

Poslaťod wami » Štv 20.01.2011 21:27

TARA91338 píše:Dobrý deň ... Prosím Vás o jednu radu. Moj pes ma vo voliere dve misky,jednu na jedenie, druhu na pitie... Chcem sa Vás opytat ako ju mam donutit aby sa s nimi nehrala....


Misku na jídlo sebrat hned, jak dožere, a misku na vodu uchytit na stěnu kotce :no:
"Jestliže v ráji nejsou psi, potom chci po smrti odejít tam, kam odešli oni."
Skorovlci - http://skorovlci.webnode.cz
wami
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 258
Bydlisko: Stonava / ČR

Re: Misky ....

Poslaťod Akami » Pia 21.01.2011 0:18

ja som nidy nemusela podobny problem riesit pri starsej, takze ma to prekvapilo, ked sa mlada zacala hrat s miskami. Problem najme bol v tom, ze my sme mali plastove a tie dokazala behom chvile rozbit :heh: Takze na vodu som dala okamzite kovovu a tie na zradlo som sa naucila okamzite po nakrmeni odlozit. A teraz uz len doriesit ako dosiahnut aby na chodbe nevylievala vodu, kedze tam nemozem misku prichytit nikde o stenu... Zatial to riesim tak, ze psice napajam, dam pit pri krmeni, potom cca hodinu pred spanim dam im vodu s troskou mlieka, toho vypiju vela, za hodinu vyvencim/ piju cca okolo 22:00 a vencit okolo 23:00/ a do rana vydrzia, to uz dostanu pit az vonku. Neriesila som dovtedy, kym som nepostrehla ze mi zacina pucat predsienovy nabytok od tej vecne rozliatej vdy...
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Misky ....

Poslaťod wami » Pia 21.01.2011 13:14

Akami

tak na vodu domů pořiď keramickou misku - je těžká sama o sobě, natož s vodou, a v zubech psům klouže... :jop: (taky jsem ji musela pořizovat, aby mi doma misky nenosili, že něco chtějí :ha: )

Obrázok

doplňuji - ta keramická miska čím větší, tím těžší... mám tedy na 2l a nehnou s tím... :yes:
"Jestliže v ráji nejsou psi, potom chci po smrti odejít tam, kam odešli oni."
Skorovlci - http://skorovlci.webnode.cz
wami
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 258
Bydlisko: Stonava / ČR

Re: Misky ....

Poslaťod Silwuska » Pia 21.01.2011 13:48

A co takto dat psovi nejake hracky do voliery ktore ho mozno zaujmu viac ako misky?? :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Misky ....

Poslaťod Baarbora » Pia 21.01.2011 19:03

Siluch, nemusi vzdy pomoct, u nas napriklad vobec, hracky mal roztahane po celom dvore( a ze mame fakt velky dvor, cca 80a), trufam si povedat, ze aj denny program mal v tej dobe dostatocne pestry..ale to bola jeho uchylka :nwm: rovnako, ako mlatit bicyklu do pedalov a hucat na ne, lebo sa tocia :ach:
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice


Späť na Výchova a výcvik