Príliš nadržaná fenka

Sem píšte vaše rady a nápady.

Príliš nadržaná fenka

Poslaťod Simba » Ned 10.10.2010 22:15

Vopred sa ospravedlňujem za názov ale to už sa inak popísať nedá :pac: . A taktiež ak taká téma existuje, hľadala som-nenašla nič podobné...

No, mám fenku ratlíčku. Je to môj prvý psík. Problém je v tom že je až moc nadržaná. NIekedy to bolo v norme...chápala som ak raz za čas to na mne robila (vždy som jej pozornosť zamerala na hračku alebo tak a dala pokoj)...čítala som že to znamená neistotu, podriadenosť alebo podobné veci. Ale teraz sa to už úplne zmenilo..robí to na pelechu, vankúšoch, duchnách...Neprimerane moc! Je to dôsledok hárania? Začína to byť už nepríjemné...fakt stále si nedá pokoj...návštevy sa smejú no ja sa už cítim trápne, je mi to nechutné...Pravidelne ju venčím tak nemyslím že si tým vybíja energiu. Dá sa to odnaučiť? Alebo ju to po háraní prejde...Pred chvíľou sa zobudila znásilnila vankúš s pelechu a vrátila sa spať...Nechcem ju trestať alebo niečo také. Je to už faakt moc prehnané :pac: ....ďakujem vopred za odpovede :lol: :ahoj:
Simba
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43

Re: Príliš nadržaná fenka

Poslaťod Hanka 1 » Pon 11.10.2010 5:47

Cloumají s ní hormony, je to háráním. Fenky běžně lezou jedna po druhé a když tu možnost nemá, leze po polštáři. S háráním to přejde. A posměváčky nějak vtipně a arogantně utřete a nenechte se znervoznit.
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: Príliš nadržaná fenka

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 11.10.2010 12:55

To by si mala vidieť našu fenku, keď sa hára. Má tu jednu psiu kamošku, ktorá sa hára vždy zároveň s ňou a to iná láska.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Príliš nadržaná fenka

Poslaťod meggie26 » Pon 11.10.2010 14:41

a to by ste mali vidieť naše baby rozháravajú sa postupne jedna po druhej tak že sa prekrývajú dátumy ... to je potom pri venčení na dvore iný grupák :heh:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Príliš nadržaná fenka

Poslaťod Dorotka_01 » Uto 12.10.2010 13:40

jej, vidim, ze nie som jedina :lol: aj moja dora sa odbavuje na vankusi. raz skusala aj priatelovu nohu, ale vankusik je predsa len lepsi.. kazdy den ho najdem vytrepany uprostred postele, takze je mi jasne, ze sa to deje denne, mozno aj niekolkokrat.
a je pravda, ze sa to zacalo chvilu pred haranim a pocas neho to bolo najintenzivnejsie, tak to asi suvisi. ze by to ale robila na inych psikoch, to som si zatial nevsimla.. kazdopadne z toho mame doma strasnu srandu, ked ju pristihneme (teda nie,ze by sa pred nami hanbila), ale napomeniem ju, aby prestala..
Kto chce kráčať cez plamene, musí vedieť, že sa popáli.
Zo všetkého ber si poučenie.
Výhovorka tých, čo prehrali.
Keby šťastie prišlo, keď my chceme, keby láska vzbĺkla na rozkaz, nebolo by šťastia v tepnách zeme, ani lásky nebolo by v nás.
V. Mihálik
Dorotka_01
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 569
Bydlisko: Šaľa


Späť na Výchova a výcvik