Re: Trestanie

Sem píšte vaše rady a nápady.

Re: Trestanie

Poslaťod Nyssa » Str 12.01.2011 8:37

dája píše: Ono je to vcelku logické, ringové linie se totiž na IPO příliš nehodí, na psu to bývá často opravdu vidět. IPO maliny jsou řekněme "vymaštěnější", kdežto ringové linie jsou "přemýšlivější", lze-li to tak u BOM ještě nazvat. Ale ona právě ta rozvaha je v IPu na škodu. Mondioring apod. je založen na diferenciačních schopnostech psa a zároveň na opravdovosti jeho zákroků.
budem OT:
no a to je to, čo mi na IPe vadí a viac sa mi páči nároďák a pod. už mám pocit, že pri IPe sa pes musí čo najviac vygumovať, odstrániť vlastné ja. o čom to potom je? to už nie je o tom psovi, keď nemôže premýšľať. veď práve to je na nich to krásne, keď vedia sami vyhodnotiť situáciu, ale stále tam vidno súhru psovod - pes.... :ua:

Mimochodem v ringových liniích je obrovské množství "odpadu".

akoby v športových nebolo :no:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Trestanie

Poslaťod Bad » Str 12.01.2011 8:45

Offtopic:
Nyssa píše:pri IPe sa pes musí čo najviac vygumovať, odstrániť vlastné ja

říkají tomu "vygumovat mozek balónkem". Ale takový výcvik už řadím k průmyslovým odvětvím a obrábění výrobku.....
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Trestanie

Poslaťod Nyssa » Str 12.01.2011 8:49

Offtopic: Bad :jop: súhlas
ja zas musím povedať, tiež mám magora do loptičiek a asi sa s jednou v hube a jednou v mozgu narodila :joint: ale je to iné než to, čo sa u športovky deje :ua:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Trestanie

Poslaťod meridia » Str 12.01.2011 9:08

Tchor píše:.
Zkus psa cviceneho klasicky odvolat z kontrolaku - myslim ze u naproste vetsiny z nich nemas sanci.

Trošek OT,ale ..koukni co jsem našla,tenhle teda asi vostře nasazenej fakt bude :joint: ,odvolání má teda slušný,to klobouk dolu :jop: ,je to asi ve 2.40 minutě
http://www.youtube.com/watch?v=ZayoZyNV ... re=related
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Trestanie

Poslaťod Nyssa » Str 12.01.2011 9:12

meridia, to video nejde :ua:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Trestanie

Poslaťod meridia » Str 12.01.2011 9:18

meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Trestanie

Poslaťod Nyssa » Str 12.01.2011 9:22

Video zahŕňa obsah partnera Sony Music Entertainment, ktorý ho vo vašej krajine zablokoval na základe autorských práv

:nwm: mám to brať ako pokus o diskrimináciu? :aaa: :heh:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Trestanie

Poslaťod Tchor » Str 12.01.2011 9:32

meridia píše:
Tchor píše:.
Zkus psa cviceneho klasicky odvolat z kontrolaku - myslim ze u naproste vetsiny z nich nemas sanci.

Trošek OT,ale ..koukni co jsem našla,tenhle teda asi vostře nasazenej fakt bude :joint: ,odvolání má teda slušný,to klobouk dolu :jop: ,je to asi ve 2.40 minutě
http://www.youtube.com/watch?v=ZayoZyNV ... re=related

to je ale trocu neco jineho nez "klasickej" vycvik :no:
Tchor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1644
Bydlisko: Svinarov ( u Slanyho) - Stredocesky kraj

Re: Trestanie

Poslaťod meridia » Str 12.01.2011 9:54

no vždyt píšu,že to je trochu OT :ha: ,ale jinak dobrý ne? :lol:
nyssa
fakt Ti to nejde jo? :hmm: to je škoda,jsou tam i jiný co stojí za shlédnutí..to Ti asi nepomůžu co? :nwm:
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Trestanie

Poslaťod Nyssa » Str 12.01.2011 9:56

Offtopic: :plac: nie je mi pomoci :plac: no nič, veď uvidím ešte iné :no:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Trestanie

Poslaťod Bad » Str 12.01.2011 10:09

Offtopic: Já se v práci taky nepodívám, ale dneska jdem na obranu a tam to INÉ v provedení svého psa určitě uvidím :heh: !
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Predchádzajúci

Späť na Výchova a výcvik